SPECIJALNA ANTITERORISTICKA JEDINICA....... MOLIM VAS POMOZITE
Strana 1 od 62 123451151 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1547

Tema: SPECIJALNA ANTITERORISTICKA JEDINICA....... MOLIM VAS POMOZITE

Obećava jakov92 (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano SPECIJALNA ANTITERORISTICKA JEDINICA....... MOLIM VAS POMOZITE

Svi smo culi za S.A.J.... naravno..... specijalna jedinica..... e sad..... da li mi neko moze pomoci... hteo bih da konkurisem za nju.... znam da je to 90% sanse da te ne prime ali vredi pokusati, jer volim..... Sta je sve potrebno?..... Koje poznavanje sporta.... Skola?... Fizicka spremnost....itd.. E da, i sto je najbitnije,da li mi neko moze opisati obuke u S.A.J.-u... Sta se sve radi?.... Kakvi su testovi.... Hvala unapred...................))))

Primećen član
    Učlanjen
    28.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: SPECIJALNA ANTITERORISTICKA JEDINICA....... MOLIM VAS POMOZITE

Treba da budes stariji koju godinu!Nije lose za pocetak, e onda cu ti sve reci sto znnam!Pozdrav

Legenda gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano Re: SPECIJALNA ANTITERORISTICKA JEDINICA....... MOLIM VAS POMOZITE

Jakove jesi li ovo ti na avaratu?

Legenda gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    141

Prvo se prijavi u Zandarmeriju. Bez toga mislim da ne mozes u SAJ. Tamo konkurisu ovi iz zandarmerije iskljucivo..

Primećen član
    Učlanjen
    28.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Mislim da nije!Drug mi je bio saobracajac!

Legenda gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    141

Ne znam. Znam da u vreme dok je PTJ bio na nizem nivou od SAJ nisu primali nikoga osim kandidata iz Zandarmerije. Imas film o SAJ, pogledaj na You tube, cini mi se da i tamo kaze covek pod nadimkom Strela isto tako...:-)

Primećen član
    Učlanjen
    28.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Neznam onda!Nisam se sa njim video odavno, mozda je posle toga bio zandarm!

Legenda gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    141

Najverovatnije..

Obećava jakov92 (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Pa nisam mislio sad da konkurisem nego kad zavrsim srednju..... Mozete mi malo pojasniti.....

Obećava jakov92 (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio gazela Pogledaj poruku
    Jakove jesi li ovo ti na avaratu?
    da to sam ja.... Sto pitas....

Zaslužan član sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    777

Citat Original postavio NenadA85 Pogledaj poruku
    Treba da budes stariji koju godinu!Nije lose za pocetak, e onda cu ti sve reci sto znnam!Pozdrav
    Cemu takva prepotentnost.Momak fino pita sto je tesko isto tako fino odgovoriti ,ili jos finije uopste neogovoriti

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

da bi uopshe mogao da konkurishesh za SAJ,morash da radish ili u policiji ili u vojsci (mada je jako teshko iz vojske u SAJ - jer niko nece da ti potpishe prelazak...administacija..)
    najbolje ti je zavrshiti neki kurs za prashinara...i onda nakon 4.god rada da konkurishesh....
    ili zavrshi vishu kriminalisticku i sa inteligencijom,fizickom spremom i zalaganjem u radu imash osnove za prelazak...
    a da josh dodam..najbitinije su preporuke i VEZA.....

Aktivan član dejina811 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

mislim da je podobavezno da se zavrsi neka policijska skola, ili akademija... plus na sve ti malo staza kao obican pandur.
    uz sve to najbolje da se raspitas i u nekoj stanici milicije pa ce te oni konkretnije posavetovati!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

..a obuka...
    pa da bi preshao u najelitniji deo saja - antiteroristicku jedinicu ...treba da se mucish nekih 5-7 godina...
    gledao si moze biti samo 1???e pa to nije ni deo od prave obuke...
    zavrshi ti vojsku..to je lagani pocetak.pa nakon gomile zaleganja i osvajanja vec 10000000 puta osvojenog brda i kojekakvih "razumem"...onda odluci da li si za ispran zivot ili cesh da uzivash u nekoj kancelariji patentirajici neke nove proizvode dok ti na vrata kuca zgodna sekretarica i obraca ti se sa" izvinite direktore..."
    sve shto ima veze sa vojskom i policijom,mislim na njihove poslove,je jako nezahvalan posao i tezak je i za tebe a i za tvoju porodicu...
    PAMET U GLAVU...!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

u stanici ti nece nishta reci jer ni oni sami nemaju pojma....retko ko i zna od njih gde je centar SAJ-a..
    kucaj ti na netu Specijalne antiteriristicke jedinice SAJ srbija..
    pa ako si bash zagrejan pretrazuj...

Zainteresovan član zoro+ (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

SAJ svoje kandidate trazi u Sremskoj kamenici,nekada su ih uzimali direktno iz skole,a sada se prati njihov rad i onda se regrutuju.Mislim da od nekih 500 pocetnih kandidata,njih 3-4 samo zavrse kurs.Selekcioni kurs i obuka traju 1 godinu a tek posle 3 godine new SAJ ima pravo da stupi u A-tim i obavlja AT zadatke..Do tada moze biti samo posmatrac i delom ucestvovati u akcijama ali ne kao jurisnik-assault.
    SAJ ti je u Batajnici,naselje 13.maj(ili bese 15).Onaj uski putic,ima pored i kasarna,vojni objekat neki.

Zaslužan član sumnjivo lice (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    777

Citat Original postavio zoro+ Pogledaj poruku
    SAJ svoje kandidate trazi u Sremskoj kamenici,nekada su ih uzimali direktno iz skole,a sada se prati njihov rad i onda se regrutuju.Mislim da od nekih 500 pocetnih kandidata,njih 3-4 samo zavrse kurs.Selekcioni kurs i obuka traju 1 godinu a tek posle 3 godine new SAJ ima pravo da stupi u A-tim i obavlja AT zadatke..Do tada moze biti samo posmatrac i delom ucestvovati u akcijama ali ne kao jurisnik-assault.
    SAJ ti je u Batajnici,naselje 13.maj(ili bese 15).Onaj uski putic,ima pored i kasarna,vojni objekat neki.
    13 maj iz pravca Pazove sa leve strane

Primećen član
    Učlanjen
    28.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Cemu takva prepotentnost.Momak fino pita sto je tesko isto tako fino odgovoriti ,ili jos finije uopste neogovoriti
    o cemu pricas!?Nije prepotentnost!Daleko od toga!

Zainteresovan član zoro+ (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Nemojte se odmah prepucavati i dobacivati.Raspravljajmo jednom kao normalni,civilizovani ljudi.Momak lepo pita,a nasa duznost je da mu lepo objasnimo,ako znamo.Kad ce bre mi srbi da se jednom slozimo u necemu....

Primećen član
    Učlanjen
    28.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Ocigledno nikad!Pozdrav

Obećava jakov92 (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Koliko ja znam Skola u Kamenici je prekinuta, a za policajca Ce biti kurs godinu,godinu ipo dana, kao i policijska akademija,,,, Jedino sto znam je da za vojsku postoji vojna gimnazija od 4 godine, ali onda smo obavezni da zavrsimo vojnu akademiju... u slucaju da zavrsim za policajca, da li cu onda posle kandidovanja za S.A.J. , u slucaju da me ne prime imati posao u policiji....Kao i da li posle isteka ugovora u zandarmeriji se moze prebaciti u obicnu policiju......

Legenda gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    141

Naravno da moze iz zandarmerije u obicnu policiju..Teze malo je obrnuto..

Legenda gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    141

Zasto lepo ne pozoves streljacki klub DELTA SAJ i pitas sam sve sto te zanima. Oni su veoma ljubazni.

Buduća legenda W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Naravno da moze iz zandarmerije u obicnu policiju..Teze malo je obrnuto..
    Пролази се дообука од цирка две недеље (не кажем да је лака)

Ет тема: Мораш прво да упаднеш у полицију или жандармерију у случају полиције тек кад изађеш из приправничког стажа и кад будеш имао 2 године радног стажа можеш да конкуришеш тамо, е сад како се из жандарма иде тамо то не знам, бар је овако било раније било раније а с обзирном на то колико је озбиљан министар ценим да је сада лакше ...

Legenda gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    141

Imas i sajt MUP Srbije

Slične teme

1. Najbolja specijalna jedinica kod i na svetu
    Autor Sarafim u forumu Avijacija i vojska
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 16.12.2009., 15:27
  2. Molim vas pomozite mi
    Autor adn u forumu Video igre
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 27.09.2006., 09:06
  3. molim pomozite mi
    Autor bixy1974 u forumu Satelitska televizija