APEL.... SVIM.... KLINCIMA...!!!!!
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 128

Tema: APEL.... SVIM.... KLINCIMA...!!!!!

Početnik
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano APEL.... SVIM.... KLINCIMA...!!!!!

JA RADIM NA ULAZU JEDNOG KLUBA U CENTRU GRADA,ZELIM DA PRENESEM SVOJE UTISKE I SKRENEM PAZNJU NA GENERACIJE KOJE IZLAZE,I JA SAM BIO KLINAC I NEMAM NISTA PROTIV NJIH,AL, MI STVARNO NIJE JASNO DAL JE MOGUCE DA DOJES U KLUB U PATIKAMA ZA KOSARKU,SA DUKSERICIOM NIKE,DAL JE MOGUCE DA SE JOS UVEK FURAJU TARZANKE,DECKO IZASO SI U GRAD A NE NA KLUPICU U KRAJU, POSLE SE LJUTIS KAD TE NEPUSTIM U KLUB,UPRISTOJI SE OBUCI DJEMPER,NEKU KOSULJU CIPELICE IZGLEDAJ PRISTOJNO A I MISLIM DA CES TAKO LAKSE PRIVUCI PAZNJU NEKE DEVOJCICE.
    OVO SE U 90% SLUCAJEVA ODNOSI NA MUSKU POPULACIJU JER DEVOJKE STVARNO ISTO TO GODISTE IMAJU UKUSA I LEPO SE OBLACE!

SALJITE MI VASE KOMENTARE.!HVALA!!!!!!!
    Poslednji put ažurirao/la mirasami : 07.10.2007. u 21:40

Domaćin domacin_uzice (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: APEL.... SVIM.... KLINCIMA...!!!!!

U kome lokalu radis...

Obećava *=>>M!LEN@=<<* (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

E a na koje godishte mislish?

Početnik
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Prvenstveno mislim na 88,89,90, god.

Buduća legenda DJM (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    116

Mislis... devojke se lepo svlace...
    A ustalom... Ne znam koji je klub u pitanju tako da ne mogu da sudim...
    Kontam ja da bi npr. u Jazz klubu trebao covek biti tako obucen...
    Ali u nekom gde je popularna muzika ne vidim potrebu za takvim oblacenjem...

Početnik
    Učlanjen
    25.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

radi u milanu (ex van helsing)
    to ti sve govori...

Buduća legenda slavishans (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Bez obzira gde radi,morate rasčistiti sa sobom da li ste krenuli u grad ili u šetnju i tako se obući!

Početnik
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Slavishans je potpun razume pricu, a cica verovatno izlazi u Akademiju ili KST

Učlanjen
    28.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Citat Original postavio DJM Pogledaj poruku
    Mislis... devojke se lepo svlace...
    A ustalom... Ne znam koji je klub u pitanju tako da ne mogu da sudim...
    Kontam ja da bi npr. u Jazz klubu trebao covek biti tako obucen...
    Ali u nekom gde je popularna muzika ne vidim potrebu za takvim oblacenjem...
    Naravno da uvek treba da se obučeš prikladno mestu gde izlaziš,ali šta misliš kad priđeš devojci koja je obučena u neku haljinu,lepe cipele,nameštenom frizurom,pedikir,manikir odrađeni perfektno,a ti u Nike duxu sa kapuljačom i patikama kako te ona gleda i doživljava?
    Da li si se nekad zapitao o tome?
    Poslednji put ažurirao/la slavishans : 21.10.2007. u 23:51

Legenda topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    180

Citat Original postavio *** CiCa *** Pogledaj poruku
    radi u milanu (ex van helsing)
    to ti sve govori...
    Ha ha ha ha ha ha bravo! Fantasticno. U Milanu radi ha ha ha ha ha ha... Ha ha ha ha ha ha...

Početnik
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

hahahahaha DEGENUUUUUUUU

Početnik
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ljudi nije bitno mesto izlaska vec da li ste prikladno obuceni za to mesto

Početnik
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

da i u milanu nije dozvoljen ulaz klincima a i ako ste mladji morate se lepo obuci

Početnik
    Učlanjen
    09.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

ma pusti ga takvog , treba odma' da se vidi da je ljakse
    da devojke ne gube vreme, nek znaju na ulazu sa kim nece pricati )))
    a ne, pomislis lepo obucen, kulturan, a ono ustvari...strasno!!!

Primećen član YOF13 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mirasami Pogledaj poruku
    JA RADIM NA ULAZU JEDNOG KLUBA U CENTRU GRADA,ZELIM DA PRENESEM SVOJE UTISKE I SKRENEM PAZNJU NA GENERACIJE KOJE IZLAZE,I JA SAM BIO KLINAC I NEMAM NISTA PROTIV NJIH,AL, MI STVARNO NIJE JASNO DAL JE MOGUCE DA DOJES U KLUB U PATIKAMA ZA KOSARKU,SA DUKSERICIOM NIKE,DAL JE MOGUCE DA SE JOS UVEK FURAJU TARZANKE,DECKO IZASO SI U GRAD A NE NA KLUPICU U KRAJU, POSLE SE LJUTIS KAD TE NEPUSTIM U KLUB,UPRISTOJI SE OBUCI DJEMPER,NEKU KOSULJU CIPELICE IZGLEDAJ PRISTOJNO A I MISLIM DA CES TAKO LAKSE PRIVUCI PAZNJU NEKE DEVOJCICE.
    OVO SE U 90% SLUCAJEVA ODNOSI NA MUSKU POPULACIJU JER DEVOJKE STVARNO ISTO TO GODISTE IMAJU UKUSA I LEPO SE OBLACE!

SALJITE MI VASE KOMENTARE.!HVALA!!!!!!!
    Iskreno bez uvrede ikom ....mislim da ti mnoooogo gresis . Evo postavi sebi neka pitanja ...

Sta si ti , neki modni kreator ? Pa mozes da delis ljudima savete sta i kako da obuku i kako da izgledaju .

Ja ne znam , ali predpostavljam da radis u jednom od onih klubova gde devojke moraju da budu u stiklama , a muskarci u cipelama da bi usli u klub . To je diskriminacija na najvisem nivou . Tacnije to je krsenje zakona - osnovnog ljudskog zakona na zivot i slobodu kretanja . Ti ili bilo ko nema pravo da zabrani nekom ulaz u neku prostoriju zato sto taj neko nosi NIKE duksericu .

To je krsenje zakona , ali u Srbiji se dogadjaju i mnogo veci prekrsaji tako da niko za to ne mari . Inace bilo gde u evropi ili u nekoj civilizovanijoj zemlji tako nesto neces naci .

Ja sam sa crvenim cirokijem i u punk fazonu usao sa drustvom koje je slicno meni na neki bal blizu hotela kada sam bio na ekskurziji pre mnoooogo godina u Grckoj . Na ulazu su nas pretresali , ali nasniko nije cima zbog spoljasnjeg izgleda niti nas je obezbiedjenje diskriminisalo ... samo smo smesno izgledali dok smo pili vino u guzvi poprilicno starijih muskaraca i zena obucenih elegantno .
    Poslednji put ažurirao/la YOF13 : 26.10.2007. u 00:34

Aktivan član Sid* (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    50

YOF13 - Skroz se slazem!

mirasami- sto svi moraju biti uniformisani?

Početnik
    Učlanjen
    25.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mirasami Pogledaj poruku
    Slavishans je potpun razume pricu, a cica verovatno izlazi u Akademiju ili KST
    alo shmekeru nemoj da lupetas gluposti,ne bi ti postavio ovu temu da ti u klub ne dolaze ljudi tako obuceni!
    a ja vrlo dobro znam koje godiste dolazi u milano,ja sam bila jednom,i nije mi smetalo ko je kako obucen nego kakav je 'renovirani' prostor koji nema ni pristojnu klimu!!!
    a naravno,svako ima svoj stil i ti ne mozes tu nista,mozes da ih ne primis u klub ali mislim da ti to ne ide u korist jer ti i ti klinci daju pare...:wink:

Učlanjen
    28.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Cico,ne znam koliko godina imaš,ali kako se ti osećaš kad se obučeš elegantno i provedeš sate u spremanju za taj izlazak,a dečko sa kojim si izašla dođe u NIKE duxu sa kapuljačom i dubokim patikama?Isto tako je ponižavanje za ostale devojke i goste u klub u kome su svi skockani pustiti nekog tako obučenog!
    Citat Original postavio YOF 13
    Ja sam sa crvenim cirokijem i u punk fazonu usao sa drustvom koje je slicno meni na neki bal blizu hotela kada sam bio na ekskurziji pre mnoooogo godina u Grckoj . Na ulazu su nas pretresali , ali nasniko nije cima zbog spoljasnjeg izgleda niti nas je obezbiedjenje diskriminisalo ... samo smo smesno izgledali dok smo pili vino u guzvi poprilicno starijih muskaraca i zena obucenih elegantno .
    Je li vam neko rekao:Ej momci maskeMbal je na poljoprivrednom fakultetu!

Obećava
    Učlanjen
    23.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio slavishans Pogledaj poruku
    Cico,ne znam koliko godina imaš,ali kako se ti osećaš kad se obučeš elegantno i provedeš sate u spremanju za taj izlazak,a dečko sa kojim si izašla dođe u NIKE duxu sa kapuljačom i dubokim patikama?
    Njen je izbor sa kim ce da izadje i provede noc, i ako njoj ne bi smetalo da izadje sa takvim momkom ne vidim zashto bi to smetalo drugima

Početnik
    Učlanjen
    25.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Cico,ne znam koliko godina imaš,ali kako se ti osećaš kad se obučeš elegantno i provedeš sate u spremanju za taj izlazak,a dečko sa kojim si izašla dođe u NIKE duxu sa kapuljačom i dubokim patikama?Isto tako je ponižavanje za ostale devojke i goste u klub u kome su svi skockani pustiti nekog tako obučenog!

ej ljudi svako ima pravo da fura svoj fazon!!! to sto se devojke vise picane,to nista ne znaci!!! neki momci si u fensi fazonu,a neki u sportskom...ukusi su razliciti...a ribe veruj mi ne gledu kako je ko obucen...
    Poslednji put ažurirao/la *** CiCa *** : 28.10.2007. u 17:26 Razlog: greska

Početnik
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

BEZ TENZIJE LJUDI KODEKS OBLACENJA TREBA DA POSTOJI I TO JE KRAJ PRICE

Zainteresovan član Zmajche90 (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2007.
    Foster's Home for Imaginery Friends,Palmotićeva 37,Beograd
    Reputaciona moć
    38

hahahahaha!!!!
    Oko cega se samo ovde vodi rasprava!!!
    Po kriterijumima mnogih koji su nesto postovali na ovoj temi,ja definitivno spadam u klince...U tom klubu nikad nisam bila,priznajem,ali(nazalost)znam ljude koji idu po takvim klubovima(izmedju ostalih,i u Milano)...
    Retko koje devojke se lepo obuku za izlazak na takva mesta...Kad kazem lepo,podrazumevam i ukusno...ne gledam supkulturne podele...Ali kada devojka od jedva 16 godina navuce stiklancije od 15 cm,obuce mini-suknju(u najbukvalnijem smislu te reci-da je nesto kraca,zvala bi se kais),i dekoltovanu majcu koja ,naravno, ne pokriva stomak,te joj meso viri na sve strane,onda se to ne moze nazvati LEPIM,ponajmanje ukusnim(da ne pominjem stotinjak slojeva sminke,cirkone,sljokice,vestacke kandze itd....)
    Devojci takvog izgleda je cak i predobar lik koji je priblizno njeno godiste,i koji fura tarzanku,Nike patike,sportske dukseve itd,itd...tako obucene devojke ne bi nikako smele ,po svim kodeksima oblacenja, da izlaze na ''fancy'' mesta...takav stil oblacenja vise odgovara onim cicama u parku u blizini Ekonomskog fakulteta...
    Slazem se da mora postojati kodeks oblacenja...Ali bi u nasim prilikama,za pocetak,taj kodeks oblacenja morao da se odnosi na takve slucajeve pre nego na dukserice i patike...
    Poslednji put ažurirao/la Zmajche90 : 30.10.2007. u 17:50

Početnik
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

krivo mi je sto ovde ljudi komentarisu mesto u kome nikad nisu bili,Zmajche90 iskrno svidja mi se kako razmisljas,samo veruj mi da devojke imaju mnogo vise ukusa za oblacenje...

Učlanjen
    05.10.2006.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

A je li tebe neko pitao da li mozda radis kao obezbedjenje na grand saboru ispod satora u selu Stepojevac za vreme biranja cobanina godine ?

Učlanjen
    05.10.2006.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

A tebe to brine ... Bas si toliko slobodan da mozes i tudje probleme da resavas . Narocito cica ciji se momci ne oblace po tvom ukusu ... STa to tebe , obicnog lika iz obezbedjenja boli **** kako se obukao tamo neki tip tamo neke ''lepe'' cice ???

Sustina ... koliko ja vidim je sasvim klasicna za prosecnog srbina . Ti volis i zelis da svi izgledaju isto , barem priblizno . Svoj lep stil jos nigde nisi opisao ( definisao ) . Sta je to po tebi lepo odevanje i stil zivota ? Naveo si samo sta je po tebi ruzno - NIKE dux , a je li ruzna majca Boba Marleya ?

Predpostavljam da pod lepim podraumevas - sto jednostavnije teksas pantalone , kosulju ili majcu ( uglavnom belu ) ako moze upasanu u pantalone , sat na ruci i nista vise od grderobe . Kosa mora biti sto kraca , 1 cm najduza ... jednom recju covek mora da izgleda sto jednostavnije da bi izgledao lepo ida bimogao da udje u neku tamo rupu ... Jesam li upravu ?
    Poslednji put ažurirao/la YOF13 : 30.10.2007. u 06:25

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 01.02.2008., 21:18
  2. sta pokloniti klincima?
    Autor ginjasvinja u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 25.06.2007., 11:40
  3. APEL!!!!
    Autor frida-kahlo u forumu Zaštita prava životinja