Muvanje profesora

daj bre dete ekskuliraj

SVE devojke tvog uzrasta se tripuju da ih MUVA profesor koji je iole mlađi
On se smeška jer je jednostavno takav a ti misliš u sebi JAO ODLEPIO JE...
kako uopšte može da ti se dopada neko ko zloupotrebljava položaj i autoritet...
odnos đak profesor mora ostati na profesionalnom nivou!?
muva te, je li!?
i smuva te...
i ti se zaljubiš...
i završiš školicu pod pretpostavkom da te ne šutne ranije...

i onda sledeća školska godina ti mu dosadila i tada te šutne...
ili ostane sa tobom ali došle nove maturantkinje?!

moš misliti...

a ti kako hoćeš :lol:
 
Dakle situacija je sledeca: Decko je profesor na zameni. Stariji je od mene 5 godina. Muva me, mada nista ekstremno.
Volela bih da malo poguram stvari, ali ne znam kako?
Predlozi?

Probaj da ga malo sarmiras, na casu. A mozes i da ga navatas posle skole "kao idete u istom pravcu", i ponasaj se kao da ti nije profesor vec kao neki lik koga si upoznala u kaficu i zelis da sa smuvate. Samo pazi sta radis u skoli, moze da popije otkaz.
 
Питала ја једног колегу (он био млад и радио у средњој школи) какве су рибе у одељењима и да ли мува ту неку пилетину...а он умро од смеха па каже:''Ма, напиче оне мега брусеве и намаскирају се маскаром и кармином...ал кад их прозовем па почну да лупетају глупости - стомак ми се окрене! Како могу да се палим на некога ко ем не зна најосновије ствари из мог предмета, ем се извлачи па лупа још горе...'' :lol:
 
Ok, svejedno... Dajte neki konstruktivan predlog.
Nikada ranije nisam ja bila ta koja je muvala. Uvek su mene muskarci muvali pa smuvali.
Sad hocu da skupim hrabrost i poguram stvari, a vi ste neozbiljni :lol:

super tema...
samo hrabro, zelim vam da se smuvate... nemoj da se stidis, sigurno ce mu imponovati ako ga startujes....

ulovi priliku kad je sam, kao prilazis mu da ga pitas nesto da ti objasni, zatrazi mu nekako mobilni kao u vezi predmeta nesto da se konsultujete kasnije, ili ga otvoreno pitaj gde izlazi.... ne bi bilo lose i da se u dekolteu malo nagnes k njemu....
 
Питала ја једног колегу (он био млад и радио у средњој школи) какве су рибе у одељењима и да ли мува ту неку пилетину...а он умро од смеха па каже:''Ма, напиче оне мега брусеве и намаскирају се маскаром и кармином...ал кад их прозовем па почну да лупетају глупости - стомак ми се окрене! Како могу да се палим на некога ко ем не зна најосновије ствари из мог предмета, ем се извлачи па лупа још горе...'' :lol:

ma laze.... nije lud da prizna...
 
Питала ја једног колегу (он био млад и радио у средњој школи) какве су рибе у одељењима и да ли мува ту неку пилетину...а он умро од смеха па каже:''Ма, напиче оне мега брусеве и намаскирају се маскаром и кармином...ал кад их прозовем па почну да лупетају глупости - стомак ми се окрене! Како могу да се палим на некога ко ем не зна најосновије ствари из мог предмета, ем се извлачи па лупа још горе...'' :lol:

Au,a njemu garant smetaju klinke u mega brusevima sa maskarom na trepuskama i sjajnim usnama...:roll: Mogu misliti,garant se zgadio!I to kad vidi odmah pomisli na to kako ne znaju njegov predmet!:lol:

Sto se teme tice,ja ga ne bih startovala,jbt mozda se stvarno ispalis?Mozda te i ne muva vec je ljubazan-mora,ipak je profa jel,a ti se natripovala.A i da nije tako,i da se lozi na tebe ne verujem da ce pristati na bilo sta ako ga startujes u skoli... jbt moze da popije otkaz il da se uvali u neko sranje.Nego bih u nekom neobaveznom razgovoru ga pitala gde izlazi,pa tako se nadjes i ti tamo kao slucajno,u izlasku ce sve biti lakse,i on slobodniji...
 
Au,a njemu garant smetaju klinke u mega brusevima sa maskarom na trepuskama i sjajnim usnama... Mogu misliti,garant se zgadio!I to kad vidi odmah pomisli na to kako ne znaju njegov predmet!

Е, замисли, има ликова (чак и међу професорима) којима није довољно потурити мега брус под нос да би се одмах запалили за власницу истог!
 

Back
Top