inflacija tema na podforumu politika

Nema ideja....

Možda Afrika ili Azija za promjenu.

i ja sam već razmišljao da promenim forum...ali nisam još našao adekvatan eventualno forum.hr al tamo ima previše forumaša i toliko različitih mišljenja da se pojedinac potpuno izgubi...i manje više ljudi pričaju sami sa sobom...

tamo primjerice dolazi jako mnogo izvana ljudi što ovdje još nije slučaj...pa je ovdje nekako mirnije (to mi više odgovara)
 
i ja sam već razmišljao da promenim forum...ali nisam još našao adekvatan eventualno forum.hr al tamo ima previše forumaša i toliko različitih mišljenja da se pojedinac potpuno izgubi...i manje više ljudi pričaju sami sa sobom...

tamo primjerice dolazi jako mnogo izvana ljudi što ovdje još nije slučaj...pa je ovdje nekako mirnije (to mi više odgovara)


veruj mi...kao na kolodvoru...bezlicno i masovno...komentar se izgubi ko da ga nisi na dao
osim nekih pdf na koji dolazi malo ljudi
nema mnogo ljudi iz vana...tu gresis..i odmah upadaju u oci
ja bio i eto dodjoh ovde...mnogo je porodicnija atmosfera
 
pa to sam primetio, doduse primeceju se i odsustvo nekih forumasa a ne samo tema. ponekad pogledam prvu stranu, od tridesetak tema svega par na koje sam postovao tj. procitao, i onda lepo odem na pf. humor i postujem ili procitam par stoseva, da se malo nasmejem...
 
Forum.hr je pojam kvaliteta !
Dosadno je poštivati pravila kuće, bolje je se svadjati sa urednicima zato što su glupe i neproverene reklamne teme zaključane. Zar da plaćamo konekciju provajderu pa da posle ne možemo da pišemo šta nam padne na pamet?
E to je kvantitet. Jer kvantitet proizvodi kvalitet, tako razmišlja svaki propalitet. Mentalitet. R. Amadeus
 

Back
Top