Najveca promena???

Najveca promena-do mature,u 8.razredu,znaci do juna,od prvog pa do 8.razreda sam imala najduzu kosu u odelenju....a za maturu sam se osisala bas dosta i svi su se cudili :) Ali sada mi je kosa ponovo porasla :) hvala Bogu....
~i da,to sto sam upisla MEDICINU,a svi koji me poznaju znaju da sam mnogo gadljiva osoba???!!!
 
Moja najveca promena - hmmmmm, prevazisao sam logofobiju, to mi je nekako najpozitivnija promena... onda prelazak u srednju skolu, skontao sam da sam ustvari bas gotivna osoba i postao samopouzdaniji... preboleo sam osobu koju sam voleo 10 godina, i to je velika promena...
 
..kad sam još kao pubertetlija prvi put u životu spojio dva izlaska zaredom i shvatio da u onim trenerkama i crnim kožnim patikama baš i nemam neki stil...frizuru da i ne spominjem...onda sam malo poveo računa o svojoj pojavi...
to je bila promena u fizičkom smislu, a u emotivnom...mrzi me sad, drugi put ću...
 
Najveca promena se desila kad sam poceo da *razmisljam*. Nije toliko spoljasnja, koliko unutrasnja.
Spoljasnja bi bila moj postepen rast kose tokom protekle 3 [i skoro i po ^^] godine, posto sam u osnovnoj uvek bio isto kratko odvratno osisan. Sad sam zarastao kao.. kao lik koji se dugo nije sisao (:
 
Cula sam da se zene ekstremno sisaju kad su nezadovoljne svojim zivotom, kad zele da promene nesto sto ne mogu, pa se onda iskale na kosi. Ok, i ja kad sam smorena odem do frizera, ali se ne izivljavam, skratim dva-tri cm, isfeniram, i opet sam ko nova.
 
Kad sam se farbala u crveno...prekosutra cju u ljubichasto :cool:
a vako-definitivno srednja shkola...
Kad sam je upisala bila sam u depresiji 6 meseci,nisam nishta uchila,nisam ni sa kim razgovarala,samo sam kukala i kukala i kukala.Od kukanja nema vajde,pa sam pochela da se vadim,ali posledice se josh osecjaju.
 

Back
Top