Zaljubio sam se u drugaricu

Fletch_91

Početnik
Poruka
2
Isli smo u istu osnovnu, sada i u srednju (ja 2. a ona 1. razred). Mnogo me gotivi. Ponekad kad se dopisujemo ona mi napise da me obozava, sto objasnjava time da se smorila. Ipak meni ne izgleda tako. Nisam siguran, izgleda kao da isto oseca prema meni ali ne bih da uprskam. Pomagajte! Hvala
 
Isli smo u istu osnovnu, sada i u srednju (ja 2. a ona 1. razred). Mnogo me gotivi. Ponekad kad se dopisujemo ona mi napise da me obozava, sto objasnjava time da se smorila. Ipak meni ne izgleda tako. Nisam siguran, izgleda kao da isto oseca prema meni ali ne bih da uprskam. Pomagajte! Hvala

uuu covek najebbo si skroz ako pitas ove perveznjake za savet...osim ako nisi neki duplikat...
 
Isli smo u istu osnovnu, sada i u srednju (ja 2. a ona 1. razred). Mnogo me gotivi. Ponekad kad se dopisujemo ona mi napise da me obozava, sto objasnjava time da se smorila. Ipak meni ne izgleda tako. Nisam siguran, izgleda kao da isto oseca prema meni ali ne bih da uprskam. Pomagajte! Hvala
nema to nikakve veze sa svidjanjem,izgleda da si se ti nalozio na nju pa sad trazis neke skrivene znakove :)
koliko puta sam ja rekla nekome da ga obozavam...jer ga i obozavam i nista vise...:|
 
reči reči bla bla
bas dosadno
ja sam se zaljubila u sebe
tako molim
pošto su muškarci dosadni
i stalno traže neke razloge
a ni jedan nije kao ja
odlucila sam
moja stolica moze da ide gore dole
samo sto danas ne mogu da pronadjem odgovarajuću visinu
ili mi je mnogo ili malo
 
Cenim svaciji komentar, ali nisam to trazio. Da li neko moze da mi pomogne? Da li da nesto preduzimam ili ne? Ako da, koliko brzo, kako, bar neki savet. Da li je neko imao slicno iskustvo? Nisam mutav, ali nikad se nisam nasao u situaciji sa drugaricom. Hvala unapred
 
uh ala smo svi strasno pametni i iskusni. da predlozim nesto, posto svi satro kukaju kako ih smaraju ljudi koji dodju ovde sa nekakvim problemom, pravim ili izmisljenim nije bitno, zasto za promenu jednostavno ne napustite temu koja vas smara, te tako ta osoba nece dobiti nijedan post i odustace se od takvih prica. svi zadovoljni. iskreno, jako ste mi dosadni sa ovakvim komentaima, idi na tinejdzerski forum, slatko, uh kako si mali/mala, znam te promenio si nik. daj vise, iskulirajte ako vam je smor.
 
Isli smo u istu osnovnu, sada i u srednju (ja 2. a ona 1. razred). Mnogo me gotivi. Ponekad kad se dopisujemo ona mi napise da me obozava, sto objasnjava time da se smorila. Ipak meni ne izgleda tako. Nisam siguran, izgleda kao da isto oseca prema meni ali ne bih da uprskam. Pomagajte! Hvala
... sta radite vi po tim skolama... al ste navalili ovih dana...:lol:
... a kad gossca kaze da je s komunizmom nestalo drugarstvo, svi se ljute... :lol:
 

Back
Top