Ravna sam ko DASKA ...

ma opusteno dodji kod mene, sisacu ti bradavicu dok ti sika ne natekne i onda neces biti daskara :twisted: salim se nemoj da se ljutis
pa vole frajeri vece sike (mmmm) volim ih i ja ali to nije najvaznije kod devojke, vazno je koliko je ono sto devojka ima u sebi a to je srce, naravno figurativno, mislio sam da su najvaznija osecanja :)
 
Baby.:
Chernobill:
Nista. Navikni se na to. Ako ti prihvatis tu cinjenicu onda ce i ostali.
Where is the problem?

Ali ja ne mogu da se pomirim sa tim kad me sa svih strana mediji bombarduju sisatim lepoticama...

Dodje mi da razbijem TV... da prestanem da čitam tabloid SVET zauvek... :roll:
Sto se tice Sveta nista i ne gubis ako prestanes da ga citas. Samo moras da znas da postoje muskarci koji vole male grudi, nekima su bitnije noge, guza, a nekima nije preterano bitan fizicki izgled.
 
TV treba ukinuti zbog glupave propagande u svakom i bilo kojem smislu...Ako gledas 5 puta reklamu za neki kaladont, počećeš da ga kupuješ iako postoji isti takav 5 puta jeftiniji...Danas su na TV-u sisate ribe, juče su bili ofingeri, sutra će biti guzate...Zajebi TV, nego ti lepo nauči da živiš u svojoj koži...I vežbaj glavicu :!: :wink:
 
wishfish:
TV treba ukinuti zbog glupave propagande u svakom i bilo kojem smislu...Ako gledas 5 puta reklamu za neki kaladont, počećeš da ga kupuješ iako postoji isti takav 5 puta jeftiniji...Danas su na TV-u sisate ribe, juče su bili ofingeri, sutra će biti guzate...* TV, nego ti lepo nauči da živiš u svojoj koži...I vežbaj glavicu :!: :wink:
-e bas sam to i ja hteo da kazem,'ebes TV :lol: :lol:
 
Baby.:
... Svi muškarci vole velike grudi... :roll:
Ko ti je to rekao?Meni lično grudi apsolutno ništa ne znače na ženskom telu,a sigurno ima još mnogo onih koji tako misle (statistika).Ono što mi se u vezi tebe ne svidja je što čitaš SVET :shock: I čemu opterećivanje televizijom i reklamama?Ja sam maneken,snimao sam neke od njih i lično sam video kako se sami njihovi kreatori smeju njihovoj gluposti i plitkosti tokom snimanja.Kako neko može biti pogodjen iluzijom stvorenom u nekoj garaži sa par smorenih ljudi koji jedva čekaju da uzmu honorar i zapale kući da rade nešto pametnije??Budale prate trendove,pametni izgradjuju sebe i imaju svoj stil..Nikad,nikad se nemoj stideti svog tela ni ugradjivati silikone.A ako te neko nazove nekim glupom izrazom odalami ga...ili zovni mene da sa zadovoljstvom to uradim.. :wink: Pozdrav!
 
srebro:
Baby.:
... Svi muškarci vole velike grudi... :roll:
Ko ti je to rekao?Meni lično grudi apsolutno ništa ne znače na ženskom telu,a sigurno ima još mnogo onih koji tako misle (statistika).Ono što mi se u vezi tebe ne svidja je što čitaš SVET :shock: I čemu opterećivanje televizijom i reklamama?Ja sam maneken,snimao sam neke od njih i lično sam video kako se sami njihovi kreatori smeju njihovoj gluposti i plitkosti tokom snimanja.Kako neko može biti pogodjen iluzijom stvorenom u nekoj garaži sa par smorenih ljudi koji jedva čekaju da uzmu honorar i zapale kući da rade nešto pametnije??Budale prate trendove,pametni izgradjuju sebe i imaju svoj stil..Nikad,nikad se nemoj stideti svog tela ni ugradjivati silikone.A ako te neko nazove nekim glupom izrazom odalami ga...ili zovni mene da sa zadovoljstvom to uradim.. :wink: Pozdrav!

Moja maca voli hranu za mace.
 
Nemoj to da te obeshrabruje,porasce s'vremenom :D
Ne necu te zezati vise,reci cu ti jednu cinjenicu a to je da zene,muskarci kojima 'nesto fali' da bi izgledali,fizicki,na opste prihvacen nacin,normalno, su zaista neverovatno sposobni da tu svoju manu nadoknade na neki drugi nacin,jedan od njih je da su npr:zene,posto sam ja musko i to znam,zaista bolje u krevetu,tj. hoce da ti daju sve ono sto bi nadonadilo tu manu npr:vece grudi,kriv nos....
hocu da ti kazem da su to osobe koje su doista vatrenije i vise se zalazu da to partneru to dodje do znanja.Nemoj da ti to nabija neki kompleks,jer ono sto je prijatno za oku i ono sto je prijatno na dodir cesto nisu iste stvari.
 
Ma daj. Nije nikakav problem. OK, neces nikad naci decka. Pa sta? Ima bre toliko drugih stvari, podjednako lepih i intrigantnih. A i pogledaj samo koliko je ovih nevladinih i feministickih organizacija. Tamo bre uopste ne primaju dobre ribe. Prolazis 100 %. Jos se na karju price smuvas sa Borkom Vucic, pa zajedno palite po Evropi. A onda ces se sa osmehom secati ovih dana i ovih problema.
 
o, boze!
pazi kad je to problem samo kad kupujes majice ili kosulje! ima muskaraca, kao sto si ovde mogla da cujes, kojima to nije najvaznije, a i dokazano je da inteligentne zene imaju manje grudi! uostalom, nisi jos ni zena, tako da ce ti posle porodjaja biti vece :D opusteno i izbegavaj nezrele muskarce dok ne skupis kintu za silikone :wink:
 
Baby.:
... Svi muškarci vole velike grudi... :roll:

Očajna sam...a nemam pare za ugradnju silikona... :cry:

Šta da radim?

E pa sad ja volim da stavim celu si su usta.To me pali.A za to je dobra samo mala.Tako da nas ima raznih.Nemoj se brinuti.Inace one si sate seke me bre zamore treba to mesiti.A jos kad ti ih nabije na glavu i sva ponosna misli kako su joj si suljadze sik.I gledate onim glupim pogledom ponosne kravetine dodje mi da povratim.I sto je najgore nikako doci do vazduha.Ma sestro udavi te bre nacisto.
Nebrini ti nista doci ce tvoje u nortmalu i bice ko u devojcice i kad budes imala cetrdeset god.A one siste brate ima da ih gaze i saplicu se o njih ko krmace na gumnu.
 
Chernobill:
Baby.:
Chernobill:
Nista. Navikni se na to. Ako ti prihvatis tu cinjenicu onda ce i ostali.
Where is the problem?

Ali ja ne mogu da se pomirim sa tim kad me sa svih strana mediji bombarduju sisatim lepoticama...

Dodje mi da razbijem TV... da prestanem da čitam tabloid SVET zauvek... :roll:
Sto se tice Sveta nista i ne gubis ako prestanes da ga citas. Samo moras da znas da postoje muskarci koji vole male grudi, nekima su bitnije noge, guza, a nekima nije preterano bitan fizicki izgled.

mediji sa svih strana bombarduju sa reklamama za cigarete ,alkohol ,hot line ... pa ja nisam ni alkos ni pushach ,a bogami ni tel. impulse ne troshim na hot line nego na net :D

a shta se sveta tiche nemam komentara :(
 
... Svi muškarci vole velike grudi... :roll:

Očajna sam...a nemam pare za ugradnju silikona... :cry:

Šta da radim?

Nemoj da se nerviras.
I ja sam imala isti problem ranije.
Naucila sam da volim svoje telo takvo kakvo jeste.
Ne trpam sve i svasta u svoj brus samo da bi mi izgledale vece ,prirodna sam.
Ne pokusavam da budem Pamela Anderson kada imam grudi kao Mila Jovovic
Ako se nekome ne svidja uvek moze da produzi dalje ,jer silikonskih riba ima koliko hoces.
Tako da...glavu gore ,nauci da cenis i volis svoje telo ....
A pare iskoristi za neko dobro putovanje. :wink:
 
Ma nemoj da brines... Ja licno volim vece grudi, ali ima dosta muskaraca koji vole manje. To uopste nije problem. Mozda gledas Fashion TV. Ako gledas, znas da sve manekenke imaju malih grudi, a milioni muskaraca zude za njima. Samo se opusti i ne misli na to.
 

Back
Top