najbolje je...

Pa temu je trebalo zakljucati ili je nije trebalo zakljucavati.
DA- zasto je otkljucana? greska
NE-zasto je zakljucana? greska

Usvakom slucaju je neko povredjen!
Hocu beskonacnu ili cu i ja poceti da otvaram bezbroj tuzbalica!
BBBUUUUUUUU!!!!!!
 
goodday:
LosStudent:
goodday:
....da u svastari bude samo "ko je na liniji" pa tu svi lepo da se ispricaju....'ebes sve ostalo....ovo je ipak svastara, mislim ,tematski strogo definisano :roll: :roll: :roll:
Najbolje je da ti osnujes svoj forum, pa da budes glavni i odgovorni urednik koji zna sta je najbolje.
-s'obzirom da sam dobar student mozda to i uradim,ako mi se digne,do tada uzivaj :lol:

ako ti se digne :shock:
ti znaci imas problema s tim :lol:
 
E stvarno treba otvoriti temu zalbe na zakljucavanje tema.Sad vidjeh da je zakljucana i tema"zasto nisu i drugi put"s obrazlozenjem da ima na naucnoj fantastici.Imam dva pitanja:
1.Zasto onda nije zakljucana odmah ili prebacena,vec posle sto godina.
2.Zar moramo napamet znati stagdje ima?
2,5.Ako i ima na naucnoj fantastici,to je s naucno-fantasticnog aspekta,a ne sa svastarskog. :D
 
E stvarno treba otvoriti temu zalbe na zakljucavanje tema.Sad vidjeh da je zakljucana i tema"zasto nisu i drugi put"s obrazlozenjem da ima na naucnoj fantastici.Imam dva pitanja:
1.Zasto onda nije zakljucana odmah ili prebacena,vec posle sto godina?
2.Zar moramo napamet znati stagdje ima?
2,5.Ako i ima na naucnoj fantastici,to je s naucno-fantasticnog aspekta,a ne sa svastarskog. :D

O beskonacnoj recenici,da i ne pricam. :?
 
baaka:
goodday:
LosStudent:
goodday:
....da u svastari bude samo "ko je na liniji" pa tu svi lepo da se ispricaju....'ebes sve ostalo....ovo je ipak svastara, mislim ,tematski strogo definisano :roll: :roll: :roll:
Najbolje je da ti osnujes svoj forum, pa da budes glavni i odgovorni urednik koji zna sta je najbolje.
-s'obzirom da sam dobar student mozda to i uradim,ako mi se digne,do tada uzivaj :lol:

ako ti se digne :shock:
ti znaci imas problema s tim :lol:
-al si me sacekao,dobro,dobro,videces ti...
 
limunada:
E stvarno treba otvoriti temu zalbe na zakljucavanje tema.Sad vidjeh da je zakljucana i tema"zasto nisu i drugi put"s obrazlozenjem da ima na naucnoj fantastici.Imam dva pitanja:
1.Zasto onda nije zakljucana odmah ili prebacena,vec posle sto godina?
2.Zar moramo napamet znati stagdje ima?
2,5.Ako i ima na naucnoj fantastici,to je s naucno-fantasticnog aspekta,a ne sa svastarskog. :D

O beskonacnoj recenici,da i ne pricam. :?

Kad limunada ne bi....Veciti pobunjenik, nema shta....
 
Chernobill:
Pa temu je trebalo zakljucati ili je nije trebalo zakljucavati.
DA- zasto je otkljucana? greska
NE-zasto je zakljucana? greska

Usvakom slucaju je neko povredjen!
Hocu beskonacnu ili cu i ja poceti da otvaram bezbroj tuzbalica!
BBBUUUUUUUU!!!!!!

u ovom slucaju nije bilo gresaka!
 

Back
Top