dilema&izbor

E što mi je interesantan forum od jutros...
Sve same generalizacije ostavljenih/nezadovoljnih/nezadovoljenih devojaka koje su kivne na sve muškarce !

Srećo moja, po svemu sudeći, ti si ona prva (dosadna) a on se zapravo odlučio za onu drugu (zanesenu i lepršavu).

To je to. Svidelo se tebi ili ne ...
 
Milojko Vasic:
E što mi je interesantan forum od jutros...
Sve same generalizacije ostavljenih/nezadovoljnih/nezadovoljenih devojaka koje su kivne na sve muškarce !

Srećo moja, po svemu sudeći, ti si ona prva (dosadna) a on se zapravo odlučio za onu drugu (zanesenu i lepršavu).

To je to. Svidelo se tebi ili ne ...

:lol: :lol: :lol:
 
Salu na stranu, iskreno, prvi put cujem da muskarac izmedju te dve varijante bira prvu....nekako sve mislim da je ipak malkice obrnuto, da ce pre izabrati zaneseno neizvesnu iliti leprsavu, jer ako od necega muskarci beze (a bezimo i mi zar ne devojke) to je dosada.
 
Razlog je u njihovoj biologiji. Određena je bezbednošću kao bitnom tačkom oslonca lova.
Uostalom, pogledaj to sa druge strane, žene su daleko jače od muškaraca. Prema tome, ono što je za tebe uzbudljivo, za njega je to takav gubitak snage da bi te najradije svezao i stavio u šifonjer. Ili zaključao u kujnu.
Uzgred, dopada mi se tvoja živahnost, ali to je već moja lična procena.
 

Back
Top