SPECIJALNA ANTITERORISTICKA JEDINICA....... MOLIM VAS POMOZITE

Neka ga, neka ide..Zavrsice fakultet i radeci tamo. Mnogi su tako uradili...

daj bre gazela ne smaraj vise, zavrsice tamo fakultet,'oce i doktorirace mozda, moze da je i u kragujevcu kupi ista joj je vrednost
ti ako se toliko primas, podigni kredit pravac vma i promeni pol pa idi pucaj, dosadna si u pm, ko smrt na babu

jakove, pusti ovu g. zavrsi nesto (naravno ako mozes finansijski da se pokrijes) za vojsku i policiju i specijalne jedinice imas dovoljno vremena
 
Sve ovo sto pricate je uzaludno,nemojte trositi reci.Sta mislite,koliko ljudi poput jakova im se javi,tj.koliko njih je zainteresovano za ulazak u tu jedinicu.Zao mi je jakov ako te na neki nacin sputavam u svojim zeljama,ali jednostavno moras prihvatiti stvarnost.Dok ne postanes pripadnik MUP-a nemoj ni da razmisljas o SAJ-u.Slicno vazi i za PTJ,ne moras biti u MUP-u ali svakako moras zavrsiti vojni rok,a dok ti odrastes mozda ce se i ukinuti redovno sluzenje vojnog roka(2010 godine),sto ce ti isto tako predstavljati problem.Pa onda i tvoja starost,jer pre ako ne gresim 21 godine,nemas prava za pristup nijednoj jedinici,i ima tu jos sitnica,kao i to da su clanovi DELTA IPSC svi pripadnici SAJ-a.
Tacno je da je oko 60-70% ljudi u SAJ-u imaju zavrsen neki od fakulteta,ali isto tako dosta njih su i drzavni prvaci u raznim borilackim sportovima,bla,bla,bla...
Ovo je tema koja se mora pricati recima a ne da se pise o tome jer postoje hiljade pitanja i milion odgovora....Cak i da odes u SAJ,a to je moguce samo u maju kada je dan bezbednosti,izaci ce ti u susret i reci ce ti mozda sta te interesuje,ali da bi te usrecili i da odrade svoj posao,jer ti si ipak na neki nacin klinac za njih,nemoj me pogresno shvatiti.Jednostavno,realno ti predstavljam kako stoje stvari,glupo je da ti dajem laznu nadu.
I ono sto sam ti vec rekao...ne traze Rambo u jedinici,vec ljude koji znaju koristiti i mozak pored svojih fizickih sposobnosti,a ta prevelika zelja da stupis u jedinicu moze ti biti najveca prepreka u svemu.Zapamti to.
 

Back
Top