sta pametna zena treba da zna.........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

yu_pasos_rasista3

Početnik
Poruka
46
1. pametna zena treba da zna da "muvanje" muskaraca ne postoji

2. pametna zena treba da zna da je vreme da se ubije kada pridje muskarcu koji joj se dopada na ulici i pita ga "izvini molim te , lep si, da li bi zeleo da me kre_snes", a ovaj to odbije.

.....pametna zena nece naci ovaj tekst na internetu...........
..bice sa onim koga voli........

dakle???? da li si pametna???
 
1. pametna zena treba da zna da "muvanje" muskaraca ne postoji

2. pametna zena treba da zna da je vreme da se ubije kada pridje muskarcu koji joj se dopada na ulici i pita ga "izvini molim te , lep si, da li bi zeleo da me kre_snes", a ovaj to odbije.

.....pametna zena nece naci ovaj tekst na internetu...........
..bice sa onim koga voli........

dakle???? da li si pametna???

Yebote, jel ti nekad neko reako da smaras?!?!?!?! :roll: :roll: :roll:
 
1. pametna zena treba da zna da "muvanje" muskaraca ne postoji

2. pametna zena treba da zna da je vreme da se ubije kada pridje muskarcu koji joj se dopada na ulici i pita ga "izvini molim te , lep si, da li bi zeleo da me kre_snes", a ovaj to odbije.

.....pametna zena nece naci ovaj tekst na internetu...........
..bice sa onim koga voli........

dakle???? da li si pametna???

Volim samo sebe, jedino sebe. I to me je naucio Dusko, ako je to bio on, onda kad mi je rekao da ce Jeci trebati Igor na sudu, pricala sam sa njim ali nisam sigurna da sam mu prepoznala glas, da je to bio on.
 
Ovo je kao spanska serija, Dusko, Ona, Jeca, Igor, tetka Dana i teca a i mama joj je svekrva ali mozda... Recite mi da jos neko cita ove budalastine, da ih ne vidim samo ja...

Sad sam se informisala u ostalim postovima. Teca je Miodrag a Aca je jajara.... za neupucene, rec je o sagi topmodelsice.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top