dečija igraonice u centru grada

Ne znam gde u centru ali u Pinkiju u Zemunu imas igraonicu gde mozes da ostavis dete, a u Paf Pafu ispod Merkatora je divna igraonica sa divnim animatorima za decu i prostorom za roditelje, tj. tu neko mora da ceka dete, uvek je puno dece.
Provalila sam da iz okolnih zgrada jednostavno unajme neku bakutu iz komsiluka koja vodi 10.dece odjednom i to je super ideja za taj tip igraonica gde ne moze samo dete da ostane. Pogledaj i oglase da bi nasla neku blizu tebi.
 
Postoji igraonica na Bulevaru, kod LION-a, moja deca rado tamo odlaze. Nije mnogo velika, ima odvojen deo za roditelje, mirno je, ali ne znam sada kakvo im je radno vreme, jer su nesto menjali. Takodje, mogu da se slave rodjendani kod njih i klinci to obozavaju. Mogla bih da se potrudim da pronadjem telefon i adresu, pa cu vam dopisati ako zelite.
U centru garda ne postoji ni jedna igraonica, niti prostor u kojem na taj nacin mozete da zabavite dete. postoji nekakva skolica crtanja, pevanja...u Majke Jevrosime i to je sve sto mogu za sada da se setim. Sve u svemu, grad se bas i ne bavi nasom decom!
 
Bilo bi lepo kada bi mi dali broj telefona te igraonice kod Liona.
Čula sam da postoje i neregistrovane igraonice koje se nalaze u Centru grada u stanovima, ali nikako ne mogu da dobijem više informacija o njima. Jednostavno do njih se može doći samo po preporuci. U svakom slučaju hvala na odgovoru.
 
Ja stanujem u centru grada i imam isti problem. Imam devojcicu od 17 meseci, same smo kod kuce dok tata radi i prilicno se malena dosadjuje. Stalno sam u potrazi za novim drustvom ne bi li joj nekako upotpunila dan. Nemam puno drugarica koje imaju decu te i mi stalno trazimo izvore zabava. U Knez Mihajlovoj imas robnu kucu igracaka zove se Kozmo verovatno si bila tamo, oni imaju kao neku igraonicu. U stvari to je vise da se deca igraju dok mame kupuju ali mi smo bile i mozes bez problema da ides svaki dan. Nista se ne placa. Jedini problem je sto je moja devojcica mala pa je ne drzi mesto i onda moram stalno da jurim za njom. Eto, probaj tamo to je sve sto sam uspela da nadjem ako ti cujes za jos neke volela bih da mi kazes. Pozdrav! :D
 

Back
Top