Pitanje za strucnjake.

iva_81

Početnik
Poruka
45
Imam neki video zapis(dvd film) na cd-u.i kada startujem cd na komp sve je ok, ali kada isti pustim na tv preko dvd onda trese gornji deo slike.
ja sam pokusavala da opet narezem disk sa manjom brzinom i opet slika trese.Kada sam dobila taj cd bilo je ok sa slikom a kasnija kada sam drugi put htela da gledam film preko tv slika je treperela .
Nikako ne mogu da sredim to i mislite li da je u pitanju moj dvd player?
Ili je nesto drugo u pitanju.
Hvala svima i pozdrav za sve
 
Imam neki video zapis(dvd film) na cd-u.i kada startujem cd na komp sve je ok, ali kada isti pustim na tv preko dvd onda trese gornji deo slike.
ja sam pokusavala da opet narezem disk sa manjom brzinom i opet slika trese.Kada sam dobila taj cd bilo je ok sa slikom a kasnija kada sam drugi put htela da gledam film preko tv slika je treperela .
Nikako ne mogu da sredim to i mislite li da je u pitanju moj dvd player?
Ili je nesto drugo u pitanju.
Hvala svima i pozdrav za sve

Ako probas neke druge diskove sa filmovima pustiti na DVD player-u i slika bude ok to znaci da je DVD ispravan,jer kao sto si rekla : (ja sam pokusavala da opet narezem disk sa manjom brzinom i opet slika trese).a I pustala si taj film na kompjuteru i bilo je sve ok,ja mislim da ti je problem do DISKA...probaj na nekon drugom proizvodjacu DISKA da narezes...tj ako si rezala na PRINCO onda narezi na VERBATIM ili sl...probaj nista te ne kosta,pa nas obavesti o rezultatima...
 

Back
Top