FREELOVE

The2ndSun

Zainteresovan član
Poruka
380
Ponekad pozelite samo da lezite pored nju (njega), ponekad pozelite da je tako brzo uzete ( da vas uzme) sto ne znate koja vam je koja glava...
A ponekad ste zadovljni i od cistu platoniju a ponekad od samo cisti i zdravi sex...

Znam da nas ima svakakve i svako bira svoj nacin ljubiti..ali pitanje mi je:

STA VAM PROLECE NIZ PAMET DOK VODITE LJUBAV?:)))
 
The2ndSun:
Ponekad pozelite samo da lezite pored nju (njega), ponekad pozelite da je tako brzo uzete ( da vas uzme) sto ne znate koja vam je koja glava...
A ponekad ste zadovljni i od cistu platoniju a ponekad od samo cisti i zdravi sex...

Znam da nas ima svakakve i svako bira svoj nacin ljubiti..ali pitanje mi je:

STA VAM PROLECE NIZ PAMET DOK VODITE LJUBAV?:)))
E sto si sladak sa tim greskama :lol: Ne mogu da se suzdrzim, oooobozzaaavvvaaaaam greske :lol: :lol:
 
kosmopolit:
od Vranje je ...

:))
Od Skopje pa nekade preku barata:)))

taman ja poceo da razmisljam sta meni prolazi niz pamet kad me vi meni u koren:))

ali da..gazdarica ima pravo...postoji samo strast i osjecaj plutanja...sve sto mi pamet kaze je...neopisivo recima...
 
U Vranje nema laganje,
Zatrudnela zena bez 'ebanje. :lol: :lol: :lol: (Sve mi se cini da su Vranjanci napisali Bibliju ;) )...

Eh, kad bi samo znali sta je poslednje proletelo kroz glavu princezi Dajani (karburator), ne bi se mnogo pitali sta vam prolece kroz glavu.

U tim slucajevima, glava odredjuje samo mastovitost... sve ostalo radi telo ;)
 
wishfish:
The2ndSun:
Ponekad pozelite samo da lezite pored nju (njega), ponekad pozelite da je tako brzo uzete ( da vas uzme) sto ne znate koja vam je koja glava...
A ponekad ste zadovljni i od cistu platoniju a ponekad od samo cisti i zdravi sex...

Znam da nas ima svakakve i svako bira svoj nacin ljubiti..ali pitanje mi je:

STA VAM PROLECE NIZ PAMET DOK VODITE LJUBAV?:)))
E sto si sladak sa tim greskama :lol: Ne mogu da se suzdrzim, oooobozzaaavvvaaaaam greske :lol: :lol:

moje je ime greska...obozavaj me..moje je ime igor...bem li ga sta:)))..bas mi sad nesto prolazi kroz pamet ali nazalost...ne vodim ljubav vec programiram...tako da sad verujem da vas ne zanima ..

ps. ako me sad pitas..ja mrzim greske:)))

ps1.Sinoc..sinoc je bilo divno vece...znam da mi je rakla..."kasnimo" a ja sam bas tada surfao na valove rodjene od strasti...nemam pojma valjda sam se tada zvao Valomir;)))
 
Incognito:
Zatrudnela zena bez 'ebanje. :lol: :lol: :lol: (Sve mi se cini da su Vranjanci napisali Bibliju ;) )...

Eh, kad bi samo znali sta je poslednje proletelo kroz glavu princezi Dajani (karburator),

:shock: :shock: NO COMMENT!!!! :shock: :shock:
Mada ono sa Crncem i FORESTOM ti nije uopće loše!!!! :twisted: :wink:
 
The2ndSun:
moje je ime greska...obozavaj me..moje je ime igor...bem li ga sta:)))..bas mi sad nesto prolazi kroz pamet ali nazalost...ne vodim ljubav vec programiram...tako da sad verujem da vas ne zanima ..

ps. ako me sad pitas..ja mrzim greske:)))

ps1.Sinoc..sinoc je bilo divno vece...znam da mi je rakla..."kasnimo" a ja sam bas tada surfao na valove rodjene od strasti...nemam pojma valjda sam se tada zvao Valomir;)))
Dobro bre :D , nisam luda za tobom, eto jos jedne greske :lol: e da i ja sam programer i sa te strane mrrrrrrrrrrrrrrrzim greske, ali to je nesto drugo...Slatko ti stoji taj jezik kojim pricas :lol: Pozdrav :lol:
 
The2ndSun:
Ponekad pozelite samo da lezite pored nju (njega), ponekad pozelite da je tako brzo uzete ( da vas uzme) sto ne znate koja vam je koja glava...
A ponekad ste zadovljni i od cistu platoniju a ponekad od samo cisti i zdravi sex...

Znam da nas ima svakakve i svako bira svoj nacin ljubiti..ali pitanje mi je:

STA VAM PROLECE NIZ PAMET DOK VODITE LJUBAV?:)))

kako da je otkacim sutra dok mi se opet ne prijebe a da ne provali....jer onda neda...pa sam u belaju...
 
wishfish:
The2ndSun:
moje je ime greska...obozavaj me..moje je ime igor...bem li ga sta:)))..bas mi sad nesto prolazi kroz pamet ali nazalost...ne vodim ljubav vec programiram...tako da sad verujem da vas ne zanima ..

ps. ako me sad pitas..ja mrzim greske:)))

ps1.Sinoc..sinoc je bilo divno vece...znam da mi je rakla..."kasnimo" a ja sam bas tada surfao na valove rodjene od strasti...nemam pojma valjda sam se tada zvao Valomir;)))
Dobro bre :D , nisam luda za tobom, eto jos jedne greske :lol: e da i ja sam programer i sa te strane mrrrrrrrrrrrrrrrzim greske, ali to je nesto drugo...Slatko ti stoji taj jezik kojim pricas :lol: Pozdrav :lol:

Forumasiiii..sta je to bre vidim crncima pa karburatose...jao jadne kokice :)))na to li bre mislite dok 'radite'?:))

hey wishfish...koje ti algoritme resavas dok vodis ljubav?:)
 

Back
Top