LOVACKI PSI (GALERIJA)

Ovo jje moj Nemac uvezen je kao stene iz DIZELDORFA,nadam se da sam dobro zapisao ime grada,ince je od veoma dobre krvi inace njegovo ime glasi
ARI RU EMINEZ KS VOM HINSCHEN -HOF
od oca;EMINEZ VOM HINSCHEN -HOF i majke: REVUE KS VOM HINSCHEN-HOF
KER JE KOD MENE 2,5 GODINA,OBUCEN JE ZA LOV SAMO TAKO,SLIKE NISTA NE DOKAZUJU ALI UTAKMICE U RADU I RAD ULOVU TO TEK TREBA VIDETI,
TOLIKO O MOM KERU
PS:
JA SAM INACE VLADA IZ VALJEVA
 
Lep pas Vlado, nema sta!
Gde ga vodis na radne utakmice?
Koje odgajivacnice su vidjenije na utakmicama? Mislim, od koga bi mi preporucio da uzmem stene (sem od Urbana. Cuo sam da ima jako dobre pse, ali ne svidjaju mi se...) ?
Kako si uspeo da nadjes u odgajivacnicu u Nemackoj, Voleo bih da cujem nesto detaljnije o tome (ako te ne mrzi), jer i ja planiram da uvezem psa. Jos uvek znam jako malo o tome...
Imam nemackog ostrodlakog pticara starog 5 meseci...
 
pa ovako , psa sam dobio od jednog komsije koji je inace nas KONZUL u DIZERLDOFU,on je vatreni odgajivac NKD pticara, u NEMACKOJ,
Mogu da porazgovaram sa njim i da ti javim sta sam uradio javimi se na moj meil
veseli_valjevci@yahoo.co.uk
ali ako hoces mozemo se dogovriti,uskoro bi trebao da parim ja ovog mog sa nekom zenkom iz LJUBOVIJE,pa ako hoces mogu ti da ti stene od njega
eto ti meil pa cemo se cuti,
PS.gledao sam pre neki dan jedno stene koje je neki moj drugar uvezao iz nemacke,bruka od steneta,sa 3 meseca radi polako aport,a kad ti donese lopticu u opste nema jak ugriz i nedati dok mu nekazes da ti da,odusevio sam se sa tim stenetom,ali je stene tamo placeno oko 500 evra,cak je taj moj drugar morao da slika dvoriste i da salje slike tom odgajivacu u Nemacku,a kad sam video slike iz odgajivacnice da padnes na TUR,kakvi boksovi ,a tek kerovi.
Posle sam sanzao da je taj covek jedan od gazda onog poznatog casopisa KETNER,
Odoh pa se cujemo
 
NICCOLA, zurim ali zaboravio sam da ti napisem ovo,KERA moj cale vodi po tim utakmicama koje se odrzavaju kod nas u SRBIJI,ali inace ga spream za utakmicu u radu LOVAC i PAS ili SVETI FUBERT,koja treba uskoro da se odrzi kod mene u VALJEVU,
Ker ima visoku dresuru,kad divljac pleti on sam legne na zemlju,i zbog toga moras da uvek budes na prvom mestu.
Da se sad nebih hvali sa mojim psom,naj bolje je da se cujemo preko meila i dase dogovrimo kad budes imao vremna dodjes kod mene u lov i vidis lepo sta sve pas radi.
Radi na suvom i u vodi je samo za uzivanje,pa evo da ti kazem sad ovo i odoh odma posto imam neki posao oko projektovanja da odradim.
prosle godine u lovu ubijem fazana on ga aportira i jedno 7 metar od mene on zakuca jos jednu marku,ja pomislim koka,izdam komandu bretonu da krene kad ono poleti jos jedan fazan.svi koji su bili tu bili su u cudu.
Cak sam bio i grdjen od stane lovaca sto nisam ubio i tog petla,ali kod mene je poenta ubiti jednog li ni jednog,meni je sve jedno.
vaszno je da sam izasao i napunio moje baterije za moj posao koji krece svakog ponedeljka,pozdrav i cujemo se.
kolege lovci izvini te na ovolikom pisanju.
Pozdrav i cujemo se
 

Back
Top