Демократе- сретно вам било!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Када је генерал Даглас МекАртур постављен за окупационог гуернера Јапана након 2 СР, питали су га "Зашто нисте ухапсили јапанског цара и судили му, он ј еодговоран за се злочине јер је све знао?"
Генерал МеАртур је одговорио:
"Европљани су направили флупост после 1 СР када су из немачке протерали Кајзера. Уместо њега доили су Хитлера и видите шта се догодило! Ја нисам глуп и нећу да склоним цара да би на његово место дошао јапански Хитлер!"

Наше демокарте и европејсци билису глупи као њихови европски ментори 1918 године. Њима су засметали милошевић и Шешељ, па су их обојицу отералиу Хаг, Милошевића ухапсили који ј етамо и умро и Шешеља којег су буквално натерали да сам оде.
Неки кажу да је и сама оптужница против Шешеља писана у Београду од стране деомократа.
Демократе су у Шешељу виделе најопаснијег и главног противника, човека којиј емогао да изведе народ на улице и да их уздрма власт.
И направиле још једну гхлупост коју сада плаћају.

Сетите се само како је Шешељ правио митинге и нервирао и Социјалисте и Демократе.
Сада Шешеља нема, нема кајзера, али смо у лику Давидовића и Строја добили Хитлера и НСДАП као немци 1934 године.

Иста ситуација је била:
Након рата уклонили су своје противнике у немачкој кајзера Вилхелма у Србији Милошевића и Шешеља. Онда су кренули против свега националног, као што су немце терали да се сраме што су немци- тако су Србе терали да се сраме што су Срби.
Како су немачку економски и војно понижавали, тако су и Србију.
Како су гушили национализам у Немачкој, тако гуше и у Србији.
Како се појавио Хитлер као реакциај на све то- тако се појавио и Давидовић. Нажалост.

И сада, они то не виде, не виде своју заслугу за појављивање Давидовића, него опет криве бивши режим, који су сами срушили. Не виде последице своје катастрофалне националне политике, економског ужаса и свеукупне катастрофе, и опет криве бивши режим.

Сада нема СРС и Шешеља да га називају фашистом, сада је појавио Давидовић.

Како само сада романтично звуче они митинзи СРС са плавим заставама СРС!
Сада тога нема, сада се појавили неки који стављају н аСрпску заставу нацистичког орла, накараду из времена Недића и окупиране Србије који на грудима уместо српског црвеног штита са четири оцила- има црни штит са четири оцила.
Сада уместо дивног белог орла имају накараду од белог орла који изгледа као нацистички.

Уместо да схвате да потискивањем националног, национално неће да угуше, већ ће да добију реакцију у виду нео-нацизма, они настављају.

Гледамјуче како нека два вајна политичкак коментатора повезују ове нео-нацисте са национализмом Шешеља и милопевића (Милошевића који ј е био све сем националиста)!

Не драги моји, нео-нацизам је последица ОДСУСТВА национализма! а не последица национализма!
Неонацизам цвета у земљама у којима се на силу форсира европејство и "грађанско" ан уштрб националног-
у пољској, Немачкој, француској- тамо где ви и ваши ментори форсирате "мултикултуралност"- цвета нео-нацизам!

и што би сада ја као радикал наставио да причам против Давидовића?- Мали је, безначајан, неће никада имати никакву политичку моћ. Али ВИ сте га довели! ВИ сте га створили. тамо где га никада није било!

за мене је прича о њему завршена.
Отворите још сто тема и лажите сами себе, али ви европејци сте најкривљи за то.

Ви који нисте послушали Дагласа МакАртура.
 
Oriiginal postavio Aca3
Не драги моји, нео-нацизам је последица ОДСУСТВА национализма! а не последица национализма!
Неонацизам цвета у земљама у којима се на силу форсира европејство и "грађанско" ан уштрб националног-
у пољској, Немачкој, француској- тамо где ви и ваши ментори форсирате "мултикултуралност"- цвета нео-нацизам!
Sa ovim se generalno slažem.
Ali, još uvek mi se kockice nisu uklopile u ovoj priči od juće.
Mislim da je cela priča mnogo zamršenije i da je upravo i napravljena da bi se zemlja slabila u ovakvom trenutku ( odvlačenjem javnog mnjenja i pažnje političara sa problema Kosova) i zarad promocije onih stranaka kojima ne želim ni ime da spominjem.
 
Ради се о погубности политике еропејства и анти-националног деловања ДС.
Господо математика:

за све време рата јада и беде који су нас снашли- у Србији није било нео-нацизма.
Он настаје 2001 године као реакција на политику ДС.
Како објашњавате да плодови политике ДС изазивају толики револт да се појављује нео-нацизам!?
Дакле, и тај нео-наџизам је небитан као и сам Давидовић. Али навикните се на њега.
Уместо да Шешељ говори на ТВ и да га Чанак назива фашистом-

Е- сад је Чанак добио правог нео-нацисту!

Убили сте погрешног медведа....
 
pa to je zato sto nisu na pravilan nacin uklonjeni Seselj i Milosevic da je to ucinjeno ko u Rumuniji ne bi bilo nikakvih problema pa tako oni od okopavanja kukuruza za sicu po Srbiji dodjose do toga da radnici iz Zrenjanina ,Kikinde i Crnje i to Srbi idu da rade u Temisvar i rumunski Banat mislim ima i tamo neofasista ali ne idu izad 5% kao ni u Madjarskoj ili Ceskoj gde su jos slabiji..Uostalom ideologija SRSa i Milosevica je mnogo bliza staljinizmu i njegovim sledbenicima u Srbiji iz vremena IBa kao i kasnijoj garnituri komunista predvodjenih Krcunom i Rankovicem za koje se smatra da su vodili neku nacional -komunistiku politiku .Inace u Poljskoj se uopste ne forsira "evropejstvo " i "gradjanske vrednosati" nego upravo suprotno tamo se namece konzervativni ultrakatolicki nacionalizam koji ima i neke odlike klerofasizma.
 
Sa ovim se generalno slažem.
Ali, još uvek mi se kockice nisu uklopile u ovoj priči od juće.
Mislim da je cela priča mnogo zamršenije i da je upravo i napravljena da bi se zemlja slabila u ovakvom trenutku ( odvlačenjem javnog mnjenja i pažnje političara sa problema Kosova) i zarad promocije onih stranaka kojima ne želim ni ime da spominjem.

Тачно. Сасвим се слажем. Нама остаје да слаж
емо коцкице у будућности.
не каежем, моћда је НС створен од стране ЦИА и других, можда је самоникао, а само подржан од странаца да би нас ослабили, али то не мења чињеницу одговорности Демократа.
Ако имају 7 година сву власт у земљи, онда имају и сву одговорност.
 
Сличе, иста историјска позадина и услови.Нараво, Давидовић ће остати маргиналац и небитан лик.
Али шта ако се појави неки јачи лик, неки који ће да изведе државни преврат?

Hitler je imao harzimu, vrhunske oratorske sposobnosti, Davidovic je smesan lik.
Sve i da se pojavi neko daleko sposobniji od novosadskog Firera, ta stvar nema nikakvog izgleda na uspeh iz dva razloga.
1.To ovde jednostavno ne prolazi, nije proslo ni tridesetih godina proslog veka, kada je bilo evropski i svetski mejnstrim, sigurno nece ni sada.
Neke nacisticke organizacije kao sto je Krv & Cast, funkcionisu u Srbiji preko 10 godina, i sta su uspeli da naprave za deceniju svoje agitacije? 30 okupljenih neonacista pre neki dan?
2.Medjunarodne okolnosti su takve, da bi i na samu naznaku jacanja takvog nekakvog pokreta, on brzo bio unisten.
 
pa to je zato sto nisu na pravilan nacin uklonjeni Seselj i Milosevic da je to ucinjeno ko u Rumuniji ne bi bilo nikakvih problema pa tako oni od okopavanja kukuruza za sicu po Srbiji dodjose do toga da radnici iz Zrenjanina ,Kikinde i Crnje i to Srbi idu da rade u Temisvar i rumunski Banat mislim ima i tamo neofasista ali ne idu izad 5% kao ni u Madjarskoj ili Ceskoj gde su jos slabiji..Uostalom ideologija SRSa i Milosevica je mnogo bliza staljinizmu i njegovim sledbenicima u Srbiji iz vremena IBa kao i kasnijoj garnituri komunista predvodjenih Krcunom i Rankovicem za koje se smatra da su vodili neku nacional -komunistiku politiku .Inace u Poljskoj se uopste ne forsira "evropejstvo " i "gradjanske vrednosati" nego upravo suprotno tamo se namece konzervativni ultrakatolicki nacionalizam koji ima i neke odlike klerofasizma.

1. Милошевић и Шешељ СУ уклоњени, на овај или онај начин. Један је мртав, па не мења ствари.
2. Ја сам из Баната, и не иду Срби у Румунију него Румуни из ЕУ долазе у Србију.

немој да дискутујеш о теорији, ја ти причамо резултатима политике, остави с етеоретисања.
 
Hitler je imao harzimu, vrhunske oratorske sposobnosti, Davidovic je smesan lik.
Sve i da se pojavi neko daleko sposobniji od novosadskog Firera, ta stvar nema nikakvog izgleda na uspeh iz dva razloga.
1.To ovde jednostavno ne prolazi, nije proslo ni tridesetih godina proslog veka, kada je bilo evropski i svetski mejnstrim, sigurno nece ni sada.
Neke nacisticke organizacije kao sto je Krv & Cast, funkcionisu u Srbiji preko 10 godina, i sta su uspeli da naprave za deceniju svoje agitacije? 30 okupljenih neonacista pre neki dan?
2.Medjunarodne okolnosti su takve, da bi i na samu naznaku jacanja takvog nekakvog pokreta, on brzo bio unisten.

1. Не битно, Давидовић је небитан лик, али шта ако с епојави неки који неће ни бити нео-нациста, него неко из војске рецимо, и изврши војни удар!?
2. Хитлер је градио харизму
3. Међународни фактор би најрадије видео уништену Србију да им не смета, они би први подржали нео-нацисте, а лично сматрам и да их подржавају.

као што је ОТПОР створен напољу да се дестабилизује један режим који им се супротстављао, тако је НС створен да дестабилизује овај сада кјоји им се супротставља.
 
Тачно. Сасвим се слажем. Нама остаје да слаж
емо коцкице у будућности.
не каежем, моћда је НС створен од стране ЦИА и других, можда је самоникао, а само подржан од странаца да би нас ослабили, али то не мења чињеницу одговорности Демократа.
Ако имају 7 година сву власт у земљи, онда имају и сву одговорност
.
Imaju odgovornost, slažem se, ma ko god da su i ko god stajao iz njih.
 
Ради се о погубности политике еропејства и анти-националног деловања ДС.
Господо математика:

за све време рата јада и беде који су нас снашли- у Србији није било нео-нацизма.
Он настаје 2001 године као реакција на политику ДС.
Како објашњавате да плодови политике ДС изазивају толики револт да се појављује нео-нацизам!?

Дакле, и тај нео-наџизам је небитан као и сам Давидовић. Али навикните се на њега.
Уместо да Шешељ говори на ТВ и да га Чанак назива фашистом-

Е- сад је Чанак добио правог нео-нацисту!

Убили сте погрешног медведа....

Vidi da li ti je živa nastavnica matematike i ako jeste traži da ti vrati pare.
 
Tema je jeftino politkanstvo...."druga strana medalje"pokushaja manipulacije bezznachajnim likom i bezznachajnim dogadjajem.
Nacizam u Srbiji nije problem.
Nacizam u Srbiji se nije pojavio kao"reakcija"na neshto.
Nacisti kao i recimo pedofili ili Komunisti postoje u bilo kom drushtvu sveta u odredjenom promilu.Stvar verovatnoce u okviru velikih brojeva.
Tachka.
 
Nacizam i u izvornom obliku nje nastako tako shto se par ludaka extremne desnice skupilo i okolnosti im ishle na ruku.
To su priche za malu decu.
Nacizam je bio oruzije kapitalistichkog zapada,namerno stvoren da se obrachuna sa Komunizmom kada intervencija 18.-19.protiv crvenih nije urodila plodom.
Druga je stvar shto se chudovishte otrglo gospodaru i prvo na njega krenulo..kao recimo danas Bin Laden.
 
После ове теме сам запалио цигарету:)


istockphoto_2891714_devil_and_angel.jpg

Aco, ja sam tvoja Dobra Savest.
Ne dozvoljavaj da te ovaj ... aaaa....
 

Back
Top