STIDLJIV SAM, PA STA, STIDLJIVA SI I TI

J

JApaTI

Gost
Zamalo da stavim naslov AVANTURA, ali to bi bila greska. Mada bih hteo avanturu, meni vise treba druzenje (musko-zensko, ne mislim na fudbal i pivo sa drustvom). Ne zelim da se foliram zbog riba, nisam jedan od slatkorecivih, a ti si jos manje naivna. ... Npr. Upoznam devojku preko Neta, SMSa, na nevidjeno. Super nam je par dana, cujemo se, pricamo, a onda ona ocekuje da dojasem na belom konju (da se vidimo) i tu dodje kraj jer ja necu da se namontiram i da se smuvamo nego samo hocu da se druzimo za pocetak, neobavezno, da radimo najobicnije stvari, da se upoznamo, pa mozda dodje i taj romantican trenutak... Ocekujem vasa misljenja, privatne poruke...
 
Svaka ti cast! Ja imam isti problem s muskim osobama i zaista ne shvatam da je za mnoge muvanje s krajnjim namjerama-seks i pocetak i kraj svega, kao da nikakve druge vrijednosti ne postoje, kao sto je npr. prijateljstvo...!Drago mi je da cujem razmisljanje poput tvog!
 
Nije zezanje. Kako prevazici usamljenost? Kad si duze vreme bez bliskih kontakata, iako se vidjas i radis-saradjujes sa gomilom ljudi, nije lako uraditi nesto po tom pitanju. Iako je plata natprosecna, nemas s kim da je potrosis (namerno ne kazem 'na koga'). Jos ako si u vezi na daljinu koja te ne ispunjava, a veran si :( , sta raditi?
VECITI OPTIMISTA, POZITIVAC :)
 
JApaTI:
Zamalo da stavim naslov AVANTURA, ali to bi bila greska. Mada bih hteo avanturu, meni vise treba druzenje (musko-zensko, ne mislim na fudbal i pivo sa drustvom). Ne zelim da se foliram zbog riba, nisam jedan od slatkorecivih, a ti si jos manje naivna. ... Npr. Upoznam devojku preko Neta, SMSa, na nevidjeno. Super nam je par dana, cujemo se, pricamo, a onda ona ocekuje da dojasem na belom konju (da se vidimo) i tu dodje kraj jer ja necu da se namontiram i da se smuvamo nego samo hocu da se druzimo za pocetak, neobavezno, da radimo najobicnije stvari, da se upoznamo, pa mozda dodje i taj romantican trenutak... Ocekujem vasa misljenja, privatne poruke...
ma ti si lud frajeru :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 

Back
Top