Fanatik u vezi

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.450
Koliki ste fanatik u vezi.Da li vam je odnos sa partnerom centar sveta i koliko uopste ostaje mesta i vremena za druge ljude i stvari oko vas.."Zaboravite" li bar na kratko na partnera ili zivite samo za njega.

(фанатизам(л. fanaticus занет, занесен)занос, претерана оданост или ревност, претерана заслепљеност.. )
 
Koliki ste fanatik u vezi.Da li vam je odnos sa partnerom centar sveta i koliko uopste ostaje mesta i vremena za druge ljude i stvari oko vas.."Zaboravite" li bar na kratko na partnera ili zivite samo za njega.

(фанатизам(л. fanaticus занет, занесен)занос, претерана оданост или ревност, претерана заслепљеност.. )
"Дишем за тебе..." Шако Полумента:lol::lol::lol:
 
...kad je koja vec ovo srochio ovako...
...ja sam primetila da izrazito perverzni ljudi ne vole dodire, zagrljaje i sl.... koji se ne odnose na sam seks... vec ovako... ne znam da objasnim. gladna sam i mrzi me da kucam.
 
......he he .......kad sam u vezi zivot mi je odlichan ,sad je samo dobar + ...............:lol::lol::lol: pile pile opet chachkash ...........;-)

Ja sam mislila da kauboji vole da vezuju a ne da budu vezani....?!!! Bar tako beše u onim filmovima sa deda Vejnom..... Jedini momenat kada je kauboj vezan je kada ga vode na vešanje... Ti voliš da te vešaju? Jel to opet neka nova poza u sexu koju propustih...?!!!
 
Ja sam mislila da kauboji vole da vezuju a ne da budu vezani....?!!! Bar tako beše u onim filmovima sa deda Vejnom..... Jedini momenat kada je kauboj vezan je kada ga vode na vešanje... Ti voliš da te vešaju? Jel to opet neka nova poza u sexu koju propustih...?!!!

.....sado mazo ,kazu ima neshto u tome da se smanji dotok krvi u mozak i vezano je sa jachim orgazmom ,vidim i tebi se to svidja pa me udavi zivog ................:lol::lol::lol:
 
....a ja mislio tek smo krenuli sa predigrom ................:lol::lol::lol:......ili zbog onog ko se ljuti uvali mu kauboj kruti ............:lol::lol:....pile,pile za tebe sam bar bio siguran da ne nasedash na provokacije ..............eh odoh i ja na trchanje,konj mi se umorio ............:lol:

Pa red je da konj malo tebe uzjaše.....:lol: Điiihaaaa!!!! A mogu ja da nosim taj tvoj šešir dok se ti ne vratiš sa trčanja?!!!!!
 

Back
Top