Slike MILANA Stankovica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Smajlica

Primećen član
Poruka
850
Ovde postavite slike Milana Stankovica...kome se nesvidja tema...MOLIM VAS NEMOJTE OSTAVLJATI KOMENTARE. Ako ga neko ne podnosi, zadrzite uvredljive komentare za sebe. Nebih da ga neko vredja...posto mi je veoma drag. Hvala na razumevanju...:lol:
 
Majko mila, sad sam zagooglala!

bug.gif
 
Ovde postavite slike Milana Stankovica...kome se nesvidja tema...MOLIM VAS NEMOJTE OSTAVLJATI KOMENTARE. Ako ga neko ne podnosi, zadrzite uvredljive komentare za sebe. Nebih da ga neko vredja...posto mi je veoma drag. Hvala na razumevanju...:lol:
Seko, pazi da ti nešto reknem, ne radi se uopšte o njemu, već o tebi. Znaš da radiš na računaru, znači dovoljno si obrazovana, kako onda može tako nešto da ti se sviđa. :shock:
Opet ne mislim na njega, nego na stil života. Ebem mu sunce bolje i Britni Spirs i Šakira i Vlado Georgijev. :roll:

bug.gif
 
kina...
bolje Britni ne.. ta je totalno moralno posrnula...
neka svako ima svog idola(da me ne cuju ovi moji, gotov sam, znate to je jedna od 10 BZ...)
i grandovci su ljudi... to su deca kojom se manipulise, zeljna slave, kesha, provoda, zaslepljena, njih manipulise masinerija iza Brane, i Zase...
kao i BigB, ismejavaju ljude, zloupotrebljavaju, sprdnja cista..

Miki ce uskoro da postena akademik, umesto da cuva pcele i da muze koze, a akademici prodaju cigarete na komad...
 
Datum rođenja:
04.01.1991.
Starosna dob:
16
Biografija:
Slatka mala, zelenoka, komunikativna...
Mesto:
la casita
Interesovanja:
Izrada prezentacija na kompu...


...dete, vataj se knjige, mani se budalastina...uzmi nesto pisi, crtaj, igraj luxor...pusti grand...
 
Maјко моја, шта ми је ово требало? Па лепо сам рекла да се предложе модератори, овој теми стварно није место овде. Ако се ово претвори у фан-клубове, одох ја.
 
Ovde postavite slike Milana Stankovica...kome se nesvidja tema...MOLIM VAS NEMOJTE OSTAVLJATI KOMENTARE. Ako ga neko ne podnosi, zadrzite uvredljive komentare za sebe. Nebih da ga neko vredja...posto mi je veoma drag. Hvala na razumevanju...:lol:

Bez ikakve indicije za shalu, poseti psihologa i porazgovaraj sa njim. Sama zabrana drugima da na kojem god nivou vredjaju onaj iskrivljen svet u kojem zhivish je dovoljna za to.
Mislim da nema razloga da polemishem o tome da li je tema na mestu ili ne, stoga - :roll:.
:arrow: 'djenja!
 
dule ne preteruj...
pustite devojku neka voli koga hoce..


mala, Smajlica, nece ti to proci ovde..
a ako ti stavljas sama, umorices se...
ne vidim zasto je ovo gore od Gotika , tamo je jos i satanizam, i mnogo toga morbidnog da se vidi....
ako hoces da imas njegove slike trazi na Google, nacices dosta, ne verujem da ima dosta ljudi koji postuju njega, tako da nece niko da se odazove a to onda gubi smisao...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top