ZANIMA ME

svi nesto tupite... ja sam platio ispit na pravnom fakultetu u nishu i to zato sto me mrzelo da ucim a trebao mi je za uslov..... znam jos milion ljudi koji su platili ispit :)..... evo iskreno
 
450 eura inace je 350 ali posto je uslovni rok tj. oktobar skocile cene zbog potraznje....... dusa me boli i dan danas .... samo 10 dana da sam seo da ucim ko covek ali .... jbg.... inace da sam tad znao .. nadjes jos 3 studenta koji hoce isto da plate i dobijete popust na grupu :)... kao ekskurzija..... zato mi je veoma krivo sto nisu krenuli sa Nishkim pravnim fakultetom nego se zadrzali samo na KG..... inace se na fakultetu ne moze platiti samo jedan do dva ispita svi ostali imaju cenu a najskuplji je 1500 evrica.....cene skoro samo sto ih neko ne zalepi na oglasnoij tabli
 
prvo nije ni ovo 500 vec 450 .. inace obnova je bila 30 000... sto je u to vreme bilo kao i sada.... sto ce reci da je tu negde a gubim godinu..... to mi se nije svidelo... dok sam sa druge strane upisao u to vreme III i priseo uz knjigu pa upisao IV... tako da sam dobro prosao e sad sto sam u medjuvrmenu zakasao sa par ispita to je moj problem ali sva sreca evo kraj se vidi.... mada sam ga video i prosle godine ali nsita od toga a sada ga vidim najkasnije jun mesec :).... jos 2 ispita.... tako da sam srecan sto sam platio taj ispit i ponovo bi uradio to isto....
 
Mislis da se na drzavnim fakutetima ne placaju ispiti?E pa moracu da te razocaram jer se uglavnom tamo placaju!

Pa da, jer su na privatnim, neko vec rece, uracunati u cenu.

Ja sam na medicini u Bg-u i anatomija (najtezi ispit na celom faxu, rekose oni sto ga zavrsise) kosta oko 2000 eura. I od 17 ispitivaca(koji trenutno ispituju), mozda kod njih troje (ako ih i toliko ima) ne mozes da platis. Bruka i sramota. Evo, 2 druga iz grupe su platili, jedan 2000 kod nekog debilnog docenta (od ove godine docent), a za drugog ne znam (koliko je puko).
 
Pa da, jer su na privatnim, neko vec rece, uracunati u cenu.

Ja sam na medicini u Bg-u i anatomija (najtezi ispit na celom faxu, rekose oni sto ga zavrsise) kosta oko 2000 eura. I od 17 ispitivaca(koji trenutno ispituju), mozda kod njih troje (ako ih i toliko ima) ne mozes da platis. Bruka i sramota. Evo, 2 druga iz grupe su platili, jedan 2000 kod nekog debilnog docenta (od ove godine docent), a za drugog ne znam (koliko je puko).


Neverovatno je koliko ljudi je ogorceno sto ne moze da polozi ispit a i nema te pare da isti plati, pa onda pljuje po privatnim fakultetima,kao uracunati ispiti u cenu skolarine!!!!!

XAXAXAXAXAXAXAXA SMESNO DO BOLA
Pa naravno da ne mozete da polozite ispite,profesorima su plate na drzavnim fakutetima male,milion studenata-trebe ih sve ispitati i zato bas na DRZAVNIM FAKULTETIMA IMA NAJVISE KORUPCIJE.

A ti isti profesori posle prelaze na privatne fakultete
Zato ne pricaj gluposti!!!!!
 
meni to jednostavno nije jasno. ne patim od nekog visokog osećanja morala, bar ne toliko da bih se zbog toga busala u grudi i govorila kako sam poštena, ali ja ne bih nikada platila ispit.
čini mi se da možda mogu da razumem ljude koji se jbu sa jednim predmetom hiljadu godina, ali ne i one koje je mrzelo.

samo mi je žao što će se svi studenti koji su platili makar i jedan ispit smatrati - "stručnjacima". ne znam, meni je sve to vrlo, vrlo strano.
 

Back
Top