Agencije za nekretnine

moj droog je vlasnik agencije....godinama radi...ima i pravosoodni...pa se zahebo... (:

i da, četvoro ljoodi je zahvaljoojući mojoj svesrdnoj soogestiji koopilo stan preko njega....btitno vam je da imate dobrog pravnika....a ne agenta i gazdu mesara.....papirologija zk je vam je najvažnija.... i da, nadam se da će da požoore sa izdavanjem sertifikata agencijama...kao u celom poštenom svetu...(uključoojući i cro)...pa neće svako besposlen moći da osniva firmu ili da boode "agent"...........
 
Preporucujem Cvetkovic-Roskov agenciju na Nbgd kod Arene.Tacnije prekoputa Victoria Stationa za laksu orijentaciju:)
Imala sam i tel ali to nece biti problem da nadjes na netu.
Ja nisam te srece da kupujem stan ali su mnogi moji bliski prijatelji kupo-prodavali preko njih i svi bili zadovoljni.:)
Srecno!
 
Neznam za agencije, sve su razlicite tako da morate da otvorite cetvoro ociju jer, iskreno njima ide u prilog da prodaju sto veci broj stanova za koje ne garantuju i ne snose nikakvu odgovornost nakon prodaje. U svakom slucaju povedite obavezno nekog svog advokata, nemojte nikako da pristajete na agencijskog advokata. Samo znam da od Petrovic Zivka-investitor, nikako ne kupujete stan jer je covek teska prevara. Ako bilo sta primetite od nepravilnosti u stanu posle kupovine (vlaga, podignut parket, instalacija.......), i ako je stan pod garancijom po ugovoru, NECE zeleti vise da vas vidi niti cuje.
Mali savet za nepotrebno nerviranje i dodatne troskove!!! Pozdrav
 
Ne znam vala kako je sad al dok sam bila u Srbiji bila je sve sama laz i prevara...Cak sam u nemanju posla i radila u vise njih ali sam samo sa nekima bila zadovoljna...oni nisu opstali jer su verovali ili ne bili posteni...Onda rizicno je sa im novcem ako ti neko plati u kesu a vise je bilo tako nego preko banke...ne znas ko te ceka i ko sve zna da je stan prodat...Setite se samo slucaja Klare Mandic...Iskreno se nadam da je situacija sad bolja a zao mi je sto ne znam gde su i da li rade ljudi za koje sam pouzdano znala da vas nece prevariti...Izvinjavam se postavljacu teme sto pisem neke svoje komentare a ne mogu da mu preporucim agenciju sto je trazeno...
 

Back
Top