kako zavesti raka???

Cekaj ovako da malo razmislim...hmmm
moj decko je rak,pa da razmislim kako sam ga zavela.. :D
Rakovi su u principu mnogo teski ljudi i sve usporavaju,tipa urade jedan korak napred pa dva nazad,moras uvek da budes tu za njega i da se smaras da ga slusas kad kuka zbog ne znam ni ja cega jer oni sve emotivno dozivljavaju i dave zbog najmnaje sitnice..
Opet mora u tebi osim izgleda naravno(znas ono,zenski,fancy i to.. :D ) mora da nadje nesto u tebi sto ce da ga zadrzi tu,da ne bi odelprsao..u principu su naivni,i ako znas sa njima,ima da bude tvoj do groba hehe
Bar se meni tako cini,ali opet,mozda to nije zbog toga sto je rak u horoskopu nego zato sto je glupi fudbaler
:D :D :D :D
 
Rakovi ne vole povrsne odnose. Dakle, ako imaz volje da se posvetis, udji u igru. Budi odmerena i svestrana. Daj mu do znanja da si uvek tu za njega. On nece brzo napraviti prvi korak, potrbno mu je da te upozna. I kuhinja, naravno.. pozabavi se time. Srecno!
P. S. Nemoj misliti da je naivan, to moze biti samo trik.. ne zelis da padnes na to.
 
Rakovi idu na sigurno!
Moras da mu pokazes sta zelis!
Aho hoces samo romansu ili avanturu, opet smo najbolji za to, ali to moras da kazes na pocetku....ako zelis pravu ljubav, moras da prodjes raznolika testiranja. Rakovi nevole povrsne i nesigurne osobe, promenljivih razmisljanja... i nista ti na svetu nesme biti vaznije od njega...
I nekako da mu pokazes da zelis da provodis vreme s njim pa makar samo da se gledate, da mu pokazes da cenis njegove stavove, koji su naravno produkt njegovih dubokih razmisljanja, a i on da vidi da nisi nisi povrsna nego slicna njemu, sto slicnija to bolje...da zajedno mastate i odete i vas oblak ! ...jer zivot je ionako previse ruzan da bi se sve gledalo sa zemlje...zato su Rakovi ponekad neozbiljni, to ih opusta...




:wink:
 
PA JA I ON SMO RAKOVI a mislim da je najbitnija romantika.Dobro je i kad imas isti ukus kao on,ali uvek treba da pazis da ga ne povredis.Oni vole originalnost na neki nacin i nikako ne vole kratke glupe vezice... :wink:
 

Back
Top