Velja strikes again !!!

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Višemesečno neslaganje ministra za infrastrukturu Velimira Ilića sa radom ministra bez portfelja Dragana Đilasa, zaduženog za nacionalni investicioni plan, kulminiralo je u utorak. Odmah posle vesti da je napadnut novinar koji je hteo da snimi gradnju njegove privatne klinike u Kačulicama, Ilić je, 2. oktobra, posumnjao da iza toga stoji njegov kolega iz Vlade. Zato je pozvao Đilasa na službeni telefon u nameri da se sa njim obračuna. Sa druge strane žice naišao je na sekretaricu ministra, ali ga to nije sprečilo da uz bujicu uvreda na njen račun u razgovoru najavi i „rat“ kolegi iz DS.

Čitaocima „Blica“ prenosimo tok razgovora.

O. B.: Telefon ministra Đilasa, izvolite.

Ministar Velimir Ilić: Daj mi tog tvog ministra.

O. B.: Ministar je na sastanku, preneću mu poruku, molim vas kažite ko ga traži.

Ilić: Ma ne foliraj se k...tino jedna, ja sam Velja Ilić, daj mi tog lopova.

O. B.: Preneću ministru poruku i, ako je moguće, razgovarajmo pristojnije.

Ilić: Ma, je l’ znaš ti bre ko sam ja? Sad ću da ti dođem tu i da te nađem k...tino jedna i da te napušim k... I ne foliraj se nego mi daj tog g... znam da je pored tebe, j... mu mater.

Opširnije u izdanju za subotu, 06. oktobar 2007.

__________________________________________________________

Hahahahahahah koji je car Velja Ilic... :D
 
Šta bi sa onom pričom da bi svi političari na važnim pozicijama u vlasti koji odlučuju o sudbini naroda, morali biti pregledani kod psihijatra, da bi se utvrdilo da li su normalni? Izgleda da to treba uvesti pod hitno...
 
Višemesečno neslaganje ministra za infrastrukturu Velimira Ilića sa radom ministra bez portfelja Dragana Đilasa, zaduženog za nacionalni investicioni plan, kulminiralo je u utorak. Odmah posle vesti da je napadnut novinar koji je hteo da snimi gradnju njegove privatne klinike u Kačulicama, Ilić je, 2. oktobra, posumnjao da iza toga stoji njegov kolega iz Vlade. Zato je pozvao Đilasa na službeni telefon u nameri da se sa njim obračuna. Sa druge strane žice naišao je na sekretaricu ministra, ali ga to nije sprečilo da uz bujicu uvreda na njen račun u razgovoru najavi i „rat“ kolegi iz DS.

Čitaocima „Blica“ prenosimo tok razgovora.

O. B.: Telefon ministra Đilasa, izvolite.

Ministar Velimir Ilić: Daj mi tog tvog ministra.

O. B.: Ministar je na sastanku, preneću mu poruku, molim vas kažite ko ga traži.

Ilić: Ma ne foliraj se k...tino jedna, ja sam Velja Ilić, daj mi tog lopova.

O. B.: Preneću ministru poruku i, ako je moguće, razgovarajmo pristojnije.

Ilić: Ma, je l’ znaš ti bre ko sam ja? Sad ću da ti dođem tu i da te nađem k...tino jedna i da te napušim k... I ne foliraj se nego mi daj tog g... znam da je pored tebe, j... mu mater.

Opširnije u izdanju za subotu, 06. oktobar 2007.

__________________________________________________________

Hahahahahahah koji je car Velja Ilic... :D

I sad kao treba da verujem tome šta je napisano u novinama.
I da jeste i da nije- bole me uši za njegovu nekuturu-kulturu.:roll:
 
I sad kao treba da verujem tome šta je napisano u novinama.
I da jeste i da nije- bole me uši za njegovu nekuturu-kulturu.:roll:


Кад напишу нешто што је против њихове странке илити ''демократије'' одмах верују,
а кад новинари напишу нешто о њиховим миљеницима почиње стара прича ''дајте доказе, ма иди те молим вас ко још верује овим новинарима, бла, бла, бла...''

Демократски.....:wink:
 
Кад напишу нешто што је против њихове странке илити ''демократије'' одмах верују,
а кад новинари напишу нешто о њиховим миљеницима почиње стара прича ''дајте доказе, ма иди те молим вас ко још верује овим новинарима, бла, бла, бла...''

Демократски.....:wink:
Svake novine čitam s rezervom.
A ko je tebi rekao da sam ja za demokratiju?;)
 
ma dajte ljudi velja je samo iskren.. sta? Zar je bolje da bude neki pedercic ... ma dajte... ovo je Balkan a ne gejland kao Engleska...

Ma daj covece.
Recimo da je ta sekretarica tvoja sestra.
Ili tvoja devojka.
Ili zena.
Bas bi ti bilo onako...drago i toplo oko srca da je neki bizon naziva k.rvetinom i da je napusava qrcem.
Bas bi mu onako od srca cestitao i pruzio ruku sto nije pedercic.
Nemoj sad samo da upotrebis onaj najgluplji moguci argument tipa: moja (devojka, sestra, zena) nebi nikada bila sekretarica nekog (pa onda salva uvreda) Djilasa.
Nego malo razmilsi.
Ako imas cime.
 
Velja jeste car,ali ovo što je navedeno je čista laž,onog komunističkog naslednika Đilasa.Ja vam lepo napisah da je on pokupovao sve štampane medije osim Pravde.
Kao prvo u utorak Velja nije bio u zemlji,tako da je sve to čista laž i podmetačina ovih p****a iz DS-a.
 
Pa da. A scena iz filma,,Ubistvo sa predumišljajem?,, Branka Katić sa ranjenikom u privatnoj ordinaciji (dr igra Predrag Ejdus). Branka izgovara tekst:,,Jao, što je fin ovaj doktor, ili je ***** ili je Vojvodjanin...,,)

:lol: :lol: :lol:

Tako ti je to...moraš ženi da pokažeš nešto čvrsto, pa ako nemaš u gaćama, imaš u pesnicama :wink:
Što reče ona nesretnica od majke za ćerku u "Svadbi" - "...zaslužila je..." :roll:
 
Velja strikes again... himself in head!!! :lol::lol::lol:

Prosto da ne poverujem ko je sve ministar. No,moglo bi biti gore. Zamislite da mu je resor kultura ili prosveta... Jel ga ono bese Olja Beckovic tuzila za uvrede,ili joj se Selja preko njenog oca izvinuo?
 

Back
Top