Vogošća

Ja sam iz Vogošće. Živio sam tamo do Dejtona, to jest do 22.2.1996. Sada sam u Višegradu. U posljednjih 12 godina u Vogošći sam bio 2 puta a i to zato što sam morao a ne zato što sam htio. Ne želim tamo da idem. Više ništa nije isto.
 
Hej Isuse. Gdje si ti stanovao u Vogosci?
Ja sam iz Vogosce otisla u isto vrijeme. Zeljela bih znati gdje su ta Vogoscanska raja koja su bila u Vogosci za vrijeme rata. Vidim ti si u Visegradu. Kako ti je tamo. Ja sam u Americi vec 12 godina i nije bas sjajno ali zivi se. U ovom mjestu gdje sam ja nema nasih. Moji zive na Floridi gdje ima hrpa Vogoscana. Ajd ne budi lijen pa se javi.
 
Znam da je postojala nastavnica sa imenom Ksena, ali lika nikako nemogu da se sjetim. Jasminka mi je predavala istoriju u osmom. Te godine se i zaposlila, a srpsko-hrvatski mi je predavala Behija.
 
Kafana Cigo radi ali je ne drži ivše Cigo. Ostalo je samo ime. Mora da te za to mjesto vežu drage uspomene čim si se od čitave Vogošće sjetila samo Cige. :whistling:

Evo sjetila sam se i razrednice Marije predavala je ruski.Od sve te raje moje gen.samo znam da je Pipa u Canadi i Snjeza u Frankfurtu.Volila bih znati za Elmu Salihovic gdje je sada?:super:
 
Evo sjetila sam se i razrednice Marije predavala je ruski.Od sve te raje moje gen.samo znam da je Pipa u Canadi i Snjeza u Frankfurtu.Volila bih znati za Elmu Salihovic gdje je sada?:super:

Teško je naći svu tu staru raju. To se raselilo po svijetu. Pokušaj na Facebook-u. Ja sam tamo našao par ljudi koje sam tražio.
 
Znam da je postojala nastavnica sa imenom Ksena, ali lika nikako nemogu da se sjetim. Jasminka mi je predavala istoriju u osmom. Te godine se i zaposlila, a srpsko-hrvatski mi je predavala Behija.

Ksena je bila onako niska zena sa paz frizurom,crvena. A ja se nekako ne sjecam Behije. Sjecam se od nastavnika : Majda, Borjana,Jasminka,Ksena,Suzanj,Barucija,Remzija, Rajko.To je to.A od ucitelja:Borka,Nada,a meni je bila uciteljica Davorka(Rasimova zena)on je bio direktor.Toliko se sjecam, dalje ne znam.veliki pozz:bye:
 

Back
Top