Najbolja guza ovde????

ZbunjenaZ

Zainteresovan član
Poruka
419
Evo moje

ass.jpg
 
Jadna...sigurno je neki hormonalni poremecaj...mlada devojka...tu ce biti zdravstvenih problema koliko hocesh....
Kljukaju nas hormonima i aditivima...nashi praunuci ce biti takvi pod normalno....jel znate da su nove generacije muskaraca feminizirane zato sto se hrana tretira estrogenom u sve vecim kolicinama kako bi duze ostala sveza ...
 
Vidim da ima sve vise feminiziranih ali za tu vezu nisam znala ..... Ali recimo znam da je jedna u trudnoci dobila ludilo hormona.Kao retko se desava,ali eto desilo se.Jadna.Tek sto je rodila,a muz prica da se gadi nje.Mislim na stranu sex i zelju,ali ona mu je dete rodila ....
 
DA. Ma ljudske vrednosti su otishle dovraga. Vrednujemo nekog po tome da li je kao sa reklame ili ne. Kolektivni brainwash. Chik probaj da budesh star, debeo,hendikepiran, kratkovid, nagluv,nizak,visok....svi moramo da budemo na jedan isti kalup pa u te svrhe koristimo i hirurgiju...silikoni,zatezanje napumpane usne....zelja za pripadanjem je uistinu toliko jaka da je pitanje opstanka...u choporu....
 
Ajde malo da uvijem pricu,ali shvatices poentu.Naime jedna riba iz skole,sretnem je uvek bila max pickica sredjena i prelepa i sve.Sada se vuce sa nekim bez zuba,smrdljivkom koji se ne tusira,a i pare nema.Sta njoj bi?!
 
DA. Ma ljudske vrednosti su otishle dovraga. Vrednujemo nekog po tome da li je kao sa reklame ili ne. Kolektivni brainwash. Chik probaj da budesh star, debeo,hendikepiran, kratkovid, nagluv,nizak,visok....svi moramo da budemo na jedan isti kalup pa u te svrhe koristimo i hirurgiju...silikoni,zatezanje napumpane usne....zelja za pripadanjem je uistinu toliko jaka da je pitanje opstanka...u choporu....

U pravu si ali ja ne zelim da probam....
 
Ljudska lepota je najmanje u spoljnom....lepo je ono sto je nama lepo i drago, a to ne bi smeo da nam diktira niko "odozgo" Covek je lepshi sto vishe dobrih ljudskih osobina ima...pogledajte slike majke Tereze i slicnih njoj....zaista lep covek moze da bude i debeo i krezav- i da pleni sve oko sebe....jer nije dvodimenzionalna slika.
 

Back
Top