Όποιος ή όποια θέλει να μιλήσει για ο,τιδήποτε στα ελληνικά, τότε ας έρθει εδω

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Είμαι ο Γιώργος απ' την Αθήνα. Λοιπόν, για πείτε μου, που μάθατε ή που μαθαίνετε ελληνικά; Έχετε έρθει εδω στην Ελλάδα;

Πείτε μου επίσης τα ονόματά σας και που μένετε.

:-)
 
Πολύ ωραία. Ρε παιδιά, θέλω να ρωτήσω κάτι αυτούς που λένε οτι δεν "κολλάει" το θέμα μας εδω στο φόρουμ περι τουρισμού. Τι ζόρι τραβάτε εσείς που το λέτε αυτό; Εμείς εδω γουστάρουμε και εδω γράφουμε. Απλά, το έβαλα εδω γιατί είδα το Grcka. Καταλάβατε; Σιγά μην πάμε στο γκρούπ Evropa. Όποιος δεν θέλει, τότε ας μη μας επισκέφτετε εδω και ας πάει όπου θέλει αυτός/η :-)

Λοιπόν, είμαι εδω γιατί μου αρέσει πολυ η Σερβία και είναι η μόνη χώρα που συμπαθώ, εκτός της Κύπρου. Ξέρω επίσης και λίγα σέρβικα. Αυτά προς το παρόν.

Zivela Grcka, Srbija i Republika Srpska! :-)

"Μολών Λαβέ". Λεωνίδας, 486 π.Χ. :-)
 
Karadagli, τούρκος είσαι ρε; Τι nickname είναι αυτό; Εμείς εδω στην Ελλάδα τους "αγαπάμε" πολύ τους τούρκους.

Ρε παιδιά, τι σημαίνει το "Premesteno" και γιατί έβγαλαν το odgovora και το pregledi απο το θέμα μας; Πως θα γίνει τα επαναφέρουμε ολα αυτά; Γιατί έβγαλαν επίσης ποιός έστειλε τελευταίο μήνυμα στο θέμα μας; Δεχόμαστε επίθεση;
 
Αστο, κατάλαβα. Ούγγρος είσαι και απ' οτι ξέρω έχετε και καλές σχέσεις με τους τούρκους. Μπράβο σας. Εύγε.

"Η Ρωμανία και αν επέρασεν, ανθεί και φέρει κι' άλλο".
 
Οκ. Σ' ευχαριστώ πολύ ManjaAtina! :-)

karadagli, συγνώμη, αλλά δεν καταλαβαίνω βαρβαρικά. Δεν σου έμαθε η μαμά σου ελληνικά όταν σε έφερνε εδω τα καλοκαίρια να κάνετε διακοπες για να "περνάει" αυτή καλά με τους Έλληνες;

Ρώτησέ τη και σίγουρα θα ξέρει τι εννοώ ;-) :-D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top