Da li bi se naljutile?

gustav_

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
441
Zene da li bi se naljutile ako bi vas vash drug istorbao na prevaru ili ako bi se naljutile koliko dana bi vam trebalo da mu oprostite?

Na prevaru sam mislio da budete pijane pa popustite pod naletom dignute kite.
 
A uz nesto mora popustit. Meni je prvo pao na pamet alkohol. Kako mislis ne zeli nista? Ja sam mislio na zdravu curu kojoj rade hormoni sasvim normalno.

pa tesko da ce joj raditi hormoni u drustvu druga,ali pravog druga...pogotovo ako je taj drug ruzan kao djavo...heheheh...zar ne?U tim situacijama ni alkohol ne pomaze...nema sanse,ne znam koliko da je "zagorela"...Mada "yohambin"...;):p:p:p
 
O je~bem te mutavu. To znaci j~ebo.

Ahahaha! ako bi uspeo znaci da bih mu ja to dozvolila...da uspe jelte...a onda se ne bih mnogo ljutila:roll: Mozda i bih,trazila bih mu da me ISTORBA iJopet,kako bi mu brze oprostila...E a onda zavisi od torbanja:shock::lol::lol:...jesam dobro rekla?Dakle zavisi od torbanja koliko je dobro bilo-dal bi mu ipak oprostila ili mozda ne bih...
 
Ahahaha! ako bi uspeo znaci da bih mu ja to dozvolila...da uspe jelte...a onda se ne bih mnogo ljutila:roll: Mozda i bih,trazila bih mu da me ISTORBA iJopet,kako bi mu brze oprostila...E a onda zavisi od torbanja:shock::lol::lol:...jesam dobro rekla?Dakle zavisi od torbanja koliko je dobro bilo-dal bi mu ipak oprostila ili mozda ne bih...

E vidis ovo je dobro, bice od tebe nesto, nastavi sa vezbanjem.
 

Back
Top