Operacija zucne kese sa 16 godina

Zahvaljujem Vam na odgovorima i "WithdrawnWater" i "Doors of Perception"

Razlog zasto sam se postavila pitanje u vezi svog deteta nije da bih se "smirila", vec da bih se sto vise i sto bolje upoznala sa celom situacijom. Ja ni u jednom momentu nisam rekla da neverujem hirurgu koji ga je operisao (obzirom da je i nas vencani kum (koji ga je ocenio kao dobrog doktora i svog prijatelja(inace isto hirurg)) kontaktirao sa njim 3-4 pura mobilnim telefonom u toku same operacije (posto je potrajalo) i sam njegov kolega mu je rakao da je operacija izuzetno komplikovana), kao i sto nikada nisam rekla da nemam poverenja u samom Nutricionisti, jednostavno pokusavam da se sto vise upoznam sa celom situacijom, kao sto sam to uradila i pre same operacije, odnosno od otkrivanja kamenja.

Pretpostavljam da bilo ko od vas (ko je i malo obrazovan i normalan) da se nasao u slicnoj situaciji bi pokusao da se informise sto je vise moguce, eto i ja to cinim pa mi nemojte zameriti ako postavljam pitanja koja su za vas "hipoteticka" (mozda i jesu), ali nemojte mi zameriti.

Za sada sam zakazala kod Nutricioniste koji je inace vodio nase Reprezentativce (SFRJ) sportiste, pa cu nakon toga uraditi ono sto ste mi i sami savetovali, da uradim Metabolicku dijagnozu, posto mislim da je to dobar predlog, mada mi ga niko do sada nije predlozio. Pa cemo videti sta dalje...

U svkom slucaju HVALA VAM SVIMA ste ste se zainteresovali za ovu temu tj. nas problebm.

Pozdrav Joan
 

Back
Top