Liza u Kuci Velikog Brata 5

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Druuuuuuuuuugaaaaaaaaaaaaaaariiiiiiiiiiiiiiii, Cao!

Prvo da vam kazem da sam ziva i zdrava. VB mi nije dozvolio da se javljam iz kuce, zato sto sam najbolje odrepovala od svih. Ja sam sastavila stihove o VB u kojima sam rekla:
Veliki Brate, ti si faca, smaras djake i palis ludake. Naravno, to je bila sala, ali on ne voli da se sali. Vecina ukucana je bila ljuta na mene. Kada su bile nominacije, ja sam imal pravo jednog ukucanina da ne nominujem. Svi ostali su dobili glas za izbacivanje. Ja sam glasal za Suzanu. To je najpre saznao Zeka, koji se pali na mene i napo me je pred svima. Prebacio mi je kako sam ja burzujka, koja je dosla da im otme pare. Rekao mi je i da je moj brod na kom je on radio “shupa”. Ja znam da mu je krivo zato sto mi se ne svidja. Ostali momci mi se nabacuju, ali ja sam verna Jacku. Laka mi je rekao da ce me Jack napustiti, ali ja mu ne verujem. Devojke su ljubomorne na mene, jer imam slatkog decka. Malo sam se odmorila od Ranke, ali sada me je smarao Danilo. Sva sreca pa je izasao. Na Bureka sam se naljutila, posto mi je rekao da je bolje da odem i da spasim Kosovo, nego sto se ovde zazam. Elmir mi se udvarao, ali sam ga odbila jer je uzasno, uzasno neuredan. Zeza i Dijana kazu da sam im ja super drugarica, a Natasa me kulira od kada sam rekla da je ona suvi legalista. Sa Suzanom sam OK. Tanja je dobra devojka. Micko mi se nesto nabacivao, ali je fin. Stvari stoje za sada tako. Kako ste mi vi? Sta radite? Da li me redovno gledate u Kuci VB? U koje vreme nas prikazuju na TV?

P. S. Moderator me ponovo ucenjuje, iako sam mu uputila pismo sa objasnjnjem.
Dragom Moderatoru i svima vama drugari,
Voli vas samo vasa Liza!
8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top