KAKAV JE OSECAJ PREVARE??

ja nisam bila prewarena..ono bar mislim,za jednog nisam tako sigurna...a tog istog sam prewarila sa biwsim,osecaj je bio skroz ok,on mi nista nije znacio i znala sam jos pre weze da ce trajati samo 2,3 nedelje..sledeceg decka sam mislila da <3...ali sam ga prewarila,raskinula 2,3dana kasnije kad sam shwatila da mi nije stalo do njega,i ewo sad sam s tim s kojim sam ga prewarila...ne kajem se ni zbog cega:)))
 
Ako tebe neko prevari onda ovakav :
cry.gif

Ako ti nekog prevaris onda ovakav :
amazing.gif
 
ne znam da li sam nekada bila prevarena,nisam za to cula pa sam mirna ali nikada se nezna!!!!!imam malo godina pa nemam iskustva!ali prevara je grozna!!!!!!kad bi me neko prevario ja bih danima tugovala i udarala sebe sto sam ispala budala,a kada bih nekog prevarila ne verujem da bih se osecala bajno!!
 
Grozno,ocajno,ponizavajuce...Kad tebe prevare...A u suprotnom slucaju ako ti trenutni decko nista ne znaci sutradan ti dan bude kao svaki drugi...Mada ne vidim logiku da si sa njim uopste ako ne znaci nista...E sad ako ti znaci uvek je tu osecaj krivice i osecas se ko poslednje ***** i stalno se nesto cimas da ne sazna nekako...Mada opet i tu mislim ako nekog stvarno volis prevara ne moze da se desi...Tako da moje misljenje o prevari kao prevari je da je ne kapiram i da je u oba slucaja nema smisla napraviti... :)
 
sta kukate, prevari te devojka/decko i sta = nista, vazno je ako ti se svidja da je/ga zadrzis, da shvatis da ti nesto fali cim trazi drugog/drugu i da to ispravis,
a kad prevaris, super u tom trenutku, mozda medju najlepsim osecajima, znate zabranjena jabuka,
ali zbog toga smo i izbaceni iz raja, tako da nije vredno toga, ljubav uvek ima prioritet:heart:
 

Back
Top