SPECIJALNA ANTITERORISTICKA JEDINICA....... MOLIM VAS POMOZITE

jakov92

Obećava
Poruka
88
Svi smo culi za S.A.J.... naravno..... specijalna jedinica..... e sad..... da li mi neko moze pomoci... hteo bih da konkurisem za nju.... znam da je to 90% sanse da te ne prime ali vredi pokusati, jer volim..... Sta je sve potrebno?..... Koje poznavanje sporta.... Skola?... Fizicka spremnost....itd.. E da, i sto je najbitnije,da li mi neko moze opisati obuke u S.A.J.-u... Sta se sve radi?.... Kakvi su testovi.... Hvala unapred...................:)))))
 
da bi uopshe mogao da konkurishesh za SAJ,morash da radish ili u policiji ili u vojsci (mada je jako teshko iz vojske u SAJ - jer niko nece da ti potpishe prelazak...administacija..)
najbolje ti je zavrshiti neki kurs za prashinara...i onda nakon 4.god rada da konkurishesh....
ili zavrshi vishu kriminalisticku i sa inteligencijom,fizickom spremom i zalaganjem u radu imash osnove za prelazak...
a da josh dodam..najbitinije su preporuke i VEZA.....
 
..a obuka...
pa da bi preshao u najelitniji deo saja - antiteroristicku jedinicu ...treba da se mucish nekih 5-7 godina...
gledao si moze biti samo 1???e pa to nije ni deo od prave obuke...
zavrshi ti vojsku..to je lagani pocetak.pa nakon gomile zaleganja i osvajanja vec 10000000 puta osvojenog brda i kojekakvih "razumem"...onda odluci da li si za ispran zivot ili cesh da uzivash u nekoj kancelariji patentirajici neke nove proizvode dok ti na vrata kuca zgodna sekretarica i obraca ti se sa" izvinite direktore..."
sve shto ima veze sa vojskom i policijom,mislim na njihove poslove,je jako nezahvalan posao i tezak je i za tebe a i za tvoju porodicu...
PAMET U GLAVU...!!!!
 
SAJ svoje kandidate trazi u Sremskoj kamenici,nekada su ih uzimali direktno iz skole,a sada se prati njihov rad i onda se regrutuju.Mislim da od nekih 500 pocetnih kandidata,njih 3-4 samo zavrse kurs.Selekcioni kurs i obuka traju 1 godinu a tek posle 3 godine new SAJ ima pravo da stupi u A-tim i obavlja AT zadatke..Do tada moze biti samo posmatrac i delom ucestvovati u akcijama ali ne kao jurisnik-assault.
SAJ ti je u Batajnici,naselje 13.maj(ili bese 15).Onaj uski putic,ima pored i kasarna,vojni objekat neki.
 
SAJ svoje kandidate trazi u Sremskoj kamenici,nekada su ih uzimali direktno iz skole,a sada se prati njihov rad i onda se regrutuju.Mislim da od nekih 500 pocetnih kandidata,njih 3-4 samo zavrse kurs.Selekcioni kurs i obuka traju 1 godinu a tek posle 3 godine new SAJ ima pravo da stupi u A-tim i obavlja AT zadatke..Do tada moze biti samo posmatrac i delom ucestvovati u akcijama ali ne kao jurisnik-assault.
SAJ ti je u Batajnici,naselje 13.maj(ili bese 15).Onaj uski putic,ima pored i kasarna,vojni objekat neki.

13 maj iz pravca Pazove sa leve strane
 
Koliko ja znam Skola u Kamenici je prekinuta, a za policajca Ce biti kurs godinu,godinu ipo dana, kao i policijska akademija,,,, Jedino sto znam je da za vojsku postoji vojna gimnazija od 4 godine, ali onda smo obavezni da zavrsimo vojnu akademiju... u slucaju da zavrsim za policajca, da li cu onda posle kandidovanja za S.A.J. , u slucaju da me ne prime imati posao u policiji....Kao i da li posle isteka ugovora u zandarmeriji se moze prebaciti u obicnu policiju......
 
Naravno da moze iz zandarmerije u obicnu policiju..Teze malo je obrnuto..
Пролази се дообука од цирка две недеље (не кажем да је лака)

Ет тема: Мораш прво да упаднеш у полицију или жандармерију у случају полиције тек кад изађеш из приправничког стажа и кад будеш имао 2 године радног стажа можеш да конкуришеш тамо, е сад како се из жандарма иде тамо то не знам, бар је овако било раније било раније а с обзирном на то колико је озбиљан министар ценим да је сада лакше ...
 

Back
Top