Nocno budjenje dteta

VIONA

Početnik
Poruka
11
ne znam dali sam na pravo mesto za moje pitanje i prvo da vam se izvinim na gramaticke greske inace ovo nije moj materni jezik.
Imam blizance od 7 godina i mnogO me brine jedan od njih koji se budi nocu i nije svestan niti gde je niti nas poznaje (mislim na mene i muza) on u stvari trazi mene licno ali me ne prepoznaje molim vas za odgovor mnogo sam zabrinuta do sada nije imao naviku da ustane sa kreveta ali pre nekoliko dana on je ustao iz spavace sobe (gde jos uvek svi zajedno spavamo) posao prema kuhinji onda WC-u ,terasi i na kraju vratio se sam .Ujutro nije uopste bio svestan toga
Mnogo mnogo zabrinuta mama
 
Mozda ne bi bilo lose da ga odvedete prvo do doma zdravlja i njegovog lekara da porazgovarate. Mozda cak da sami odete. Ja bih to svakako uradila. Ipak, mesecarenje ume da se pojavi u odredjenom uzrastu i da samo bude prolazno. Ne bi trebalo da bude zabrinjavajuce, ali treba biti oprezan (ostavljati zakljucana ulazna vrata, bez kljuca u bravi, zatvarati prozore, ukloniti bilo sta ostro- iako se osobe koje mesecare sjajno snalaze u prostoru). Pre svega, potrazite pomoc strucnjalka, a ne nas laika. Srecno i bez brige.
 
mislim da je i moj brat (stariji) ustajao iz kreveta kao dete...i ja sam valjda ponekad hodala u snu po sobi i vikala i tako...!! mada nije bas bilo klasicno mesecarenje (ono da obidjesh pola grada i to)

vidish...to se igleda desava kod dece! mozda je tada podsvest zivlja...ili su reakcije jace na okolinu!
 
majka mara:
Mozda ne bi bilo lose da ga odvedete prvo do doma zdravlja i njegovog lekara da porazgovarate. Mozda cak da sami odete. Ja bih to svakako uradila. Ipak, mesecarenje ume da se pojavi u odredjenom uzrastu i da samo bude prolazno. Ne bi trebalo da bude zabrinjavajuce, ali treba biti oprezan (ostavljati zakljucana ulazna vrata, bez kljuca u bravi, zatvarati prozore, ukloniti bilo sta ostro- iako se osobe koje mesecare sjajno snalaze u prostoru). Pre svega, potrazite pomoc strucnjalka, a ne nas laika. Srecno i bez brige.
I moj sin je sa nekih 6-7god. ustajao iz kreveta i setao po kuci zatvorenih ociju.Par puta se desilo da je krenuo prema izlaznim vratima misleci da ide u kupatilo,a da ne govorim o pokusajima da se ispiski u korpi za prljav ves,uza zid ,a jednom je napunio oceve cipele(nismo stigli na vreme).Nama je to sve bilo zanimljivo,nismo ni razmisljali da ga vodimo kod lekara.Sva sreca kako je pocelo tako se i zavrsilo.
 

Back
Top