koliko ste voajerima pristupacne?

dragojIo

Aktivan član
Poruka
1.612
zene, interesuje me, da li postoji realna shansa da budete vidjene od nekog voajera dok se presvlacite, kupate itd.
koliko uopste obracate paznju na tu mogucnost?
da li koristite roletne, venecijanere, zavese, kapake, vitraze i ostalo???
i ako ne, da li vam u tim trenucima padne na pamet da vas mozda neko gleda?
 
zene, interesuje me, da li postoji realna shansa da budete vidjene od nekog voajera dok se presvlacite, kupate itd.
koliko uopste obracate paznju na tu mogucnost?
da li koristite roletne, venecijanere, zavese, kapake, vitraze i ostalo???
i ako ne, da li vam u tim trenucima padne na pamet da vas mozda neko gleda?

Moze da me vidi ko hoce, u stvari. Setkam se gola po kuci i uglavnom nemam spustene zavese ili roletne. Padne mi na pamet da neko moze da me vidi ali me to uopste ne interesuje. Ni mene ne interesuje kada mi slucajno ugledam obnazenog komsiju ili komsinicu... golotinja je svuda... ja se vise zainteresujem kada vidim nekoga lepo obucenog nego golog.
 
zene, interesuje me, da li postoji realna shansa da budete vidjene od nekog voajera dok se presvlacite, kupate itd.
koliko uopste obracate paznju na tu mogucnost?
da li koristite roletne, venecijanere, zavese, kapake, vitraze i ostalo???
i ako ne, da li vam u tim trenucima padne na pamet da vas mozda neko gleda?
Uh, meni se desilo, doduše, u nekom kafiću u wc-u, da se lik popeo na wc šolju da bi gledao u moju kabinu. Ja ga snimila momentalno, izletela iz kabine i totalno razjarena krenula da otvorim vrata njegove kabine...dalji plan nije postojao...ali, baja je bio zaključan...onda sam krenula iz tog podruma ( u kome je smešten wc) na sprat, tačnije u kafić....penjući se tako uz stepenice, skontam da nikog nije ni bilo u tom podrumu sem tog bolida i mene....momentalno me je oblio hladan znoj...mog'o bre da me pridavi, niko ne bi ni skontao....odmah sam prijavila konobaru...uhvatili su ga izabranili mu ulaz u kafe-bar...to je bio pokušaj voajerizma nadamnom- prvi put.

Inaće, imam komšije preko puta, redovno bulje u moju sobu....samo, razvila sam sve metode skrivanje.

Ah da, i jednom su neka dva Italijana došla kod komšija do moje kuće...njihov prozor dnevnog boravka gleda u moj prozor od upatila. S tim što je njihov prozor visinski iznad mog, znači sve vide šta se dešava u kupatilu...naravno, lepo sam se tuširala i tek na kraju skontam njih dvojicu nalakćene na svoj prozor kako gledaju i cerekajuse...

Ima toga još dosta, al' me mrzi da pišem....
 
ja se vecito presvlacim u sobi sa otvorenim venecijanerima i nikad mi nije palo na pamet (dobro proslo mi je kroz glavu) da me neko gleda, naravno ponekad bacim pogled ali nikad nisam nikog videla desava se cak i da izadjem u vesu na terasu ako mi je potrebna neka stvar sa zice
 
Prozor mi gleda na groblje, a i odatle teško ko me može videti jer sam na četvrtom spratu pa bi se morao dosta udaljiti da bi video nešto. A i za to je mogućnost minimalna jer je groblje noću zaključano. A čak i kad bi nekog bilo na groblju ugođaj bi mu bio samo da me vidi u donjem vešu jer isti oblačim još u kupatilu. ( A u kupatilo ne postoji teoretska šansa neko da mi zaviri, osim ako uđe kroz vrata ;) ).
 
Imam zavese, ali mogu da me vide pogotovo kad je svetlo upaljeno, a roletne nisu spustene...Cak i da neko gleda, ne tangira me..jednom sam se zaboravila pa skoro gola izasla da prostrem ves na terasu...navika koju sam ponela iz kuce...tamo je to bilo izvodljivo...ali, racunam...moji voajeri su mahom mlade tate, pa se ne sekiram....njihove zene ce to sigurno sankcionisati....
 
Spuštam roletne čim upalim svetlo. Ne zbog voajera, nego zbog komšiluka; što da me vidi neko ko nije imao uošpšte tu nameru. Čista pristojnost.
A dok smo bili mladi, ludi i stambeno neobezbeđeni, mogli su da nas se nagledaju u prirodi, na parkinzima i sl.:lol: Al' ne sekiram se zbog nepoznatih, bezveze mi je to što sam rekla na početku - da me gledaju komšije koje ne bi ni imali tu nameru.
 

Back
Top