Херој...

Moze li u Srbiji da covek prozivi svoj zivot normalno, da radi, da podize decu, da peca, ode u penziju...
Jednostavno , da prozivi jedan obican , normalan zivot, a da mu niko ne sere o herojstvu i potrebi da se ubije ili da ubije za drzavu........pun mi ***** i heroja, i takve drzave........
 
Moze li u Srbiji da covek prozivi svoj zivot normalno, da radi, da podize decu, da peca, ode u penziju...
Jednostavno , da prozivi jedan obican , normalan zivot, a da mu niko ne sere o herojstvu i potrebi da se ubije ili da ubije za drzavu........pun mi ***** i heroja, i takve drzave........

cek nemo' josh da pizdish... chuvaj to za mesec dana kad ti daju ko trecepozivcu uniformu da branish krv i chast srbije na kosovu :)
 
Drzava se odavno shebala .... Kako realno nema drzave nema ni heroja koji se za istu zrtvuju ... Trba se zrtvovati za nesto u sta verujes a to sigurno nisu ....
 

Prilozi

  • borka.gif
    borka.gif
    6,5 KB · Pregleda: 137
  • jer tad tad sam bio mlad.gif
    jer tad tad sam bio mlad.gif
    8 KB · Pregleda: 139
  • cedomir.gif
    cedomir.gif
    7 KB · Pregleda: 135
  • dubai.gif
    dubai.gif
    7,2 KB · Pregleda: 137
  • kalasnjikov.gif
    kalasnjikov.gif
    7,2 KB · Pregleda: 136
Branim krv???........:D:D:D

Jeftino , Marlone, do bola jeftino.........veci si demagog od onog tvog prikana u stramplicama:D

smej se ti... al zamisli hipotetichku ali i vrlo realnu situaciju da ti jerry bude nadredjeni ili derer.. on je inache rezervni potpukovnik ako nis' znao... ako sazna npr. ko si naebo si ko zhuti... :) onda ti jedino ostaje da otfikarish neshto da te ne prime u vojsku, mosh i zhivana, mada ce njega i onako arbanasi pa ce sa njim prave lenju pitu... onu sa malo mesa....:)
 
smej se ti... al zamisli hipotetichku ali i vrlo realnu situaciju da ti jerry bude nadredjeni ili derer.. on je inache rezervni potpukovnik ako nis' znao... ako sazna npr. ko si naebo si ko zhuti... :) onda ti jedino ostaje da otfikarish neshto da te ne prime u vojsku, mosh i zhivana, mada ce njega i onako arbanasi pa ce sa njim prave lenju pitu... onu sa malo mesa....:)


Tvoje fantazije o zvakanju mog zivana, se ne bi svidele tvom decku:D
 
smej se ti... al zamisli hipotetichku ali i vrlo realnu situaciju da ti jerry bude nadredjeni ili derer.. on je inache rezervni potpukovnik ako nis' znao... ako sazna npr. ko si naebo si ko zhuti... :) onda ti jedino ostaje da otfikarish neshto da te ne prime u vojsku, mosh i zhivana, mada ce njega i onako arbanasi pa ce sa njim prave lenju pitu... onu sa malo mesa....:)
Jerry rezervni potpukovnik sunce ti hebem :lol::lol: ti si bas prolupao od te droge :mrgreen::mrgreen:
 
Ne, ne ne ne ne!!! Ne razumesh... Heroj je onaj ko je jak kad ima silu iza sebe, da mozhe da pljachka, kolje, pali, a kad treba da odgovara za to sakrije se u mishju rupu i postavlja svoj narod kao zivi shtit... TO JE HEROJ! :D


Ево неко је схватио тему ...





Simpatična tema... Da li ste se vi žrtvovali i kako?

Ja eto radio ovih godina nešto po pitanju smanjenja bele kuge. I niko da mi da orden heroja.

да да...правити децу овде сад је самоубиство :lol:
 

Back
Top