savet

minagirl

Početnik
Poruka
35
treba mi jedan savet, vase misljenje ili sta vec, nesto sto ce odgovarati ovoj temi. u vezi sam sa deckom poduzi period i sada imamo neke probleme...i primecujem da ga u zadnje vreme interesuje sta kazu drugi, njegovo drustvona sve to,a pre situacija nije bila takva. da li to znaci da njemu vise nije stalo da nase veze kao pre, ili skroz nesto drugo...? da li to drustvo moze imati toliki uticaj da ga netera da raskine vezu?
 
Hehe :)

Aj' sad... ko sto i ti sad pitash neke ljude sa strane, pita i on vidis. Samo ne znam kako vam mogu pomoci ljudi sa strane, kad oni ne znaju sta je izmedju vas... Mislim ma koliko pricali i objasnjavali, sa sve gestikulacijom rukama i nogama. A da, drustvo moze imati veliki uticaj. Cak i na mnogo, mnogo starije. Sto ce biti mach sa dve oshtrice, svakako.
Nema sta mnogo drugi da vam se petljaju, stagod da je u pitanju, sami resavajte.
 
Razgovaraj sa svojim deckom, sto je Kll i hteo da ti kaze.:roll: Pogresno si protumacila.
Tvoj decko najbolje zna gde mu skripi u vashoj vezi.
A ti treba da nauchis principe razgovora u vezi , jer ce ti biti od koristi kasnije.I ucicesh na svojim greshkama.Mi ti tu ne mozemo mnogo pomoci.Stvar morash da iscackas sama.I nachin na koji ces to uraditi , takodje da smislish sama.
 
treba mi jedan savet, vase misljenje ili sta vec, nesto sto ce odgovarati ovoj temi. u vezi sam sa deckom poduzi period i sada imamo neke probleme...i primecujem da ga u zadnje vreme interesuje sta kazu drugi, njegovo drustvona sve to,a pre situacija nije bila takva. da li to znaci da njemu vise nije stalo da nase veze kao pre, ili skroz nesto drugo...? da li to drustvo moze imati toliki uticaj da ga netera da raskine vezu?

Ma nije njemu bitno toliko drushtvo.Moguce je da je pocheo da se hladi od tebe pa se sad polako vraca drushtvu...A shto se tiche vasheg problema to ti ne mozemo pomoci ako nam ne kazesh basr o chemu se radi...
 
Išamaraj ga :lol:
Što jednostavno ne popričate... neka ti stavi do znanja zašto se odjednom za to interesuje ;)
Ako komunicirate možete rešiti problem... ako ne... your fücked
 
Wi poprichajte.. Meshanje drushtwa samo negatiwno utiche na wash odnos. Washa weza, washa stwar!
HEHEHE TO I JA KAZEM :D MA NAMA JE STVARNO SUPER U VEZI, NEGO JA IMAM TAKO NEKE BUBICE I MALO SE NALJUTIM, UMISLJAM NEKE STVARI. NIJE MU BITNO MISLJENJE DRUSTVA, POZNAJEM GA DOBRO I ZNAM DA TO NIJE PRESUDNO, ALI SIGURNO ZELI DA ZA NEKE STVARI CUJE TUDJE MISLJENJE, KAO I JA :D . MA HVALA VAM SVIMA.KISSSSSS
 

Back
Top