He-Man and the Masters of the Universe figurice

RioBlast

Početnik
Poruka
9
Pozdrav svima. K'o sto naslov teme kaze trazim figurice nekada popularnih "mastersa". Trenutno sam se "bacio" na kompletiranje Hordaka i njegove Horde i trazim: Hordak-a( osnovnu verziju), Hurricane Hordak-a, Grizzlor-a, Horde Trooper-a, Modulok-a i Multibot-a. Ako ne znate kako izgledaju, a imate volje da mi pomognete, skoknite na www.brianstoys.com pa na Masters of the Universe a onda na Vintage MOTU.
Ineresuju me i Snout-Spout, Scare Glow, Rokkon... ma ako imate nesto javite. Unapred hvala.
 
Evo ja zaboravih da stavim sliku figurice koju imam, pa je sad stavljam.
Ako je neko zainteresovan moj mejl je: urke1983@gmail.com

Pozdrav!


evo je sad ide slikica
 

Prilozi

  • IMG_0758.jpg
    IMG_0758.jpg
    21,1 KB · Pregleda: 26
Pozdrav svima. K'o sto naslov teme kaze trazim figurice nekada popularnih "mastersa". Trenutno sam se "bacio" na kompletiranje Hordaka i njegove Horde i trazim: Hordak-a( osnovnu verziju), Hurricane Hordak-a, Grizzlor-a, Horde Trooper-a, Modulok-a i Multibot-a. Ako ne znate kako izgledaju, a imate volje da mi pomognete, skoknite na www.brianstoys.com pa na Masters of the Universe a onda na Vintage MOTU.
Ineresuju me i Snout-Spout, Scare Glow, Rokkon... ma ako imate nesto javite. Unapred hvala.

I ja sam takodje zainteresovan i trazim figurice mastersa. Ako neko ima neke originale nek mi se javi privatno.
 
Jel gleda neko She-ru ovih dana. Sestra bliznakinja od He-mana prikazuje se na Happy TV svaki dan. Gledam kada imam vremena njene avanture protiv Hordaka(Skeletorov ucitelj) i njegove horde, a u ponekoj epizodi pojave se i likovi sa Eternije: He-man, Skeletor, Orko...Tacnije to je serijal posle Secret of The Sworda, koji nikada nije prikazan kod nas zbog sankcija. A sada je sinhronizovano na Happiju.

She-Ra.jpg

heman01_shera_heman.jpg

SheRaS1V2_l.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jel gleda neko She-ru ovih dana. Sestra bliznakinja od He-mana prikazuje se na Happy TV svaki dan. Gledam kada imam vremena njene avanture protiv Hordaka(Skeletorov ucitelj) i njegove horde, a u ponekoj epizodi pojave se i likovi sa Eternije: He-man, Skeletor, Orko...Tacnije to je serijal posle Secret of The Sworda, koji nikada nije prikazan kod nas zbog sankcija. A sada je sinhronizovano na Happiju.

She-Ra.jpg

heman01_shera_heman.jpg

SheRaS1V2_l.jpg



sve je stvar dogovora. Figurica koja je ocuvana, ne znam ali mogla bi da prodje.

Da , samo sto ponavljaju cesto epizode koje su vec bile...imam utisak da 10 istih vrte u krug!:roll:
 
Nudim za razmenu: Buzz offa, Kobra Kana, Rio Blasta, Clampa Champa, Extendora, Moss Mana, Moduloka, Spikora, King Hissa, Sssqueeze, Stonedara, Rokona, Princa Adama...

Trazim: Evil Lyn, Sorceress, Huricane Hordaka, Dragon Blaster Skeletora, Flajing Fist i Tander Panch He-mana, Multi Bota, Leecha, Horde Troopera, Blade, Sauroda, Orka, Teelu, Stratosa, Snout Spouta, Whiplasha, Webstora, Stinkora, Betlceta, Pantora, Twistoida, Fakera, Zoar, Skreeecha...

takodje trazim i: mac od Triklopsa i Skeletora, shtitove od Sy-Klone i Two Bada, opremu od Dragstora i Blast Atacca, oruzje od Scare Glowa, Hordin samostrel...
 
Poslednja izmena:

Back
Top