Uzmi ili ostavi

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Ne gledam ovaj kviz ili show ili sta je vec.
Ali jutros mi nesto zapade za oko pa ostadoh da gledam Vidoja kako bira kutije...
I ispade vidoje vidovnjak.
Ostade na kraju 250.000,500.000,1000.000,1500.000 iliti na ekranu sve crvene....
Ponuda 610.000
I ostade 500.000 i 1500.000
Ponuda 615.000

I na kraju 1.500.000.

Dakle bingo.....i za gledaoce....i za medu.....
 
Ne gledam ovaj kviz ili show ili sta je vec.
Ali jutros mi nesto zapade za oko pa ostadoh da gledam Vidoja kako bira kutije...
I ispade vidoje vidovnjak.
Ostade na kraju 250.000,500.000,1000.000,1500.000 iliti na ekranu sve crvene....
Ponuda 610.000
I ostade 500.000 i 1500.000
Ponuda 615.000

I na kraju 1.500.000.

Dakle bingo.....i za gledaoce....i za medu.....

Emisija sa Vidojem je bila neponovljiva.

Covek je ladno otvorio prvo sve one plave sume, a potom je presao na otvaranje ovih vecih tako da mu je na kraju ostalo cetiri zadnja zgoditka u nizu.

Ono se najverovatnije nije desilo u istoriji emisije bilo gde u svetu.
 
Onakvim redosledom, da se prvo otvore sve manje (sto je verujem moguce jednom u 100 000 slucajeva) i da na kraju ostanu cetiri najvece sume?

Mislim da sam cuo za tu emisiju u Italiji, gde je lik na kraju ostao da bira izmedju jednog i milion evra. Jeste i to velika slucajnost, ali ne moze da se meri sa ovim. Bilo bi lepo kad bi neko emisiju sa Vidojem okacio na youtube.
 
Nije bio covek vec zena jedina za sada koja je uzela milion evra...
Mackice sto glupo,sedis otvaras kutije,manje blamaze nego recimo u francuskom Milioneru gde je na pitanje Zemlja se okrece oko...sunca ili meseca 73% publike odgovorilo oko Meseca! :shock:
Kako tvoja beba ?
 
Nije bio covek vec zena jedina za sada koja je uzela milion evra...
Mackice sto glupo,sedis otvaras kutije,manje blamaze nego recimo u francuskom Milioneru gde je na pitanje Zemlja se okrece oko...sunca ili meseca 73% publike odgovorilo oko Meseca! :shock:
Kako tvoja beba ?

Upravo to! Igrash 100% na intuiciju.. Super je kviz! :D

A kad smo vetj kod blama, jel neko provalio novi kviz na Fox tv?
"Da li ste bolji od djaka prvaka?"
To je tek blamazha!
 
Prednost srpske varijante je što su valjda u hotelu zajedno pa se upoznaju.
Mana je što nema mogućnosti zamene kutije pre konačnog otvaranja.
Opru zvali i učestvovala i odbila ponudu od 50.000$ jer je ganjala 75.000$ (dve kutije)....
 
Kad udjes u Uzmi ili ostavi to je isto kao kad udjes u Lutriju vojvodine gde se uplacuje loto i kupuju grebe.Klasicna lutrija. Ti njima dajes sebe i svoje vreme da reklamiraju lutriju i da upotpune programsku semu a oni tebi, mozda pare. Prava igra na srecu bez icega, mislim, babe i dede i omladina svi zajedno. Uzmi ili ostavi i njihovi ucesnici, to je po popularnosti u rangu sa Brojke i slova na RTS u. U sportskoj kladionici je vec mnogo bolje i zanimljivije nego u toj emisiji.:D
 

Back
Top