Dokle bre ja sve da trpim?

ZbunjenaZ

Zainteresovan član
Poruka
419
Zivimo nekoliko godina kod njegovih.Sva maltretiranja njegove majke sam izdrzala.Na kraju nije htela ni da prica sa mnom,za vencanje sam se pola sata spremala - prosula mi gulas na vencanicu.Ma uzas.Proplakala......Alo bre????????Dokle bre?Zar ne treba on da se malo zamisli????
Ajde pomagajte,sta da radim?Da teram inat i kazem: ma obecao ja u tu kucu vise nikada ili da po obicaju popustim i skenjam se?Ide zima........UH VEC VIDIM RAZVOD!:cry:
 
Stvarno, ni meni nisi jasna. Zašto on da se zamisli kada je stan obaveza vas oboje? I kakve oglase? Traži brate posao pa idi i ti negde osam sati, videćeš kako će odmah bolje da ti bude. Posla uvek ima...
 
Bas ti je nezgodno.Zavisi koliko si odlucna u svojim zahtjevima.Da li on vidi pravu ozbiljnost problema?Kazi mu koliko si ti svoj zivot promjenila zbog njega,i pitaj koliko je on spreman da se zrtvuje zbog tebe.U braku se dogovara,uzajamno postuje,i obe strane zrtvuju nesto zarad zajednickog zivota.Budi jaka,probaj da organizujes vas zivot,nadji stan,ipak mislim da je to vase rjesenje.Ne gledaj puno na cijenu i neke sitnice,jer ako je to cijena vaseg mira i srece,isplati se.Znam puno slicnih slucajeva i to im je bilo pravo rjesenje,i danas su to sretni brakovi.
Zelim ti srecu da istrajes...ako vrijedi,to moras sama da odlucis.
 
Pa njih dvoje su se venchali, ona otishla u drugi grad s tim da ce se vratiti da zhive zajedno kad on nadje gajbu. On nije josh nishta nashao, a i prijaju mu mamine sarmice i princes-krofne, pa je zove da dodje ipak kod njih. Oglase za posao mozhe da zove i odatle...

Eto, ako vas josh neshto interesuje mozhete mi se obratiti na forumu Krstarice, svakim danom od 10:00-16:30
 
Ne nego zato sto ja godiama trpim NJEGOVE,a ne on moje.I zato sto smatram da je grozno slagati me tako i terati me da zivim u 40 kvadrata sa njima koji i ne pricaju sa mnom!


Pa jel te neko terao da trpis? Pa ne zivite sa svojima pa da on "trpi" tvoje...I sta te je to slagao? I sta si ti uradila da bi oni poceli da pricaju sa tobom....:confused:

Ja vidim ovde samo oni, pa on, pa oni...a gde si ti? Sta ti sutis ceo dan ko riba i ne pricas sa njima?
 
Pa njih dvoje su se venchali, ona otishla u drugi grad s tim da ce se vratiti da zhive zajedno kad on nadje gajbu. On nije josh nishta nashao, a i prijaju mu mamine sarmice i princes-krofne, pa je zove da dodje ipak kod njih. Oglase za posao mozhe da zove i odatle...

Eto, ako vas josh neshto interesuje mozhete mi se obratiti na forumu Krstarice, svakim danom od 10:00-16:30

UBODE GA!
 
Pa draga moja to ti je on kriv - što je obećao pa nije ispunio? A ti mu verovala? Jel možeš malo da pojasniš? Ništa ne razumem...

Lepo,pre svadbe kazem ja njemu:volim te ja,a koliko dovoljno vidis iz toga koliko sam ovde,ali ne mogu vise,po ceo dan bezim iz kuce,niko ni sa kim ne prica,a tvoj brat me zeli za sebe ma PAKAO!Cak i njemu svasta rekli.....Obeca mi on da se uzmemo - ja taj dan stigla u bg i skoro sa autobuske u opstinu - onda ce on sam da trazi...... moze i svalerka A sada kako nema stana na vidiku (agencije svi brojevi - nigde stana) on meni da dodjem.I sta sada?Da opet popustim?I da spijuniram devera?
 
Ama nemoj da "popustas kao i obicno" jer ces da "popusis kao i obicno"
Ako sam dobro shvatio, problem je jer sa njegovima ne mozes da zivis. Mozda te oni smatraju nekom glupacom iz provincije koja nije za njihovog sina itd.
Kako god bilo, mnogo je rano i potpuno nepotrebno da na pocetku braka trpis ono sto ne mozes da trpis. Nije problem naci stan, naravno ako se pod stanom ne podrazumeva condo od 200kvm + dve kucne pomocnice + vozac.
Cini mi se da najmanje sto imas pravo da trazis jeste to da tvoj muz (ili ti, svejedno) najpre nadjete stan pa tek onda da dolazis. Inace, kod njegovih.....nikako ako je stanje sad takvo, moze biti samo gore
 
Zivimo nekoliko godina kod njegovih.Sva maltretiranja njegove majke sam izdrzala.Na kraju nije htela ni da prica sa mnom,za vencanje sam se pola sata spremala - tek je tada otisla u sobu.Ma uzas.Proplakala......On mi je obecao: nacicu ja stan i ti ces tada doci (otisla sam u drugi grad),a sada kako je tesko naci ga on menja pricu: sedi kuci i zovi oglase,proci ce ti vreme,a sa njom ne treba ni da pricas....
Alo bre????????Dokle bre?Zar ne treba on da se malo zamisli????
Ajde pomagajte,sta da radim?Da teram inat i kazem: ma obecao si i ja u tu kucu vise nikada ili da po obicaju popustim i skenjam se?Gde cu ja po osam sati dok on radi?Ide zima........UH VEC VIDIM RAZVOD!:cry:

volela bih da umem da ti kazem STA da radis
ali ne umem!
mogu samo da ti kazem STA SAM JA URADILA!

radila sam i hranila porodicu (I nju u tom hipi plemenu) pristajala da zivimo zajedno nekoliko godina...jer nisam imala kad da mislim o tome...
ja sam jedina u kuci radila i imala bebu (placala sam dve siterke za to vreme jer sam radila dvokratno) u medjuvremenu sam renovirala stan od 120 kvadrata (ne pitaj me koliko je to letovanja na kamarici para) sredjivala prostor u pokusaju da sve ipak lici na mene i MOJU porodicu i da mi dete raste u zdravoj sredini i okruzenju...
i kad sam sve to sredila (citaj platila) probudila sam se shvativsi da ONA ima istu frizuru kao ja, da nosi moj nakit po kuci kada nisam tu i daa pokusava da lici na mene da mi se zavlaci u intimu i odnose sa muzem....
uzela sam jednu putnu torbu spakovala par sitnica pokupila dete javila se muzu i rekla da mi odlazimo!!! iz tog tudjeg stana iz zajednice koja nije moj zivot i moj izbor...
on je posao za nama....tada sam shvatila da sam najbogatija zena na svetu! imam kapital koji ne devalvira..
a kvadrati spanskih plocica, prohromirana tehnika u kuhinji i novi namestaj i zidovi...mogu slobodno i da izgore sada....

bilo je teskih reci i prljavog vesa posle toga
ali znaj da je uvek bolji UZASAN KRAJ od UZASA BEZ KRAJA!!!!

mi smo srecna porodica, imamo probleme kao i svi drugi ljudi, ali su sada nasi problemi SAMO NASI!!! Ja ne mislim da sam muza stavila na test, ja sam prosto morala da svoju porodicu sacuvam, a to je bio jedini nacin!
 

Back
Top