sa najboljim drugom...

princess92

Zainteresovan član
Poruka
274
dakle owako..3 meseca sam se lozila na najboljeg druga iz osnowne,josh u 8 razredu..trebalo mi je hrabrosti da mu priznam,i na posletku sam mu rekla swe..u pochetku se prawio da sam mu slatka i dobra ali cemo kao "prichati" o nashem odnosu..i to "prichanje" se odlagalo za sutra,sutra prekosutra i tako na wishe nedelja..pred kraj godine mi je rekao da ne mozemo da budemo zajedno zbog reakcija drugih iz odeljenja i smetalo bi nam oboje da nas ogowaraju iza ledja..skapirala sam tada da swe wreme nije znao kako da me odjebe s oproshtenjem..ali...prodje osnowna i srednja dodje..i na raspustu i s pochetka nowe godine smo se chuli..stalno u kontaktu..i izadjemo jedno weche....gledao me je kao machak slaninu..:shock::shock: da ne duzim,od tog izlaska ima oko mesec,a on mi je pre nedelju dana priznao da mu se swidjam i da bi woleo ako bi ja htela da pokushamo zajedno..naime..ja i sad kada ga widim u stomaku se desi neshto..nisam zaljubljena samo mi je sladak..samo..plashim se da me ne powredi i da me opet ne ostawi onako jadnu i slomljenu da se nadam nechemu..da ste wi na mom mestu da li biste se smuwali sa njim?i josh shto mi smeta je pored swega shto me je wrteo u krug 2 meseca i otkachio pa bi ipak mozda trebala da mu i wratim "milo za drago"?
 
Tako sam ja bila 5 razred on 8. Zacopana bila ja, morala sam iste tiger patike da kupim ko njegove. :lol: Znala bre cela skola da se lozim na njega. Al' ga bilo valjda blam, jer sam ipak bila "klinka" ma koliko slatka, ipak je on osmak (to mu dodje ko pedofilija :lol:). Medjutim, zvao me je telefonom i svaki dan smo pricali satima, a u skoli nista. On zavrsio osmi i nestao.
Kad sam ja zavrsila osnovnu i krenula u srednju, zove on da izadjemo. Odbila, jbg, tad je Marko bio aktuelan. :lol:
 
Tako sam ja bila 5 razred on 8. Zacopana bila ja, morala sam iste tiger patike da kupim ko njegove. :lol: Znala bre cela skola da se lozim na njega. Al' ga bilo valjda blam, jer sam ipak bila "klinka" ma koliko slatka, ipak je on osmak (to mu dodje ko pedofilija :lol:). Medjutim, zvao me je telefonom i svaki dan smo pricali satima, a u skoli nista. On zavrsio osmi i nestao.
Kad sam ja zavrsila osnovnu i krenula u srednju, zove on da izadjemo. Odbila, jbg, tad je Marko bio aktuelan. :lol:

xexe, ti ko modelsica:lol:
 
sta ja da kazem na dobrom sam putu da zavrsim fax, a ona osnovnu...kad sam ga ja upisao ona je krenula hm u peti razred... ljudi pocinju da me smatraju pedofilom, a ja njoj nikada ne bih dao tih famoznih 14 godina... nisam ja kriv sto klinke izlaze na mesta gde im nije mesto...
 
''Dođe maca na vratanca''...

Eh, maco, maco,... prevarantkinjo večna... i vrata... volim kad kucaju... a ja sedim i ne otvaram...

''Traže me. Šta vredi da otvaram kad nisam tu. Ko zna gde sam ja.'' (Antić)

Izgled vara. Samo deluje da pišem nebuloze. :)
 
He, podseti me na moju prichu iz osnovne, koja je slichna. Bila sam zaljubljena u dechka (godinu dana starijeg od mene) 5 godina. Za to vreme smo se muvali, drzuili...itd...ali on nikada nije hteo da bude sa mnom...Ili se neckao...
Kada sam krenula u srednju shkolu, njegov najbolji drug mi je saopshtio kako se on primio na mene, i kako bi hteo da bude sa mnom. Medjutim ja sam tada bila na pochetku veze sa drugim dechkom...i nisam pristala...I tako ode 5 godina platonske ljubavi u djubre...:lol:
 
sta ja da kazem na dobrom sam putu da zavrsim fax, a ona osnovnu...kad sam ga ja upisao ona je krenula hm u peti razred... ljudi pocinju da me smatraju pedofilom, a ja njoj nikada ne bih dao tih famoznih 14 godina... nisam ja kriv sto klinke izlaze na mesta gde im nije mesto...

a ja mislila da sam ja preterala sa 7 godina razlike...!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Hm...pa ne znam,ja sam sa Ivanom ,znas ,pricala sam ti,imala sansu,a propustila sam je,isto tako iz nekog straha,i ko zna kad cu ga videti i sta ce biti,a volim ga.....vi ste drugovi bili,znas ga kakv je,proceni jer voli da laze,prevari i tako........
 
jaoo pile :D

pile u zivotu ces se vise kajati zbog onog sto nisi uradila nego zbog onog sto jesi...mada opet te plantonske ljubavi ti ostanu u lepom secanju jer su ciste i neukaljanje...al opet...neke stvari moras da prodjes pre ili kasnije..uzivaj :wink:
 
dakle owako..3 meseca sam se lozila na najboljeg druga iz osnowne,josh u 8 razredu..trebalo mi je hrabrosti da mu priznam,i na posletku sam mu rekla swe..u pochetku se prawio da sam mu slatka i dobra ali cemo kao "prichati" o nashem odnosu..i to "prichanje" se odlagalo za sutra,sutra prekosutra i tako na wishe nedelja..pred kraj godine mi je rekao da ne mozemo da budemo zajedno zbog reakcija drugih iz odeljenja i smetalo bi nam oboje da nas ogowaraju iza ledja..skapirala sam tada da swe wreme nije znao kako da me odjebe s oproshtenjem..ali...prodje osnowna i srednja dodje..i na raspustu i s pochetka nowe godine smo se chuli..stalno u kontaktu..i izadjemo jedno weche....gledao me je kao machak slaninu..:shock::shock: da ne duzim,od tog izlaska ima oko mesec,a on mi je pre nedelju dana priznao da mu se swidjam i da bi woleo ako bi ja htela da pokushamo zajedno..naime..ja i sad kada ga widim u stomaku se desi neshto..nisam zaljubljena samo mi je sladak..samo..plashim se da me ne powredi i da me opet ne ostawi onako jadnu i slomljenu da se nadam nechemu..da ste wi na mom mestu da li biste se smuwali sa njim?i josh shto mi smeta je pored swega shto me je wrteo u krug 2 meseca i otkachio pa bi ipak mozda trebala da mu i wratim "milo za drago"?

Devojcice, evo ja znam kako on sada razmislja jer sam i ja bio isti kao on,indenticna situacija.
Vidi, po tadasnjim njegovim kriterijuma,po njemu,nisi bila dostojna njega iz njemu poznatih razloga zato i nije hteo da bude sa tobom.Sad se to promenilo,ne verujem da bi te sad povredio.Nemoj misliti da su njegovi kriterijumi sad manji nego gledaj to kao da je sazreo i da je uvideo tvoje kvalitete u odnosu na druge devojke.Ja mislim da te ne bi povredio vec da bi te drzao kao malo vode na dlanu.
 
ne, princess, smuvaj se sa njim. ali, daj sve od sebe da ta veza potraje, i da raskid ne bude mnogo bolan ni za jedno ni za drugo, kako bi kolko-tolko očuvali prijateljstvo. ali, opet, vi se vrlo dobro poznajete. mislim da će to ići kako treba, ali....smuvaj se sa njim. :wink:
imala sam isti slučaj sa naj drugom, i što je najbolje mi smo i dalje naj drugovi i rado se sećamo tih romantičnih trenutaka zajedno...ah, good times, good times :rolleyes:...samo što se on meni i dalje sviđa :mrgreen:...ono, volim ga kao druga, pričamo o svemu, izuzetno smo bliski, viđamo se svaki dan :)...ali i dalje me nekako..pali.
icon_redface.gif
....ne znam.

ali znam da sam malkice ljubomorna na svaku njegovu devojku...:-?
i on i ja smo trenutno u vezi, aliiii....imam utisak da se i ja njemu sviđam.:roll:
 
Ne. Naročito su mi odvratni ti što najpre neće, one priče ''voli te kao drugaricu'', ''kao sestru'',... ne privlačiš ga u tom smislu... i sve tome slično... a onda posle nekoliko vekova im naiđe neka želja (pitanje koliko duboka i istinita) da probaju, čisto ega radi, čisto da proveri da li možeš ponovo da se zagreješ za njega (pa da bude da si ti još njega potajno iščekivala svih ovih godina), da li si još tu, čisto zato što je sam, čisto zato da eksperimentiše, čisto zato da ti budeš tu ponovo ''iskorišćena'' u nekom smislu...

Probala bih sa drugom jedino u slučaju da mi probudi emocije koje i on sam ima, da ih imamo u isto vreme, i da je želja toliko jaka da je ne mogu potisnuti i kontrolisati...
Probala bih sa drugom posle nekoliko godina jedino u slučaju da su i pre svih tih godina postojale međusobne vibracije i varničenja (naglašavam: međusobne)... ali onda mi to nije nikad bio drug...

Ali ako su emocije u prošlosti bile jednostrane, kratko i kategorično NE.
 
meni je bash smor da chitam celu ovu prichu, ali skontala sam valjda dobro o chemu se radi...
imam nekoliko naj drugova i sve ih gledam kao bratju... i ono kao, bash bi mi bilo fuj...
eh da, htedoh ustvari samo da kazem- nazovi tog lika nekako drugachije, nije on tebi nikakav drug, a kamoli najbolji...
 
sta ja da kazem na dobrom sam putu da zavrsim fax, a ona osnovnu...kad sam ga ja upisao ona je krenula hm u peti razred... ljudi pocinju da me smatraju pedofilom, a ja njoj nikada ne bih dao tih famoznih 14 godina... nisam ja kriv sto klinke izlaze na mesta gde im nije mesto...

Da li uopshte u toj vezi postoji nekakav sadrzaj osim trpanja? Kako jednom mushkarcu moze da parira dete - na emotivnom, intelektualnom i seksualnom nivou?
 
dakle owako..3 meseca sam se lozila na najboljeg druga iz osnowne,josh u 8 razredu..trebalo mi je hrabrosti da mu priznam,i na posletku sam mu rekla swe..u pochetku se prawio da sam mu slatka i dobra ali cemo kao "prichati" o nashem odnosu..i to "prichanje" se odlagalo za sutra,sutra prekosutra i tako na wishe nedelja..pred kraj godine mi je rekao da ne mozemo da budemo zajedno zbog reakcija drugih iz odeljenja i smetalo bi nam oboje da nas ogowaraju iza ledja..skapirala sam tada da swe wreme nije znao kako da me odjebe s oproshtenjem..ali...prodje osnowna i srednja dodje..i na raspustu i s pochetka nowe godine smo se chuli..stalno u kontaktu..i izadjemo jedno weche....gledao me je kao machak slaninu..:shock::shock: da ne duzim,od tog izlaska ima oko mesec,a on mi je pre nedelju dana priznao da mu se swidjam i da bi woleo ako bi ja htela da pokushamo zajedno..naime..ja i sad kada ga widim u stomaku se desi neshto..nisam zaljubljena samo mi je sladak..samo..plashim se da me ne powredi i da me opet ne ostawi onako jadnu i slomljenu da se nadam nechemu..da ste wi na mom mestu da li biste se smuwali sa njim?i josh shto mi smeta je pored swega shto me je wrteo u krug 2 meseca i otkachio pa bi ipak mozda trebala da mu i wratim "milo za drago"?

Milo za drago... ? Devojcice ti si samo zaljubljena. Ne, ne treba da mu vratis milo za drago, ali ne treba ni da mu stvaras taj utisak da je sve na njemu da odluci.

Kad se desi situacija da ponovo pricate, ja bih mu rekla otvoreno, svidjas mi se i mozda bih i probala s tobom, ali me malo odbija to tvoje neckanje, osecam se kao da nisi siguran sta zelis...

Znaci, da svidjas mi se, zelim da budem s tobom, ali sam isto tako spremna i da produzim dalje, ako ti mislis da ovo nije prava stvar.
(Jako je bitno da ne navaljujes, ali i da se ne pravis hladna)

Budi kratka i jasna i kad se on odluci, sta god da odluci, ti postupi onako kako si rekla... smuvaj se s njim ako hoce, ako ne produzi dalje...

Boze, da sam sad devojka ne bih nikad gubila vreme oko jednog... hoce - nece... na volju mu...

Veliki trud bi ulagala samo za nekog s kim sam duze... Ja mogu da se trudim jedno vreme, ali ako nema efekta, dizem ruke.
 
Boze, da sam sad devojka ne bih nikad gubila vreme oko jednog... hoce - nece... na volju mu...

Ne kaze se dzabe - e da mi je ova pamet i one godine :) Elem, ja sada zivim zivotom devojke i upravo se drzim takvog nachela. Mnogo sam zadovoljna shto sam dosegla odredjeni nivo svesti & zrelosti, a dobila priliku za 'popravni', tako da mushkarce rasterujem kao Marko shto je 'turke na buljuke' ... i prlichno sam (samo)zadovoljna shto sam jaka i svoja :)
 

Back
Top