vip.hr i iskon.hr

  • Začetnik teme dark_angel
  • Datum pokretanja
Anonymous:
Ne znam sta hoce ova zagrepcanka,dosla na ovaj srpski forum verovatno da vredja srbe!!
Pa nemojmo tako,ja hrvate smatram za cool ljude i nikad nisam pricala lose o njima!!

kao hrvat moram reći-hvala. a što se tiče zagrepčanke, nije ona baš sva svoja, došla na ovaj forum da liječi svoje komplekse....
 
Hurricane:
Evo ga jos jedan sledbenik kandic-biserko-moj-do-mojega
sekte, kome je sve tudje bolje od srpskog...

Evo josh jedne usirene pitschke uz radikalske jame septichke, gde inache borave taki fitjfiritji tipa nikolici, vuchici i ostali qrchitji. Ovi i ovakvi "pi3deki" i na samu pomisao kod normalnog coveka izazivaju opshte gadjenje i akutni prezir kao reprezenti svega najodvratnijeg i najprimitivnijeg u ionako primitivnom nashem narodu.

Dakle, govedja go*na kao Hurrican i slichni mu "kapulashi" su likovi nalik onima iz "crnohumorne" skrivene kamere pred bombardovanje 1999. od kojih se svaki busa javno srpstvom u prsa, nu kada se treba naguziti pa ga primiti zarad svoje pro-fashistichke velikosrpske instant-ideologije, ridaju kao babe-narikache, trche mami ispod kecelje pa pravac mlak taco sa extra prelivom od fete.

Hurricane, tebi treba zabraniti da pustis glas pa ko fufu shamarati na javnom mestu dok ti i ne vrisne shminka a ushesa ne otpadnu od vrutjine. A onda te tako ucmizdrenog, kada ti ponositost ideologijom nije ni na kraj ionako ogranichene pameti, zajedno sa svim ostalim radiklaskim ex-ukopnicima (nikolitj), plachipichkama (vuchitj), transvestitima (pop-lazitj), zverovima (onaj tenkre s Kosova sto lichi na Zverka) i td. potrpati u jedan plastichni pa onda platneni dzak, popuniti to kamenjem pa iz JAT-ovog aviona izbaciti negde iznad Mont Everesta da se malo skotrlja sa 8848 m nadmorske do na pola puta do podnozja i tamo i ostaviti, jer, kao sto je inache poznato, sam ono sto isparava moze da bazdi, hence, posto je tamo je - 25 i u leto nos-nokaut je minimalan.


P.S. Hurricane, it ***** to be you. Evo zanimljivog linka (sa slikom tvojom Huricane, nasukani natruli some, u glavnoj ulozi) - pa mislite o tome.

http://www.fakpuppet.150m.com/suxtobeyou.htm
 
ha ha,....znas sta, fakape?! Mislim ja da ti to mozes i bolje i da se nisi dovoljno uvukao u dupe ovom "gostu iz zagreba"!!! Jos uvek ti vire noge iz njegovog dupeta...

...vidim margo ti nije popusila, pa se tvoja nervoza poprilicno uvecala od nase poslednje razmene ideja...ma nateraj qrvu, sta ima ona tebe tako inteligentnog, neverovatnog i neponovljivog da podyebava? Bori se malo za svoja prava...

...obrati paznju na svoje ideje,recnik i stil, pa ces videti da si jedino ti autenticno radikalsko g.ovno na ovom forumu...

srdacan pozdrav i keep up the good work...i dalje si sjajna budala
 
Hurricane:
ha ha,....znas sta, fakape?! Mislim ja da ti to mozes i bolje i da se nisi dovoljno uvukao u dupe ovom "gostu iz zagreba"!!! Jos uvek ti vire noge iz njegovog dupeta...

...vidim margo ti nije popusila, pa se tvoja nervoza poprilicno uvecala od nase poslednje razmene ideja...ma nateraj qrvu, sta ima ona tebe tako inteligentnog, neverovatnog i neponovljivog da podyebava? Bori se malo za svoja prava...

...obrati paznju na svoje ideje,recnik i stil, pa ces videti da si jedino ti autenticno radikalsko g.ovno na ovom forumu...

srdacan pozdrav i keep up the good work...i dalje si sjajna budala

Hurricane SELJACINO!
 
Anonymous:
Hurricane:
ha ha,....znas sta, fakape?! Mislim ja da ti to mozes i bolje i da se nisi dovoljno uvukao u dupe ovom "gostu iz zagreba"!!! Jos uvek ti vire noge iz njegovog dupeta...

...vidim margo ti nije popusila, pa se tvoja nervoza poprilicno uvecala od nase poslednje razmene ideja...ma nateraj qrvu, sta ima ona tebe tako inteligentnog, neverovatnog i neponovljivog da podyebava? Bori se malo za svoja prava...

...obrati paznju na svoje ideje,recnik i stil, pa ces videti da si jedino ti autenticno radikalsko g.ovno na ovom forumu...

haha, evo ga jos jedan frustrirani sto je yebo ovce u mladosti...haha

jeli, kad si sisao sa planine?

haha
srdacan pozdrav i keep up the good work...i dalje si sjajna budala

Hurricane SELJACINO!

evo ga jos jedan planinski seljo sto je yebo ovce u mladosti

hahaha
 
Hurricane:
Anonymous:
Hurricane:
ha ha,....znas sta, fakape?! Mislim ja da ti to mozes i bolje i da se nisi dovoljno uvukao u dupe ovom "gostu iz zagreba"!!! Jos uvek ti vire noge iz njegovog dupeta...

...vidim margo ti nije popusila, pa se tvoja nervoza poprilicno uvecala od nase poslednje razmene ideja...ma nateraj qrvu, sta ima ona tebe tako inteligentnog, neverovatnog i neponovljivog da podyebava? Bori se malo za svoja prava...

...obrati paznju na svoje ideje,recnik i stil, pa ces videti da si jedino ti autenticno radikalsko g.ovno na ovom forumu...

haha, evo ga jos jedan frustrirani sto je yebo ovce u mladosti...haha

jeli, kad si sisao sa planine?

haha
srdacan pozdrav i keep up the good work...i dalje si sjajna budala

Hurricane SELJACINO!

evo ga jos jedan planinski seljo sto je yebo ovce u mladosti

hahaha

I zato je nama propalo stočarstvo kao privredna grana ...
 
[Ikac]
e pa ovako slusaj mala
znam te jos od kad si bila mala i kad sam bio mali
nisi znala
da od prvog dana hteo sve na svetu da ti kupim
jos uvek kad te sretnem drhtim
to nisi znala
i taj ortak sto te vidjam s' njim
je budala
cujem razne chupri o njemu
nije sala
ortak folira na veliko ima ortaci da ga skenjaju
mala sto te takvi leraju
si dobra macka
al ti nisam reko neke stvari
sto cutim ne znam
sad jesam malo pijan pa mi lakse
ti trezan ne bi rekao
da jedino stvorenje sto sam trebao si ti malena
plave oci plava kosa
roze modra usta ispod nosa
ne treba mi nista cak i bosa
bi mogla biti moja malena
imam utisak da kasno je
zakasnio sam
znao sam
i znao da je narkoman
kad te sretnem krijes pogled ko neznanac
(Rexxxona: sta se desava sa ovom malom brate)
pitaju me svi ortaci
malo pripazim sta pricam jer bi poceo te pljujem
posle dva minuta pocinjem da psujem
slusaj brate

[Relja&Ikac refren x2]
jer ako riba drolja postane ona drolja ostaje
zauvek,zauvek
jer ona ne zna kada dosta je
i to puno kosta je
razumes,razumes

[Rexxxona]
cao mala gde si?
nisam te vido par meseci
reci sta ima novo
sad si fensi ovo ono
ikac vido te je skoro
kako furas se meckom
sa svojim novim deckom
i delujes srecno
a kako i ne bi
do juce alkatel teranova
a danas bebi motorola
fendi dobra kola
i nema veze sto za ruku drzis vola
koji ima trideset i nesto dina
shvatam da vazna je lova
ova prica je tipicna
svaka ***** je slicna
bila kul klinka
a sad je drolja klasicna
i sta ti znaci taj glupavi osmeh
da li si srecna sto si prosek ili nesto hoces
ma pali mala nemam sta da ti dam
plus te odlicno znam
nije budala Demian
kao tvoj bivsi
sto je zaglavio tvorza
jer se tebi dopalo tudje tozla
za lovu radis ko zna sta
nekad si bila riba opasna
sad nisi bog zna sta
zivot ne oprasta
i ovaj grad je sestro isuvise mali
od starta svi su znali sta si
ajde sada pali

[refren x2]
:evil: 8)
8)
 

Back
Top