Cudan problem sa SBB-netom

Ekiman

Primećen član
Poruka
536
Korisnik sam SBB-neta pretplatim se mesecno za 256-128

sve je islo super do pre mesec dana...problem je sledeci kada igram Warcraft3(dotu) pocne da mi laguje(u stvari nije to lag nego vise kao neko zamrzavanje ekrana-ko da se sve zakuca)to se posebno desava kada udejm u igru sa listcheker programom(lc) jednostavno je ne igrivo takoje i bez toga programo poprilicno ''secka'' medjutim uvece mi taj problem potpuno nestaje tj. igram normalno bez ikakvog laga

takodej sam primetio da mi kada gledam spotove na yutubu preko dana mnogo slabije ocitava nego kada gledam nocu


nemam komentara...tj. resenja!naravno,ovi iz sbb ne znaju sta je(znate i sami kakvi su)

napominjem da sam kopjuter zastitio od svi virusa i da sam vise puta formatiro disk da mi nisu upaljeni programi za skidanje etc...i da mi je pre radilo super i nocu i danju

da li neko zna o cemu se radi bio bih jako zahvalan posto mi je jako tesko da igram posle 2h nocu

pozdrav
 
imam sbb-ov flat paket od 256-128 i problem je poceo pre dva dana...naime stranice se ucitavaju po pola minuta, torrent ide do 9kbajta /s a videa na youtube ne mogu uopste da otvorim..uradio sam par speed testova i swi pokazuju download 70kbita/s a upload 31kbit/s..a trebalo bi 256/128...
ima jos neko slican problem..?
probao sam da dobijem njihovu tehnicku podrsku ali sam cekao pola sata i docekao osam sati tj. kraj radnog vremena...:evil:
da li moze da bude problem do mog kompa?
 
imam sbb-ov flat paket od 256-128 i problem je poceo pre dva dana...naime stranice se ucitavaju po pola minuta, torrent ide do 9kbajta /s a videa na youtube ne mogu uopste da otvorim..uradio sam par speed testova i swi pokazuju download 70kbita/s a upload 31kbit/s..a trebalo bi 256/128...
ima jos neko slican problem..?
probao sam da dobijem njihovu tehnicku podrsku ali sam cekao pola sata i docekao osam sati tj. kraj radnog vremena...:evil:
da li moze da bude problem do mog kompa?
Ja mislim da je do providera,zovi ti njih i pitaj.
Sumljam da je problem do tvog kompa.
 
Problem se pojavio pre 2 nedelje meni jos od pre 2 nedelje internet ide sporo (SBB koristim naravno) izgleda da su gospoda iz SBB-a postala pohlepna i da su prodali vise interneta nego sto mogu da obezbede posto nemam samo ja problem nego svi korisnici koji koriste SBB trebao si ovo da napises na SBB-ovom forumu i video bi da tamo ima desetine zalbi za spor internet (svezih zalbi naravno) jedino sto me jos uvek drzi kod SBB-a jeste lokal, a s obzirom da lokal radi punom brzinom i da mi je signal odlican kao i ostalima a samo internet ide sporo ocigledno je da je SBB prodao vise interneta nego sto moze da obezbedi.
 
Problem se pojavio pre 2 nedelje meni jos od pre 2 nedelje internet ide sporo (SBB koristim naravno) izgleda da su gospoda iz SBB-a postala pohlepna i da su prodali vise interneta nego sto mogu da obezbede posto nemam samo ja problem nego svi korisnici koji koriste SBB trebao si ovo da napises na SBB-ovom forumu i video bi da tamo ima desetine zalbi za spor internet (svezih zalbi naravno) jedino sto me jos uvek drzi kod SBB-a jeste lokal, a s obzirom da lokal radi punom brzinom i da mi je signal odlican kao i ostalima a samo internet ide sporo ocigledno je da je SBB prodao vise interneta nego sto moze da obezbedi.

Šta da ti kažem a što neznaš sam.Odavno sam korisnik SBB-a i u početku nas je bilo malo i sve šljakalo super.Onda su im proradili apetiti i sve su gori i gori.Ja čekam na fletu i po dva tri minuta da mi se otvori stranica.Puno su korisnika priključili a u mrežu nije ništa ulagano.Kada god zovem ekipe su na terenu i rade.Pa ko koga tu voza?Oni misle da smo mi tupsoni pa nam prodaju bajke.Njihova sreća je što drže monopol ali valjda ni njihova neće da gori do kraja veka.Na Labudovom brdu internet je sve gori i gori.Svim sapatnicima SBB-a želim ugodan dan i da im veza nepuca više 10 puta na dan.:evil::twisted::oops:
 

Back
Top