da li muskarac gusi brak?

ha... ne smes!!! znaci, ne smes... :) ne gledam formulu... jednom sam se kladio na Kubicu, a on doziveo onaj strasan udes... pusti, bolje da se ne petljam sa tim... mozda sam baksuz... jel sam vam rek'o da ce kuma da mi se porodi uskoro? rikan vas ce posle da krsti... lepo, lepo... majka mi rekla da sam konacno nesto uradio kako treba... u pravu je... zadnji put se cujemo telefonom, pre derbija, i kaze mi da igram X... a ja, patriotski... 1... pre derbija??!! brate mili... stvarno sam djubre... idem da je zovem sad... a ne... greska... culi smo se posle jos... i videli smo se... nema veze... ipak idem da je zovem...
p.s. ovo nije seskiticna tema jer ja ni ne znam sta ti je to 'sesticka tema'... i kako onda mogu da otvorim setkisticku temu?
 
pa sta? i mene vodio brat od strica u kafanu kad sam imao 8 godina... i to ne u bilo koju kafanu... nego u penzionerski dom... bilo jeftino pivo... eh... za njega me vezu mnoge lepe uspomene... bioskop, na primer... prvi put me je on vodio i gledali smo Stanlio i Olio... i danas se secam da sam sedeo pored njega, negde u sredini bioskopa... i kako me posle vodio na hamburger... jos uvek je takav... samo sto sad ja njega izvodim... kazem njegovoj zeni da ide sa mnom u kafanu... i to bude provod do zore... nije izgubio smek... i to mi se i najvise svidja kod njega... nisam ga video par meseci... znaci... sto me pitate o tome? sad vidim koliko se retko vidjam sa rodbinom... a vezani smo... dugo sam bio najmladja muska glava u familiji... a, znate kakvi su balkanci... imam dete i cerku... i te fore... al' sam sad postao i stric... i, tradicija treba da se nastavi... samo, gde da nadjem penzionersku kafanu sad, pored svih ovih cudnih muzika i ljudi?
 

Back
Top