BOJKOT PREDSTOJECIH IZBORA

marko graz

Početnik
Poruka
13
Svi smo svedoci bahatosti i nevidjenog kriminala nasih drzavnika i uopste svih rukovodecih kadrova.Jedine promene koje se desavaju su -NA GORE.Narod ne moze nista da promeni. Zadnja vest a sve u stilu nasih vladara, je podela plena tj. najvecih drzavnih firmi, pred ocima celokupne javnosti bez imalo stida i bez ikakve pomisli da se podela plena i narodne imovine obavi bar malo prikriveno.Pitam se da li je ikome jos uopste stalo do ove drzave.Posto narod ne moze nista da ucini osim da ide na glasanje i da glas koji u sustini nista ne znaci jer brod tone kako tone a pozicija i opozicija se ujedinile pa zajednickim snagama unistavaju ono sto je jos preostalo, predlazem BOJKOT IZBORA. Sa BOJKOTom narod nece nista izgubiti. Ne trebamo nasim glasovima davati legitimitet nevidjenoj pljacki, kakva u Evropskoj civilizaciji jos nije vidjena.
Kada se pojavi neko sa dobrim namerama(Divac)oni pocnu odmah da ga blate po novinama i iskljucuju struju na donatorskoj veceri gde su prisutne poznate i priznate licnosti.Time je dokazano, da niko ko ima dobre namere nema sanse da opstane u zemlji Srbiji na bilo kakvoj poziciji
Jedino sto nasi lopovi redovno rade su pljacke,afere i zaludjivanje naroda sa kosovom sa kojim mi vec 8 godina nista nemamo.
Ja sam emigrirao kao i mnogi drugi zbog posledica miloseviceve politike i smatram ge glavnim krivcem za propalu mladost ali je on jos i dobrocinitelj za ove danasnje dahije
 
...meni je bojkot izbora najveci moguci kukavicluk u demokratskom drustvo...
...neces da glasas jer su svi lopovi bla bla...nije nego ne smes da preuzmes odgovornost i zaokruzis nesto, pa kad nezto zjb da se osecas delimicno odgovornim...ali ce zato umesto tebe da biraju vlast neki drugi...

...ok, izadji na izbore i napisi im na papiru jbv mtr svma...i to je nesto, a ne da cutis i smrdis...
 
...meni je bojkot izbora najveci moguci kukavicluk u demokratskom drustvo...
...neces da glasas jer su svi lopovi bla bla...nije nego ne smes da preuzmes odgovornost i zaokruzis nesto, pa kad nezto zjb da se osecas delimicno odgovornim...ali ce zato umesto tebe da biraju vlast neki drugi...

...ok, izadji na izbore i napisi im na papiru jbv mtr svma...i to je nesto, a ne da cutis i smrdis...

Ali ako bojkotujes,barem ce ti savest biti mirna,sto nisi omogucio lopovima da kradu,da salju decu u rat....
 
То је управо то о чему ја говорим. На такав активни бојкот мислим. Изиђи, и на листићу им напиши...

Кад би то урадио довољно велик број људи...

то би могло, само када би то урадили сви, а то се никада неће десити!
 
Svi smo svedoci bahatosti i nevidjenog kriminala nasih drzavnika i uopste svih rukovodecih kadrova.Jedine promene koje se desavaju su -NA GORE.Narod ne moze nista da promeni. Zadnja vest a sve u stilu nasih vladara, je podela plena tj. najvecih drzavnih firmi, pred ocima celokupne javnosti bez imalo stida i bez ikakve pomisli da se podela plena i narodne imovine obavi bar malo prikriveno.Pitam se da li je ikome jos uopste stalo do ove drzave.Posto narod ne moze nista da ucini osim da ide na glasanje i da glas koji u sustini nista ne znaci jer brod tone kako tone a pozicija i opozicija se ujedinile pa zajednickim snagama unistavaju ono sto je jos preostalo, predlazem BOJKOT IZBORA. Sa BOJKOTom narod nece nista izgubiti. Ne trebamo nasim glasovima davati legitimitet nevidjenoj pljacki, kakva u Evropskoj civilizaciji jos nije vidjena.
Kada se pojavi neko sa dobrim namerama(Divac)oni pocnu odmah da ga blate po novinama i iskljucuju struju na donatorskoj veceri gde su prisutne poznate i priznate licnosti.Time je dokazano, da niko ko ima dobre namere nema sanse da opstane u zemlji Srbiji na bilo kakvoj poziciji
Jedino sto nasi lopovi redovno rade su pljacke,afere i zaludjivanje naroda sa kosovom sa kojim mi vec 8 godina nista nemamo.
Ja sam emigrirao kao i mnogi drugi zbog posledica miloseviceve politike i smatram ge glavnim krivcem za propalu mladost ali je on jos i dobrocinitelj za ove danasnje dahije

Не знам шта су се сви нешто разжестили поводом поделе функција у јавним предузећима, па то се дешава уназад неких пола века, па се нико до сада није сетио да пљује по томе!
Господо, кандидујте се, добијте потребну количину гласова, формирајте Владу, па ћемо мало да пљујемо по вама што делите директорска места и Управне одборе:)
 
KoscheiBesmertnii...ja sam poceo ovu temu iz dobrih namera.Nasa srpska navika i osobina je da se svaka iole dobra ideja jos u startu zatre.Kazes:"Господо, кандидујте се, добијте потребну количину гласова, формирајте Владу, па ћемо мало да пљујемо по вама што делите директорска места и Управне одборе". Dragi gospodine, tebi bi trebalo biti jasno da NIKO ko ne pripada vladajucoj oligarhiji nema sansu i ti si poceo diskusiju o tome. Osim toga kada bi nekim slucajem neko drugi i dosao na neku funkciju brzo bi ga unistili, sto je svima nama jasno. A to za. "па то се дешава уназад неких пола века, па се нико до сада није сетио да пљује по томе"...pa tebi je ocigledno lepo ovako kako je jeli, ali dragi gospodine narodu nije. Zato bih molio zlonamerne a i politicki neobrazovane- posto ovo nije tema za obrazovanje takvih,da zaobidju temu. Unapred hvala. BOJKOT
 
e pa braco srbi, niste me ni malo iznenadili. vec ste poceli sa vasim nesuvislim komentarima.zivite vi i dalje onako kako ste zasluzili, samo se nemojte onda zaliti. iskreno govoreci meni je to odavno jasno, samo ne znam zasto ja vise vodim brigu o problemima koji se vise vas ticu.meni nije lose u austriji, a ako je i vama u srbiji dobro- ODLICNO. onda je tema izgubila smisao i ja vam zelim da i dalje budete srecni i zadovoljni u nebeskoj zemlji srbiji
 
e pa braco srbi, niste me ni malo iznenadili. vec ste poceli sa vasim nesuvislim komentarima.zivite vi i dalje onako kako ste zasluzili, samo se nemojte onda zaliti. iskreno govoreci meni je to odavno jasno, samo ne znam zasto ja vise vodim brigu o problemima koji se vise vas ticu.meni nije lose u austriji, a ako je i vama u srbiji dobro- ODLICNO. onda je tema izgubila smisao i ja vam zelim da i dalje budete srecni i zadovoljni u nebeskoj zemlji srbiji
da,bojkot svih izbora,kada vidim u posti poziv,bacicu ga...
slazem se sa tobom,nadam se da nisi od one becke raje sto ceka petak i subotu kada dolaze nase grand folk zvezde i da ides po beckim ili salcburgskim folkotekama..ovde ti je najvaznije,pink,48 sati svadba i slicne emisije,bleje ljudi ko ovce u tv..otisao bih i ja,nego imam neke nezvrsene poslove u srbiji i crnoj gori a posle...free as the bird...
a sto se tice nesuvislih komentara,pa kako se postavi neka tema,krene rasprava konstruktivno ali se nadje dokonih koji nemaju sta i ne znaju sta da napisu i tako ode cela tema u offtopic...hm,tek sad vidim,marko ti si u grazu,uzivaj i zivi zivot u normalnoj zemlji
 
Nije mi jasno cemu bi apsolutni bojkot posluzio? Ionako nam uzimaju pare da bi stampali listice, a glasacki odbori dobiju iste pare brojali 51 ili 100% listica
Podrzavam samo ideju da se izadje na izbore pa da se stavi X preko celog papira. Ujedno se onemogucava da se dodaju glasovi - gledali smo taj film previse puta.
I uostalom... sto nekome dopustiti da njegov glas ima uticaja kao 2-3-4 ???
Ili svaki put zaokruzis drugog... nesto ce da da rezultata.
 
Nije mi jasno cemu bi apsolutni bojkot posluzio? Ionako nam uzimaju pare da bi stampali listice, a glasacki odbori dobiju iste pare brojali 51 ili 100% listica
Podrzavam samo ideju da se izadje na izbore pa da se stavi X preko celog papira. Ujedno se onemogucava da se dodaju glasovi - gledali smo taj film previse puta.
I uostalom... sto nekome dopustiti da njegov glas ima uticaja kao 2-3-4 ???
Ili svaki put zaokruzis drugog... nesto ce da da rezultata.

u stvari moze i to,odem tamo i nacrtam im,ono nesto....
 
Šta dobijamo bojkotom?
Mislim, istina je da su se ama baš svi pokazali ko su, kakvi su i koliko zaista vrede. A vrede toliko da niko od njih nije zaslužio glas.
Ali, šta dobijemo ako izbori ne uspeju? Nove izbore? Oni će se "opametiti"? Prestaće da kradu?

Zaista, ima li alternative?
 

Back
Top