SPECIJALNA ANTITERORISTICKA JEDINICA....... MOLIM VAS POMOZITE

Udario junak na junaka!:) Da je drzare preterao s provokacijama- jeste! Mladi ste... smirite strasti! Ne volite se to je ocigledno, ali nema potrebe da radite to sto radite! Ako se femka, pusti ga! A i ti drzare ne provociraj vise i smirice se strasti!

*da nekog ne volim, moram prvo da ga znam, a posto se "drugar" femka i nece da kaze koji je....onda se sve svodi samo na nepostovanje (sta cu, on kaze da me zna ali se ne predstavlja svojim imenom, a to bas i nije za poshtovanje)...
*sto se tice femkanja, pa, opet se vracamo na prethodno pitanje.... ne mogu da mu potvrdno odgovorim ako on izbegava da mi pridje i predstavi se (naravno ukoliko je tacna njegova tvrdnja da se znamo- u sta sve vise sumnjam)
* provociranje? ako neko iznese neko svoje misljenje na temi to bi trebalo prodiskutovati (ako se ne varam tako je i zamisljen forum), a ne skakati sa tvrdnjom kako neko nekog provocira.... ipak agresivnim nastupom, uz vredjanje i nepostovanje "sagovornika" ne pokazuje se znanje iz neke oblasti vec nedostatak elementarne kulture u ophodjenju... a za licna prepucavanja i dopunske informacije postoje "privatne poruke" ....
 
1. Ja sam visoka 174 cm i ne muvam se sa nizima od sebe (osim ako nisu toliko super da mi ne smeta, al na takve slabo nalecem u posl.vreme ). Mora da bude makar 7 cm vislji da bih ja mogla da nosim stikle.
2. Kakav ti je to pogled, molim te?
3.Bravo za tih 7 -8 kilometara iz cuga!
4. Ne rece mi u kojoj si Jedinici bio?
5.Bgd.
6. Takodje mi ne rece - cime se bavis?

1. OK za visinu smo se dogovorili
2. Pogled je neverovatan - skeniram te bolje nego "magnetna rezonanca", istog momenta znam kakva si osoba 70%, ostalih 30% odajes sama - zato sto ne mozes da se odupres "celicnoj volji" i "psihickoj snazi" koja izvire iz tih ociju (zhiva istina - dokazano mnogo puta - procenat uspesnosti 99%)
3. Hvala, hvala trudim se...
4. Negde sam pomenuo, ali ne bih o tome na forumu (sta da radim kada ne znam da lazem...)
5. Super - to mi se svidja
6. Rekao bih ti cime se bavim, ali ovde na forumu ima idiota koji jedva cekaju da me banuju tako da ne zelim da im pruzim zadovoljstvo da saznaju cime se bavim i gde radim (rekao sam ne znam da lazem i to mi je najveca mana)

Odgovor na tvoje pitanje pod kojim nikom sam na krstarici je samo jedan: "iskander" bio i ostao (i ovaj nik je isti samo otpozadi) ne menjam ga kao ni avatar i to je to, bilo je kopija, to su pokusavali siptarcici da me diskredituju i dobrim delom su uspevali u tome, ali naravno, postoje likovi koji prate ono sto ja napisem pa znaju kad ja nesto napisem a sta kopije...
 

Back
Top