Treba mi pomoc....i sta mislite o onome: REKLA-KAZALA???

~~~melanija~~~

Zainteresovan član
Poruka
102
Imam jednu POZNANICU koja mi ide na ganglije...bile smo extra drugarice,ali ona je uvek nesto petljala i muljala...onda se tu pojavio neki decko koji nas je sve oborio sa nogu,ali bas SVE...mislim na devojcice...i tako...tog decka sam svrstavala u bolje drugove,zatim smo bili nesto kratko zajedno,da bi ga ona okrenula i slala mu nekakve poruke o necemu sto ja nisam govorila,ali iskulirali smo je..... onda je dosla neka devojka koja ga je smuvala dok smo rekli KEX,inace meni dobra drugarica...tad mi se on smucio,ali sam ipak ostala i dalje onako dobra kao pre....dok su mu svi solili pamet,ja sam mu rekla da radi sta hoce,i ko smo uopste mi da mu govorimo sta ce da radi....onda je POZNANICA opet slala kojekakve poruke bas po sistemu:"REKLA-KAZALA"! cak je slala nesto u mom potpisu,i nacisto me posvadjala sa njim...ja hocu da ostanem sa njim extra,ali on misli nesto skroz deseto o meni zahvaljujuci toj maloj kretenki...:evil:
sta da radim???molim vas pomozite....:(
unapred hvala...
 
E,pa ima novosti...juce sam se navodno dopisivala sa njegovom sestrom...ispricam joj SVE i na kraju kazem kako bih ja volela da pricam sa njim o svemu...i stize odg: sad si mi sve ispricala-ja sam cuo tri verzije ove price...ne znam zasto bi mi ljudi lagali....ja jednostavno necu da pricam sa tobom...i ja poludim i iskopcam komp iz struje.....
LJudi sta da radim??? necu vise nista da pokusavam....:'(
 
Ajde razmisli malo do koje si granice spremna da ides i da li je on uopste vredan toga? Je l' tvrdoglav on? Ne mogu mnogo da ti pomognem kad ne znam kakav je kao osoba, pomozi malo! E, ali ako je mislio ozbiljno- bilo bi lepo za tebe da si isqliras nekoliko dana, a onda mozes da mu posaljes nesto...Pa do tada cemo smisliti sta...'fala bogu ima nas puno ovde!
 
on je pomalo tvrdoglav...ali je naivan...poveruje svemu....tako je i ovima poverovao.... evo ga gospodin....
ako uspem da ubacim sliku....
Ko je Steva.jpg


24480630-14951506a[1].jpg
 

Back
Top