Spasavanje redova Rajana

Strpljenja imam na pretek... samo ako on ima pameti i volje... da se ne oduzi ta situacija previshe...
Strpljenje ne mora biti uvek gorko... nekada moze biti i vrlo drago... Npr. da sam u situaciji kao shto je ta sa tvojim drugom, ne bih se zalila... zashto kada ce uskoro biti bolje? Nije sex sve u vezi... A kad on izrazi zelju da i meni i njemu bude lepo, onda je to sasvim normalno - imati strpljenja zarad divnog zadovoljstva... I kada ga vidim srecnog zato shto ga ne osudjujem i slichne gluposti radim... onda mi je "nagrada" josh vetja...
 
....pitanje za zensku populaciju a moze i za sve .desilo se pre mnogo,mnogo godina jednom mom dobrom drugu.smuvao se sa jednom super devojkom,znachi odlichno izgleda i josh je bolja bila kao osoba,sve je super bilo dok nije trebalo da dodje do sex-a i tad on zakaze,pre toga nije imao takvih problema vec se u toj vezi toliko primio da je omanuo ,sva sreca shto je ona bila strpljiva te mu je ta psihichka blokada pala posle dve nedelje i od tad su se kao zechevi,svaki dan jedno 5 godina ,razmishljham shta bi bilo sa njim da ona nije bila tako kul .....................a pitanje je koliko vremena i strpljenja vi imate za voljenu osobu ako joj se desi ovo ................

nekako, pitanje je skoro izlisno, obzirom da se podrazumeva da za takve situacije treba imati razumevanja. naravno da ga imam. s druge strane, ja kao zensko, ne mogu da vidim zasto je to toliki problem...desi se, nista, caskamo, pijemo nesto, idemo dalje, zapalimo po cigaretu...posle sat vremena mozda bude odlicno...
 
Pa zapravo je to isti problem kao u temi o sexu bez uvodnog upoznavanja....postali smo roba, trosimo se,kupujemo,nov model,polovan....

Da , to mi bash smeta.
Mislim ne utoliko sto nije moj problem. Ali kad pitaju sto se nashe devojke tesko daju...pa mislim KOME?
Sve je postalo tako ofucano , samo se ide na broj. Retko ko se vishe zaista TRUDI da bi OSVOJIO neku devojku.Ili decka.
Oces , necu , teraj se. Bash je glupo i....gde nestade old good love?
 

Back
Top