Americko Rvanje

Redovno pratim Raw (Smackdown i ECW me ne interesuju previse), a nemam omiljenog wreslera. Bio je Goldberg, ali on vec neko vreme ne ucestvuje.

am_400x300_image.jpg


A sinoc se vratio u Shawn Michaels. On mi je verovatno omiljeni wresler sada.

shawnmichaels.jpg
 
Video sam ranije na satelitu i odma` skontao da je namešteno i da tu nema šta da se gleda...

to da....
gledala sam
Summerslam John Cena VS Randy Orton
i tako sam se smejala....
pogotovo kada je Randy vezao Johna lisicama za onaj stub...
fazon je u tome sto je on njega vezao za ruku t.j. za znojnicu.....
tako da ga ne boli....
a potom je usao njegov cale i "pokusao" da prebije Ortona......



A tek Un4given.....

jedno 15 minuta Undertaker ulazi u ring....
pa onda nekih 20 minuta caskaju on i Mark Henry......

meni zanimljivo za gledati......... 8-)
 
pa ne biju se stvarno...


Cekaj da vidim da li sam shvatio......
Ti zapravo znas da se oni ne biju stvarno a opet gledas?
Ma, nema veze.
Ja na to americko rvanje gledam kao na neke tv sapunice specialno napravljene za glupe amere posto se oni tako loze na nasilje da to nije normalno.
Ipak, bio sam ubedjen da ta glupost moze samo kod njih da prodje, a onda nisam verovao svojim ocima kad sam video to na Foxu. I kontam ti ja tako, kao, Fox je americka televizija pa zato, a ono se kod nas pojavise ljudi koji se stvarno loze na WWR, i ubedjeni su da se oni stvarno lemaju. E, Srbijoooooo............... stvarno si deponija za sve i svasta.
 
Ima namesteno, ali nije sve. Jer kad neko skoci na tebe sa 10-metara visokog steel cage (kao sto je Eddie Guerrero radio) tesko da mozes dokazati da je to bilo namesteno i da nijedan od wreslera se nije povredio.

I druga stvar, nije istina da se samo Amerikanci pale na to. WWE cesto gostuje po celom svetu i uvek bude rasprodano.
 
Ima namesteno, ali nije sve. Jer kad neko skoci na tebe sa 10-metara visokog steel cage (kao sto je Eddie Guerrero radio) tesko da mozes dokazati da je to bilo namesteno i da nijedan od wreslera se nije povredio.

I druga stvar, nije istina da se samo Amerikanci pale na to. WWE cesto gostuje po celom svetu i uvek bude rasprodano.

To jeste, nekad ih nemo's provaliti ali to je samo jedna dobra razonoda...
Moj savet: ako vec volite emisije tog tipa gledajte ultimat fight, pa bar znate sta gledate.
 

Back
Top