SPECIJALNA ANTITERORISTICKA JEDINICA....... MOLIM VAS POMOZITE

Wow... Tvoja deca ce biti skolski neobrazovana... nije li to malo glupo...CCC :)

Nije...Podrazumevaju se Osnovna i srednja skola. To je nesto sto - po mom misljenju - svako mora da ima. Ali tamo uce za ocene, a ono sto rade u slobodno vreme je mnogo vaznije. I to - neformalno obrazovanje je bitnije od formalnog. Bitno je da su pametni, mentalno jaki, kreativni i da nisu skloni predrasudama.

JAKOVE sto ne odes na neki policijsku proslavu, otvorenu za gradjanstvo i lepo ne porazgovaras sa ljudima iz SAJ. Oni su otvoreni, uopste nisu umisljeni, sto posto sam sigurna da ce ti odgovoriti na pitanja.
 
A kako da se spremam psihicki??? Gde mogu da odem na takvu proslavu i porazgovaram sa nekim ljudima iz SAJ-a....?

SAJ U decembru ima slavu...Pa probaj preko nekoga da odes tamo ili da se neko raspita za tebe i uputi te...Mozes otici u neki sportski klub u kom su SAJ-ovci...
Na proslom Danu policije u Makisu svako je mogao da im pridje i da ih pita sta zeli. Nasla sam se tamo, pa znam. I stvarno su super ljubazni, ne mrzi ih da objasnjavaju po dvadeste minuta nesto..Zamisli kad su meni, zenskoj, sve lepo i ljubazno objasnili, a vide da pojma nemam o tome..
 
Zato ti i objasnili,da se pokazu malo hehe...

Ne. Nisam jedina bila tamo. Bili su bas ozbiljni i ljubazni...Videlo se da to nije zato da se pokazu. Bilo je tamo nekih zenski u minicima, sa kratkim majicama i isto su se ponasali prema njima, kao i prema meni i prema klincima i nekim muskarcima. To je stvar kulture i stanja u Jedinici, jednostavno...:p
 
e ljudi imam jedno pitanje..ja se u ove vojne stvati ne razumem ali situacija je sledeca: zivotna zelja mog druga je da upise vojnu akdemiju, medjutim kad je on hteo da upise oni su primali samo kandidate iz vojne gimnazije, a moj drug naravno nije zavrsio vojnu :(( on je 86 godiste upisao je prava ali cisto da bi nesto upisao..ali ja znam da bi sve dao samo da moze da upise akdemiju...pa moze li on to nekako?? ikako?? please help!!!!
 
Pffff...:) Znač šta si napisala? ''Nije 'panjumaješ' nego 'panjumaješ' ''
A u čemu je razlika između 'panjumaješ' i 'panjumaješ'? ...



boodala:) si ti!
A meni je prababa Ruskinja, pa ako ti bolje znash jezik koji ja govorim od 11 godine, onda OK.

А прадеда мог прадеде је Петар Велики!
 
Spasoje Vulevic, komandant SAJ ti je predsednik IPSC federacije i kluba "Delta SAJ".
Kako ne mozes da nadjes?
Uzmi novinu "Kalibar" pozovi redakciju i pitaj za broj tel. kluba "DELTA - SAJ". Ako citas tu novinu onda si primetio da u svakom broju imaju po jednu pricu o necemu sto je vezano za SAJ, a ako ne citas onda pocni da citas.
Ako bas toliko ne mozes ni to, zamoli zoro-a da ti pomogne :-)
 

Back
Top