MINISTAR ODBRANE

savicss

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
215
Jel to neko Dragana prozvao,pa daje izjavu za medije da on nije stagod da vec nije,mislim da ima preca posla,nekako mi se cini da mu se resor raspada,ali izgleda da ni on ni njegovi prethodnici ne vide,pa mislim danas svako moze da pljuje po vojsci,da ima razne prigovore savesti i sl.stvari,mislim zbog cega je ne ukinu sta ce nama vojska,ionako moze i lovacko udruzenje iz Draca sa kolegama iz Valone da nas dobije,covece pa u N.Sadu staresine cupaju travu po naredjenju k-danta,zar je to reforma po vec kojim standardima,sve to mozete proveriti u VP2827 N.Sad,pitajte staresine kad izlaze iz kasarne,reci ce vam za tu privilegiju.
 
rasprica se danas ministar o krucijalnoj stvari... ansambl stanislav binicki... kaze covek da je godisnji trosak te firme skoro 300 000 evra... dada... dobro sam napisao... 300 000 evra... pa ce da ih u skladu sa reformom raspusti da pevaju po kucama... a onda ce da naprave hor od studenata VA... a to sto niko ne pita da li ti ljudi umeju da pevaju... nema veze...

bolje da bude vojno-muzicka akademija... nego vojno-agronomska!

ko peva zlo ne misli...:)
 
Mozda ce da organizuje sa taso neki koncerat,npr.manifestacija vojnih poljoprivrednih dobara i takmicenje u gazenju kupusa sa vojnih ekonomija,takve stvari mu leze,vidi se po njegovim istupima.
 
Nije, al nismo ga mi postavili tu,nadajmo se da ce da ode uskoro na estradu,to mu ovako lezi,mislim bolje bi pevao nego sto daje izjave,a o radu u svom resoru necu ni da pricam,vidi se samo po sebi.
 
Potpredsednik vlade gdin.Bozidar Djelic izjavljuje da je stanje u vojsci katastrofalno,cak ide dotle da je 90-ih bilo bolje,zamenik ministra Samardzica upozorava da je i oruzana sila legitimno pravo,premijer Voja neobavesteni deli bedzeve,a ministar Dragi cuti,suti samo suti moj decace plavi,a i ovo je otvoreno pismo Sutanovcevom tastu,Miroslave ako se pozivas na hadziluk u Jerusalim i tvrdis da mozes ispred prezimena staviti Hadzi,molimo te vodi zeta u Grand ili bilo gde,makar i na farmu.
 

Back
Top