Zaljubljen sam do bubrega

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gustav_

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
441
Imam jedan problem, ali nemojte da me zezate.

Zaljubljen sam jako u devojku koja zivi pored mog stana, ali me strah kad dodje do onog posto mi jaja puno vise, a kita mi se sporo dize. Iskustva do sada nisam imao. Jako sam nezan i romantican, pa me zanima da li bi ta neznost mogla da nadoknadi manjak ovog prvog.
 
Nasao si kome ces da izneses svoj problem. Pa ovde ce samo da te nateraju da pomislis da si stvarno defektan i da je tvoj problem najveci na svetu. Inace, po prirodi stvari, jaja vise, sto se sporog dizanja tice, budi srecan sto se uopste i dize, ima i tezih slucajeva. Uostalom, smatraj to kao plus - devojke vole neznost i predigru, tako da dok ti ne budes spreman, ona ce vec biti u transu, sto je dobro. Nego, kakve to veze ima sa tim sto ona zivi u stanu pored tebe?
 
Imam jedan problem, ali nemojte da me zezate.

Zaljubljen sam jako u devojku koja zivi pored mog stana, ali me strah kad dodje do onog posto mi jaja puno vise, a kita mi se sporo dize. Iskustva do sada nisam imao. Jako sam nezan i romantican, pa me zanima da li bi ta neznost mogla da nadoknadi manjak ovog prvog.

Pa, oral ce to resiti:lol:... dobar oral i mrtve dize:lol:
 
Imam jedan problem, ali nemojte da me zezate.

Zaljubljen sam jako u devojku koja zivi pored mog stana, ali me strah kad dodje do onog posto mi jaja puno vise, a kita mi se sporo dize. Iskustva do sada nisam imao. Jako sam nezan i romantican, pa me zanima da li bi ta neznost mogla da nadoknadi manjak ovog prvog.

Ako nisi imao iskustva, znači da ne znaš kako će kita da ti reaguje u pravoj situaciji .... probaj, pa da pričamo i savetujemo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top